Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Suure-Jaani valla kiirmaleturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Askold Nassar    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 612
Suure-Jaani
22.05.
Osalejaid : 57

1. Aleksander Volodin [7,5p], 2.-6. Ilja Vovk, Igor Švõrjov, Hillar Kärner, Deniss Kovaljov, Margus Sööt [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 -5 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Dragun Valentin 1849 1950 +16 8 T. Truusi MKK 1997  M 040379
3.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 +2 8 MK Chess Continent   M 030046
4.    Feldmanis Uldis 1849 1886 -12 8 Saue MK 1966  M 090303
5.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +0 8 - - -  1954  N 030543
6.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +12 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
7.    Hansen Jüri 2043 2013 -26 7 Vanad Olümpiaalad 1956  M 060213
8.    Hommik Aivo 0 2142 -13 8 Vanad Olümpiaalad 1964  M 060212
9.    Hommik Hugo 2065 2011 -27 8 Vanad Olümpiaalad 1941  M 070417
10.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 -2 8 - - -  1938  M 030086
11.    Jaansoo Margus 1335 1332 -1 7 Vanad Olümpiaalad 1998  M 100503
12.    Jakobson Silver 1938 1969 -7 7 T. Truusi MKK   M 030091
13.    Jürgen Erki 1580 1560 -7 6 Vanad Olümpiaalad 1972  M 070509
14.    Kaldma Arnold 1897 1860 -9 8 Viljandi MS 1929  M 030116
15.    Kalvik Taavi 1640 1766 +20 8 Nõmme Noortemaja   M 050300
16.    Kartau Rein 1807 1812 +6 8 Viljandi MS 1937  M 030133
17.    Komlev Heino 1754 1703 +4 7 - - -    M 050801
18.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 +-0 8 MA Vabaettur 1981  M 030173
19.    Kure Jaanus 1804 1761 -23 7 Jõgevamaa   M 030189
20.  mk  Kuusk Andres 2271 2167 -10 8 Saaremaa MK 1981  M 030198
21.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 +21 8 Viljandi MS 1935  M 030202
22.    Lapidus Mark 2154 2158 +5 8 MA Vabaettur 1995  M 040137
23.    Lumiste Rene 1586 1727 +19 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
24.    Medar Marti 1932 2020 +9 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
25.  fm  Narva Jaan 2278 2282 -11 8 - - -    M 030262
26.    Narva Mai 1794 1850 +25 8 SK Reval-Sport 1999  N 051004
27.    Narva Mart 1271 1289 +1 7 SK Reval-Sport 2003  M 101202
28.  fm  Narva Regina 2106 2120 +7 8 SK Reval-Sport 1970  N 030583
29.    Narva Triin 2042 1983 +9 8 SK Reval-Sport 1994  N 030584
30.    Narusberg Peep 1993 2061 +12 7 Tartu Kalev 1961  M 030263
31.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 -6 8 Tartu Kalev 1949  M 030306
32.    Põlendik Tiina 1730 1645 +2 7 - - -  1948  N 030599
33.    Raudsepp Teet 1983 1954 -10 8 - - -    M 070809
34.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -5 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
35.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +26 8 T. Truusi MKK 1998  N 061004
36.  mk  Sander Heike 1987 1920 -21 7 Kadrioru MK 1954  N 030609
37.    Sander Jaan 2064 2005 +6 8 Kadrioru MK 1948  M 030363
38.    Sepandi Jaak 1776 1833 +6 7 - - -  1939  M 030376
39.    Sirp Karl Aleksander 1430 1516 +14 7 Tartu Kalev 1999  M 070701
40.    Sirp Lauri 0 1820 -1 8 - - -    M 090509
41.    Staub Madis 0 1852 +6 8 - - -  1940  M 100900
42.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +6 8 MA Vabaettur 1980  M 030414
43.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 +3 8 Kadrioru MK   M 030432
44.    Tedrema Ardi 2088 2153 -21 8 Saue MK 1967  M 101101
45.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +7 8 T. Truusi MKK 1988  M 030480
46.    Urgas Jaan 1772 1811 +3 8 - - -  1972  M 051120
47.    Uurits Karel 1865 1838 -10 8 Saue MK 1970  M 071202
48.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 -9 8 Viljandi MS 1966  M 071109
49.  mk  Valner Uku 2301 2322 -2 8 SK Reval-Sport 1990  M 030497
50.    Viidu Raivo 1908 1951 -19 8 Saue MK 1950  M 030512
51.    Viikmaa Karmen 1746 1855 +6 8 Saaremaa MK 1983  N 051119
52.  rm  Volodin Aleksander 2485 2474 +12 8 MA Vabaettur 1990  M 030519
53.    Volodtšenko German 0 1333 -2 6 - - -  1994  M 090207
54.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 -8 8 Tartu Kalev   M 030700
55.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +5 8 MA Vabaettur 1988  M 030523
56.    Võsu Aare 1824 1863 -9 8 Hiiumaa MK 1934  M 030525