Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ peida lisaveerud ]
 
Lembit Olli mälestusturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Anastasia Golubenko    Svetlana Zainetdinova    

Turniiri ID : 509
Kohtla-Järve
24.04. - 24.04.
Osalejaid : 14

A-turniir : 1. Juri Jakovlev [6,5p], 2. Valeri Golubenko [6p], 3.-4. Roman Smoljar, Jaan Hansumäe [4,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 509
Kohtla-Järve
24.04. - 24.04.
Osalejaid : 18

B-turniir : 1. Daniil Bondar [5p], 2.-3. Aleksandr Rassadin, Vladimir Pritulin [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmedTKTK
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguIDN1N2K1K2
1.    Abramov Roman 0 1893 +1 7 - - -    M 110302 014025
2.    Bondar Daniil 1408 1369 +20 5 Narva SK Maletäht 2001  M 080415 4423001515
3.    Golubenko Aleksandra 1251 1277 +1 4 SK Diagonaal 2002  N 100400 26302525
4.  m  Golubenko Valeri 2337 2366 -2 7 SK Diagonaal   M 030061 11812515
5.    Gromov Kirill 1588 1713 +18 7 SK Diagonaal 1998  M 060412 4052911515
6.  mk  Hansumäe Jaan 2058 1979 +6 7 SK Diagonaal   M 030072 2755361515
7.  mk  Jakovlev Juri 2153 2201 +12 7 Haapsalu MK 1965  M 030092 5795811515
8.    Jakubovitš Vladimir 1910 1855 -10 7 Kohtla-Järve   M 030093 1633641515
9.  mk  Jemeljanov Anatoli 2205 2137 -29 7 Kohtla-Järve   M 030096 61681515
10.    Kruus Arvo 1619 1710 -12 7 Kohtla-Järve   M 080110 161242515
11.    Kuznetsov Dmitri 1200 1242 -8 2 SK Diagonaal   M 110502 6222525
12.    Moisejeva Anastassia 1322 1276 +5 3 Narva SK Maletäht 1999  N 080531 3421381515
13.    Novikov Sergei 0 1795 -8 7 SK Diagonaal   M 100500 082015
14.    Orlov Georgi 2048 2010 -16 7 SK Diagonaal 1938  M 030287 2475251515
15.    Orlov Konstantin 1207 1200 +0 3 SK Diagonaal 2000  M 091012 46341525
16.    Petrov Dmitri 1708 1792 +14 7 SK Diagonaal 1998  M 060411 5895711515
17.    Pohjaranta Santeri 1243 1226 -7 3 Narva SK Maletäht 1998  M 081223 2841921515
18.    Pritulin Vladimir 1217 1208 +8 3 SK Valge Ratsu 2001  M 080411 1731341515
19.    Rassadin Aleksander 1366 1325 +8 4 SK Diagonaal 1998  M 071101 1641041515
20.    Rattik Artjom 1369 1340 -5 3 Narva SK Maletäht 1999  M 061026 4523221515
21.    Rõbaltsenko Vladimir 1810 1853 +16 7 Kohtla-Järve   M 080500 1623601515
22.    Smoljar Roman 1808 1900 +20 7 SK Diagonaal 1995  M 040235 6095871515
23.    Zaitsev Boris 2074 2049 -10 7 SK Diagonaal 1950  M 030433 1383311515
24.    Zubehhin Aleksei 1428 1298 +1 4 Narva SK Maletäht 2000  M 080653 4062181515
25.    Tkachenko Jekaterina 1235 1229 -5 4 Narva SK Maletäht 2002  N 100507 112521515