Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Rae Valhalla kiire turniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    Askold Nassar    

Turniiri ID : 595
Jüri
12.03.
Osalejaid : 79

1. Deniss Kovaljov, Jaan Narva [6,5p], 3.-9. Jaan Ehlvest, Tatjana Fomina, Margus Sööt, Andrei Šiškov, Anto Remmel, Sander Kukk, Kaimar Puusepp [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Anmann Erik 1200 1206 -8 6 MA Vabaettur 2002  M 081133
2.  mk  Danilov Nikolai 2334 2318 -13 8 MA Vabaettur 1984  M 030039
3.  rsm  Ehlvest Jaan 2586 2584 -6 8 USA   M 110200
4.    Feldmanis Uldis 1849 1886 +10 7 Saue MK 1966  M 090303
5.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +17 8 - - -  1954  N 030543
6.    Ganyavin Artjom 1298 1327 +5 7 MA Vabaettur 2000  M 101201
7.    Gribinets Georgi 1766 1777 -12 7 Saku MK 1951  M 081131
8.    Halliste Rein 1855 1784 -6 7 Harjumaa 1949  M 050703
9.    Haskel Jeffrey 0 2226 +14 8 USA   M 110303
10.    Hein Kalle 0 1639 -10 7 Harjumaa 1948  M 071203
11.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 +10 8 MA Vabaettur 1992  M 040066
12.    Hommik Aivo 0 2142 -11 7 Vanad Olümpiaalad 1964  M 060212
13.    Hommik Hugo 2065 2011 -27 7 Vanad Olümpiaalad 1941  M 070417
14.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 -14 8 - - -  1938  M 030086
15.    Jakobi Arnold 0 1798 +12 8 - - -  1934  M 080115
16.    Järvet Jüri 0 2098 +0 8 - - -    M 110202
17.    Jürgenson Maigo 0 1633 -6 6 - - -    M 110203
18.    Jürgenson Väino 0 1366 +13 7 - - -    M 110206
19.    Kaar Anti 1734 1820 +21 8 T. Truusi MKK 1995  M 040315
20.    Kaljas Mart 2058 1979 -10 8 Harjumaa 1942  M 030118
21.  mk  Kanep Siim 2239 2340 -9 8 Viljandi MS 1984  M 030124
22.    Kasak Martin 1404 1319 -4 8 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
23.    Kasak Roman 1200 1232 -5 7 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
24.    Kasak Tarmo 1202 1210 -1 7 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
25.    Koskre Raivo 2094 2002 -17 6 Saku MK 1948  M 030168
26.    Kozlov Sergei 1830 1767 +18 7 MA Vabaettur 1991  M 030171
27.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 +9 8 MA Vabaettur 1981  M 030173
28.  mk  Kukk Sander 2259 2363 +14 8 SK Reval-Sport 1987  M 030183
29.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 -29 8 Viljandi MS 1935  M 030202
30.    Künnapuu Theodor 1335 1424 -18 7 MA Vabaettur 1998  M 110300
31.    Laigna Marko 1899 1893 +7 6 - - -    M 060201
32.    Leeduks Raul 1926 1835 -5 8 Saue MK 1958  M 030212
33.    Liiva Ants 1831 1732 -2 6 - - -  1942  M 050901
34.    Lõhmus Enda 1639 1580 -9 7 Harjumaa 1943  N 030577
35.  mk  Metsalu Tauno 2194 2242 +16 8 T. Truusi MKK 1986  M 030246
36.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 +2 8 MA Vabaettur 1992  M 030251
37.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 -4 7 Keila MK 1931  M 030254
38.    Nadel Andres 0 1660 0 0 - - -    M 110307
39.  fm  Narva Jaan 2278 2282 +12 8 - - -    M 030262
40.    Narusberg Peep 1993 2061 -9 8 Tartu Kalev 1961  M 030263
41.    Niinepuu Elmar 2061 1856 -16 7 Harjumaa 1943  M 030272
42.    Nikonov Viktor 1713 1761 +21 7 - - -  1989  M 030276
43.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -5 8 Saue MK 1951  M 071104
44.    Paabo Priit 0 1936 0 0 - - -    M 110304
45.    Poom Mati 1844 1823 +5 8 - - -  1944  M 051203
46.    Porila Andree 1437 1455 +7 7 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
47.    Prii Ants 1606 1701 +25 8 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
48.    Prii Ants Marten 1592 1768 +17 7 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
49.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 +12 8 Rapla MK 1976  M 030328
50.    Põlendik Tiina 1730 1645 -18 7 - - -  1948  N 030599
51.  m  Päären Hugo 2260 2258 -16 8 Rapla MK 1946  M 030333
52.    Rattasep Valjo 1705 1775 +1 6 Saue MK 1938  M 060317
53.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -8 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
54.    Rebane Raul 0 2147 +2 8 - - -    M 061116
55.  mk  Remmel Anto 2277 2282 +8 8 SK Reval-Sport 1946  M 030346
56.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +1 8 MA Vabaettur 1991  M 040216
57.    Ruus Rein 2125 2059 +5 7 Viljandi MS 1955  M 030355
58.  m  Rõtova Merike 1853 1840 +5 7 SK Reval-Sport 1936  N 030607
59.    Sander Jaan 2064 2005 +6 8 Kadrioru MK 1948  M 030363
60.  mks  Silm Endel 2017 1930 +2 7 Viljandi MS 1936  M 030389
61.    Staub Madis 0 1852 +15 7 - - -  1940  M 100900
62.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +11 8 MA Vabaettur 1980  M 030414
63.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +5 8 T. Truusi MKK 1978  M 030425
64.  mk  Tarakanov Oleg 2186 2186 -3 7 Kadrioru MK 1953  M 030450
65.    Tedrema Ardi 2088 2153 +-0 8 Saue MK 1967  M 101101
66.  mk  Teelem Lauri 2145 2262 +2 8 T. Truusi MKK 1983  M 030453
67.  mks  Tomson Hans 2021 1902 -13 7 Saku MK 1929  M 030466
68.    Toots Aleksander 0 1556 0 0 - - -  1949  M 110308
69.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +6 8 T. Truusi MKK 1988  M 030480
70.    Urgas Jaan 1772 1811 -13 7 - - -  1972  M 051120
71.    Uurits Karel 1865 1838 +7 7 Saue MK 1970  M 071202
72.    Valge Arthur 1270 1310 +14 6 MK Tahk 2003  M 101200
73.    Velling Martin 0 1928 +-0 6 Saue MK 1977  M 051118
74.    Vendel Jens 0 1617 0 0 - - -    M 110305
75.    Viidu Raivo 1908 1951 -1 6 Saue MK 1950  M 030512
76.    Vooremaa Paul 0 1618 0 0 - - -    M 110306
77.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 -9 8 MA Vabaettur 1988  M 030523
78.    Võsu Aare 1824 1863 +1 7 Hiiumaa MK 1934  M 030525