Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Laagri kiirturniir - 2011
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Nikolai Danilov    Sten Kasela    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 593
Laagri
05.02.
Osalejaid : 99

1. Jaan Ehlvest [7,5p], 2.-4. Meelis Kanep, Ilja Vovk, Sander Kukk [6,5p].

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.  mk  Aasa Rein 2141 2079 -19 8 Rapla MK 1947  M 030001
2.    Abozenko Georg 2045 2095 +30 8 T. Truusi MKK 1996  M 050529
3.    Agopov Mikael 2422 2420 -2 8 Soome   M 110201
4.    Anmann Erik 1200 1206 +0 7 MA Vabaettur 2002  M 081133
5.    Chukavin Kirill 1659 1727 +37 8 T. Truusi MKK 2002  M 080381
6.    Dragun Valentin 1849 1950 +6 8 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 +9 8 MK Chess Continent   M 030046
8.  rsm  Ehlvest Jaan 2586 2584 +7 8 USA   M 110200
9.    Feldmanis Uldis 1849 1886 +12 8 Saue MK 1966  M 090303
10.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 -8 8 - - -  1954  N 030543
11.    Gabovitš Ilja 1915 1906 +13 7 MA Vabaettur 1995  M 040048
12.    Ganyavin Artjom 1298 1327 -1 6 MA Vabaettur 2000  M 101201
13.    Grauberg Kariina 1200 1233 -5 7 Nõmme Noortemaja 1998  N 090316
14.    Gribinets Georgi 1766 1777 +3 6 Saku MK 1951  M 081131
15.    Grossthal Markus 0 1333 0 0 - - -    M 110205
16.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +26 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
17.    Halliste Rein 1855 1784 -5 7 Harjumaa 1949  M 050703
18.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 -19 7 MA Vabaettur 1992  M 040066
19.    Hommik Aivo 0 2142 -25 8 Vanad Olümpiaalad 1964  M 060212
20.    Indrikson Alfred 0 1964 -1 7 Harjumaa 1935  M 071200
21.    Järvet Jüri 0 2098 0 0 - - -    M 110202
22.    Jürgenson Maigo 0 1633 0 0 - - -    M 110203
23.    Jürgenson Väino 0 1366 0 0 - - -    M 110206
24.    Kaar Anti 1734 1820 +13 7 T. Truusi MKK 1995  M 040315
25.    Kaljas Mart 2058 1979 -6 7 Harjumaa 1942  M 030118
26.    Kalvik Taavi 1640 1766 -10 6 Nõmme Noortemaja   M 050300
27.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 +3 8 Viljandi MS 1983  M 030123
28.  mk  Keskel Marko 2107 2090 +13 8 K. Külaotsa MK   M 030141
29.  mks  Kiiver Vello 1782 1707 -12 8 Kadrioru MK 1937  M 030145
30.    Koskre Raivo 2094 2002 -9 8 Saku MK 1948  M 030168
31.    Kozlov Sergei 1830 1767 -9 8 MA Vabaettur 1991  M 030171
32.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 +9 8 MA Vabaettur 1981  M 030173
33.  mk  Krupenski Igor 2320 2372 +3 8 MA Vabaettur   M 030178
34.  mk  Kukk Sander 2259 2363 +18 8 SK Reval-Sport 1987  M 030183
35.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 -1 8 Viljandi MS 1935  M 030202
36.    Ladva Ottomar 2179 2246 +8 7 T. Truusi MKK 1997  M 040133
37.    Laigna Marko 1899 1893 -10 6 - - -    M 060201
38.    Larin Anton 1972 1946 -11 6 Paul Kerese MK 1988  M 030207
39.    Leeduks Raul 1926 1835 -7 8 Saue MK 1958  M 030212
40.    Leht Hugo Hendrik 1209 1368 0 0 Kadrioru MK 2002  M 110204
41.  mk  Lelumees Brait 2153 2139 +-0 8 MA Vabaettur 1981  M 030217
42.    Lumiste Rene 1586 1727 +14 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
43.    Maido Erki 1498 1493 +11 8 T. Truusi MKK 1994  M 100100
44.  mk  Makin Kirill 2113 2210 +0 8 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
45.    Medar Marti 1932 2020 +27 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
46.    Merkulov Deniss 1753 1775 -5 7 MA Vabaettur 1987  M 030243
