Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Kõo valla kiirturniir - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 246
Pilistvere
12.12.
Osalejaid : 28

1. Meelis Kanep [8p], 2.-3. Marek Kolk, Tatjana Fomina [7p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Dragun Valentin 1849 1950 +23 9 T. Truusi MKK 1997  M 040379
2.  mk  Elmaste Gert 2216 2285 -14 9 Viljandi MS 1971  M 030051
3.    Feldmanis Uldis 1849 1886 +4 9 Saue MK 1966  M 090303
4.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +11 9 - - -  1954  N 030543
5.    Fridolin Jaak 1268 1244 +18 9 Tartu Kalev   M 091004
6.    Kaldma Arnold 1897 1860 -10 9 Viljandi MS 1929  M 030116
7.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 +2 9 Viljandi MS 1983  M 030123
8.    Kartau Rein 1807 1812 -13 9 Viljandi MS 1937  M 030133
9.    Kiiman Karmo 1603 1730 -15 9 Viljandi MS 1992  M 040093
10.    Kiiman Kaspar 1788 1829 -1 9 Viljandi MS 1989  M 040421
11.  mk  Kolk Marek 2151 2240 +18 9 Tartu Kalev 1978  M 030157
12.    Kuld Villu 2095 2060 +16 9 Viljandi MS 1943  M 030184
13.    Medar Marti 1932 2020 +4 9 T. Truusi MKK 1996  M 060300
14.    Mõndresku Ion 2036 2071 -7 9 Viljandi MS 1951  M 030255
15.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 +5 9 Saue MK 1951  M 071104
16.    Piir Kalle 0 1875 +4 9 Viljandi MS 1939  M 070405
17.    Põder Paul 1889 1791 -20 9 Viljandi MS 1954  M 030329
18.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -13 9 Kadrioru MK 1970  M 030339
19.  mk  Rei Aksel 2122 2147 -5 9 Tartu Kalev   M 030342
20.    Ruus Rein 2125 2059 +19 9 Viljandi MS 1955  M 030355
21.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +20 9 T. Truusi MKK 1998  N 061004
22.  mk  Siemer Tambet 2192 2310 -6 9 Rapla MK 1969  M 030385
23.  mks  Silm Endel 2017 1930 -16 9 Viljandi MS 1936  M 030389
24.    Zeludkov Emil 1504 1600 -2 9 Tartu Kalev 1995  M 040317
25.    Tedrema Ardi 2088 2153 +1 9 Saue MK 1967  M 101101
26.    Tomson Enn 0 1693 -8 9 Viljandimaa   M 061206
27.    Uurits Karel 1865 1838 -12 9 Saue MK 1970  M 071202
28.    Vahtra Rein 1820 1879 -7 9 Viljandi MS 1956  M 030492