Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Eesti K-12 MV - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Eesti meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Andres Karba    Hendrik Olde    

Turniiri ID : 13
Põlva
06.05. - 08.05.
Osalejaid : 27

1.-3. Kirill Chukavin, Platon Ivanov, Rene Lumiste [5,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 14
Põlva
06.05. - 08.05.
Osalejaid : 14

1.-2. Mai Narva, Margareth Olde [6p], 3. Grete Olde [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Atanesjan Semjon 1238 -6 61263 MA Vabaettur 1999  M 080105
2.    Bogdanov Aleksei 1320 +0 61260 MA Vabaettur 2001  M 090615
3.    Bondar Daniil 1408 -14 71369 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
4.    Borissova Anastassia 1365 -14 51422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
5.    Chukavin Kirill 1659 +16 71727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
6.    Ganyavin Artjom 1298 -14 61327 MA Vabaettur 2000  M 101201
7.    Ivanov Platon 1586 +24 71509 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
8.    Ivanova Lidia 1200 +0 61218 MA Vabaettur 1999  N 110331
9.    Kolessova Jekaterina 1213 +13 71202 Sillamäe SK Kalev 2000  N 090518
10.    Korotkova Anna 1253 +-0 71263 Narva SK Maletäht 2002  N 110123
11.    Liebert Erwin 1510 -7 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
12.    Lille Glen 1236 -11 51308 Tartu Kalev 2000  M 080620
13.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +2 71445 MA Vabaettur 2001  M 070610
14.    Lumiste Rene 1586 +12 71727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
15.    Moisejeva Anastassia 1322 -2 71276 Narva SK Maletäht 1999  N 080531
16.    Narva Mai 1794 -7 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
17.    Nero Georg 1580 +-0 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
18.    Nitsiportsik Maksim 1264 +13 71375 MA Vabaettur 2001  M 090304
19.    Olde Grete 1312 +30 71383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
20.    Olde Margareth 1471 +31 71470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
21.    Orlov Roman 1293 +0 61293 Sillamäe SK Kalev 2000  M 070627
22.    Parmenenkova Uljana 1430 +1 71435 Valga MK 1999  M 070628
23.    Rattik Artjom 1369 -2 61340 Narva SK Maletäht 1999  M 061026
24.    Rozenblit David 1269 +-0 61305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
25.    Sirp Karl Aleksander 1430 +13 71516 Tartu Kalev 1999  M 070701
26.    Skladtsikov Andrei 1599 -3 71459 SK Diagonaal 2000  M 071214
27.    Zakirova Jekaterina 1200 +0 61200 MA Vabaettur 2000  N 080337
28.    Zubehhin Aleksei 1428 +-0 61298 Narva SK Maletäht 2000  M 080653
29.    Terebunskaja Alina 1404 +12 71381 MK Avesta 1999  N 080419
30.    Timošin Andrei 1379 -6 51289 SK Diagonaal 2003  M 110122
31.    Tkachenko Jekaterina 1235 +1 71229 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
32.    Tochyan Albert 1342 +5 61329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
33.    Tokar Taniel 1347 +3 61339 SK Reval-Sport 2000  M 081005
34.    Tsamjan Maria 1220 -3 71200 SK Diagonaal 2000  N 080345
35.    Tumanov Dmitri 1664 -4 70 - - -  1999  M 071114
36.    Tõnso Liina 1280 +17 71257 MA Vabaettur 2001  N 090506
37.    Vaino Nikita 1349 +5 61214 Narva SK Maletäht 2002  M 090508
38.    Valge Arthur 1270 -5 61310 MK Tahk 2003  M 101200
39.    Vija Hendrik 1248 +49 71205 - - -  2002  M 110325