47.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -15 8 MA Vabaettur 1992  M 030251
48.    Moring Peeter 1785 1770 -9 7 - - -  1943  M 061203
49.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 -19 7 Keila MK 1931  M 030254
50.  fm  Narva Jaan 2278 2282 -6 7 - - -    M 030262
51.    Narva Mai 1794 1850 +42 8 SK Reval-Sport 1999  N 051004
52.  fm  Narva Regina 2106 2120 -4 8 SK Reval-Sport 1970  N 030583
53.    Narva Triin 2042 1983 -25 7 SK Reval-Sport 1994  N 030584
54.  mk  Neff Sergei 2332 2384 -14 8 SK Diagonaal 1953  M 030265
55.    Nero Georg 1580 1678 +25 8 T. Truusi MKK 1999  M 040404
56.    Niinepuu Elmar 2061 1856 -1 8 Harjumaa 1943  M 030272
57.    Nikonov Viktor 1713 1761 +34 8 - - -  1989  M 030276
58.    Olde Grete 1312 1383 -6 5 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
59.  fm  Olde Hendrik 2322 2369 +4 8 Rapla MK 1966  M 030281
60.    Olde Margareth 1471 1470 +-0 6 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
61.    Olmann Maria 1350 1335 -2 7 MA Vabaettur 1996  N 050518
62.  mk  Petrov Aleksander 2072 2063 +7 7 Kadrioru MK 1941  M 030310
63.    Piiri Hardo 1211 1200 +0 6 MK Tahk 1998  M 071100
64.    Poom Mati 1844 1823 +1 8 - - -  1944  M 051203
65.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 +7 8 Rapla MK 1976  M 030328
66.    Põlendik Tiina 1730 1645 -11 6 - - -  1948  N 030599
67.    Rattasep Valjo 1705 1775 +2 8 Saue MK 1938  M 060317
68.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 +4 8 Kadrioru MK 1970  M 030339
69.    Rebane Raul 0 2147 -17 8 - - -    M 061116
70.  mk  Remmel Anto 2277 2282 -16 8 SK Reval-Sport 1946  M 030346
71.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +2 8 MA Vabaettur 1991  M 040216
72.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +5 7 T. Truusi MKK 1998  N 061004
73.    Sander Jaan 2064 2005 +4 7 Kadrioru MK 1948  M 030363
74.  mk  Sarv Arvo 2179 2130 -2 8 T. Truusi MKK   M 030367
75.    Sepp Mati 2018 1902 -2 7 Saku MK 1945  M 030377
76.    Sepp Mart 2034 1979 -9 7 Saku MK 1980  M 030378
77.  rm  Sepp Olav 2521 2463 -7 8 Laagri MAEKK 1969  M 030379
78.  mk  Siemer Tambet 2192 2310 +7 8 Rapla MK 1969  M 030385
79.    Sikk Lembit 1776 1727 -11 7 Harjumaa   M 050718
80.    Staub Madis 0 1852 +5 8 - - -  1940  M 100900
81.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +0 8 MA Vabaettur 1980  M 030414
82.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 -12 8 Kadrioru MK   M 030432
83.  mk  Tarakanov Oleg 2186 2186 +9 8 Kadrioru MK 1953  M 030450
84.    Tedrema Ardi 2088 2153 +1 8 Saue MK 1967  M 101101
85.  mk  Teelem Lauri 2145 2262 +4 7 T. Truusi MKK 1983  M 030453
86.    Tochyan Albert 1342 1329 +18 8 T. Truusi MKK 2001  M 081129
87.  mks  Tomson Hans 2021 1902 -17 8 Saku MK 1929  M 030466
88.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 +-0 8 T. Truusi MKK 1946  M 030469
89.  rm  Tsõganova Monika 2205 2238 -14 7 - - -    N 030620
90.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +10 8 T. Truusi MKK 1988  M 030480
91.    Tõnso Liina 1280 1257 +1 5 MA Vabaettur 2001  N 090506
92.    Urgas Jaan 1772 1811 -30 7 - - -  1972  M 051120
93.    Uurits Karel 1865 1838 -2 8 Saue MK 1970  M 071202
94.    Valge Arthur 1270 1310 +4 6 MK Tahk 2003  M 101200
95.  mk  Valner Uku 2301 2322 -2 8 SK Reval-Sport 1990  M 030497
96.    Viidu Raivo 1908 1951 -23 6 Saue MK 1950  M 030512
97.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +8 8 MA Vabaettur 1988  M 030523