Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
L. Braschinsky mälestusturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 596
Viljandi
19.03.
Osalejaid : 67

1. Sander Kukk [7p], 2.-5. Jaan Ehlvest, Aleksandr Volodin, Meelis Kanep, Ülar Lauk [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +11 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Barbakadze Aleksandr 2346 2340 -6 8 Läti   M 110320
3.    Chukavin Kirill 1659 1727 +16 8 T. Truusi MKK 2002  M 080381
4.  mk  Danilov Nikolai 2334 2318 -7 8 MA Vabaettur 1984  M 030039
5.    Dragun Valentin 1849 1950 +1 8 T. Truusi MKK 1997  M 040379
6.  rsm  Ehlvest Jaan 2586 2584 -3 8 USA   M 110200
7.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +5 8 - - -  1954  N 030543
8.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +22 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
9.    Hein Kalle 0 1639 -17 7 Harjumaa 1948  M 071203
10.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 -2 8 - - -  1938  M 030086
11.    Järvet Jüri 0 2098 -10 8 - - -    M 110202
12.    Jürgenson Maigo 0 1633 -6 8 - - -    M 110203
13.    Kaar Anti 1734 1820 +5 7 T. Truusi MKK 1995  M 040315
14.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 +2 8 Viljandi MS 1983  M 030123
15.    Kask Tõnis 0 1625 +1 7 - - -    M 080804
16.    Krauze Anda 1972 1928 -1 8 Läti   N 080803
17.    Krivonosov Oleg 0 2431 +1 8 Läti   M 110316
18.  mk  Kukk Sander 2259 2363 +36 8 SK Reval-Sport 1987  M 030183
19.    Kuld Villu 2095 2060 -17 7 Viljandi MS 1943  M 030184
20.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 -1 8 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
21.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 -10 8 Viljandi MS 1935  M 030202
22.    Laimins Lauris 0 2247 -17 8 Läti   M 080802
23.    Lapidus Mark 2154 2158 -5 8 MA Vabaettur 1995  M 040137
24.  rm  Lauk Ülar 2388 2440 +4 8 Viljandi MS 1968  M 030209
25.    Liebert Erwin 1510 1436 +1 7 SK Reval-Sport 1999  M 051010
26.    Linroos Monika 1742 1648 -19 7 Pärnumaa MK   N 030574
27.    Lumiste Rene 1586 1727 +29 8 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
28.    Medar Marti 1932 2020 -12 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
29.    Melderis Uldis 2140 2151 +9 8 Läti   M 071108
30.    Mõndresku Ion 2036 2071 +0 8 Viljandi MS 1951  M 030255
31.    Narva Mai 1794 1850 -3 7 SK Reval-Sport 1999  N 051004
32.  fm  Narva Regina 2106 2120 +4 8 SK Reval-Sport 1970  N 030583
33.    Nikulin Oleg 1878 1877 +-0 7 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
34.    Parts Tiit 1789 1772 +3 8 Tartumaa   M 030304
35.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 -18 8 Tartu Kalev 1949  M 030306
36.    Poom Mati 1844 1823 -5 7 - - -  1944  M 051203
37.    Putka Verners 2297 2321 +24 8 Läti   M 110317
38.    Põder Paul 1889 1791 -23 7 Viljandi MS 1954  M 030329
39.    Põlendik Tiina 1730 1645 -3 6 - - -  1948  N 030599
40.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -11 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
41.    Rea Raivo 0 1586 0 0 - - -    M 110321
42.  mk  Remmel Anto 2277 2282 +6 8 SK Reval-Sport 1946  M 030346
43.    Rochko Ilja 2200 2202 +2 7 Läti   M 110318
44.    Rozenblit David 1269 1305 +14 7 T. Truusi MKK 2001  M 061122
45.    Ruus Rein 2125 2059 +3 7 Viljandi MS 1955  M 030355
46.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +5 8 T. Truusi MKK 1998  N 061004
47.  rm  Samolins Vitalijs 2412 2394 -18 8 Läti   M 110319
48.    Sander Jaan 2064 2005 +10 8 Kadrioru MK 1948  M 030363
49.  fm  Schults Olev 2311 2300 -7 8 Saaremaa MK 1963  M 030369
50.    Staub Madis 0 1852 -5 8 - - -  1940  M 100900
51.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 +0 8 Kadrioru MK   M 030432
52.    Tedrema Ardi 2088 2153 -20 8 Saue MK 1967  M 101101
53.    Tominga Ago 1661 1625 +15 8 MK Tahk 1995  M 040348
54.    Tominga Eke 1747 1714 +13 7 MK Tahk 1997  M 040378
55.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -14 8 T. Truusi MKK 1988  M 030480
56.    Tõnso Liina 1280 1257 -1 7 MA Vabaettur 2001  N 090506
57.    Tõnso Tõnu 0 1445 0 0 - - -    M 110322
58.    Urgas Jaan 1772 1811 +1 8 - - -  1972  M 051120
59.    Valge Arthur 1270 1310 +2 7 MK Tahk 2003  M 101200
60.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 +17 8 Viljandi MS 1966  M 071109
61.  mk  Valner Uku 2301 2322 -1 8 SK Reval-Sport 1990  M 030497
62.    Vihmand Ants 2081 2182 -9 8 K. Külaotsa MK   M 030511
63.    Viikmaa Karmen 1746 1855 -14 7 Saaremaa MK 1983  N 051119
64.  rm  Volodin Aleksander 2485 2474 +1 8 MA Vabaettur 1990  M 030519
65.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 +4 8 Tartu Kalev   M 030700
66.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +4 8 MA Vabaettur 1988  M 030523
67.    Võsu Aare 1824 1863 +2 8 Hiiumaa MK 1934  M 030525