Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Eesti noorte lahtised kiirmale MV - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Eesti meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Svetlana Zainetdinova    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 157
Kohtla-Järve
16.04. - 17.04.
Osalejaid : 16

1. Aleksander Orava, 2. Roman Smoljar, 3. Andrei Virgus

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 158
Kohtla-Järve
16.04. - 17.04.
Osalejaid : 44

1.-5. Gleb Ivanov, Platon Ivanov, D. Tokranovs, Ilja Siroš, Dmitri Petrov [8,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 497
Kohtla-Järve
16.04. - 17.04.
Osalejaid : 10

1. Alina Terebunskaja [8,5p], 2. Maria Olmann [8p], 3. Anastassia Moissejeva [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Alliksaar Rene 1363 1416 -9 10 MA Vabaettur 1998  M 110312
2.    Anmann Erik 1200 1206 +1 9 MA Vabaettur 2002  M 081133
3.    Bogdanov Aleksei 1320 1260 -3 8 MA Vabaettur 2001  M 090615
4.    Bondar Daniil 1408 1369 -1 10 Narva SK Maletäht 2001  M 080415
5.    Borodavin Maksim 1455 1393 -2 10 Lootuse Malekool 1997  M 050532
6.    Garanin Aleksei 1401 1384 +34 11 MK Avesta 2001  M 091000
7.    Golubenko Aleksandra 1251 1277 -22 9 SK Diagonaal 2002  N 100400
8.    Gromov Kirill 1588 1713 +3 11 SK Diagonaal 1998  M 060412
9.    Gubal Daniil 1855 1618 +6 11 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
10.    Ivanov Artjom 1299 1364 +65 10 SK Diagonaal   M 050554
11.    Ivanov Gleb 1665 1649 +3 11 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
12.    Ivanov Platon 1586 1509 +24 10 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
13.    Jurtov Aleksei 1522 1436 +10 11 Lootuse Malekool 1997  M 070400
14.    Kolessova Jekaterina 1213 1202 +2 9 Sillamäe SK Kalev 2000  N 090518
15.    Korsunski Erik 1395 1516 +25 11 MA Vabaettur 1997  M 070406
16.    Kuznetsov Dmitri 1200 1242 0 0 SK Diagonaal   M 110502
17.    Künnapuu Theodor 1335 1424 -36 7 MA Vabaettur 1998  M 110300
18.    Laabe Anne 1234 1212 -7 9 Lootuse Malekool 1998  N 080302
19.    Laherand Artur 1345 1344 -6 10 MA Vabaettur 1998  M 080111
20.    Laherand Kristjan 1308 1387 +20 11 MA Vabaettur 1998  M 070625
21.    Lalin Dmitri 1200 1200 +0 5 Lootuse Malekool 1999  M 080402
22.    Litvinova Darja 1381 1324 +-0 9 Narva SK Maletäht 1997  N 080341
23.    Menkov Artjom 1200 1244 +3 8 MA Vabaettur 2002  M 081007
24.    Menkov Nikita 1530 1637 -27 11 MA Vabaettur 1995  M 060100
25.    Moisejeva Anastassia 1322 1276 +13 9 Narva SK Maletäht 1999  N 080531
26.    Olmann Maria 1350 1335 +26 9 MA Vabaettur 1996  N 050518
27.    Orava Aleksander 2012 1981 -10 10 Narva SK Maletäht 1993  M 030285
28.    Orlov Konstantin 1207 1200 -14 5 SK Diagonaal 2000  M 091012
29.    Orlov Roman 1293 1293 +34 11 Sillamäe SK Kalev 2000  M 070627
30.    Pabo Sander 1391 1409 -1 9 MA Vabaettur 2001  M 080344
31.    Petrov Dmitri 1708 1792 +4 11 SK Diagonaal 1998  M 060411
32.    Pritulin Vladimir 1217 1208 +0 5 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
33.    Rattik Artjom 1369 1340 -2 11 Narva SK Maletäht 1999  M 061026
34.    Savik Oleg 1351 1346 -6 10 MA Vabaettur   M 101203
35.    Siroš Ilja 2002 1845 -22 11 Sillamäe SK Kalev 1998  M 050525
36.    Skladtsikov Andrei 1599 1459 +5 10 SK Diagonaal 2000  M 071214
37.    Smoljar Roman 1808 1900 +1 10 SK Diagonaal 1995  M 040235
38.    Zubehhin Aleksei 1428 1298 -6 9 Narva SK Maletäht 2000  M 080653
39.    Terebunskaja Alina 1404 1381 +27 9 MK Avesta 1999  N 080419
40.    Timošin Andrei 1379 1289 -1 11 SK Diagonaal 2003  M 110122
41.    Tkachenko Jekaterina 1235 1229 +15 9 Narva SK Maletäht 2002  N 100507
42.    Tsamjan Maria 1220 1200 +0 9 SK Diagonaal 2000  N 080345
43.    Virgus Andrei 1946 1894 -7 10 Narva SK Maletäht 1994  M 030518