Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Pauli päev - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Natalja Gluðakova    Sergei Kozlov    Deniss Kovaljov    Igor Krupenski    Rainer Raud    Tiina Raud    Kirill Safronov    Monika Tsõganova    

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 28

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 60

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 59

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +11 5 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Anikejeva Alina 1492 1434 +18 4 MA Vabaettur 1994  N 080100
3.    Atanesjan Semjon 1238 1263 +6 3 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Dmitrijev Daniel 1200 1200 +0 4 MA Vabaettur 1998  M 090100
5.    Filimonenko Maria 1200 1200 -3 3 MA Vabaettur 2000  N 080335
6.    Gabovitš Ilja 1915 1906 -9 5 MA Vabaettur 1995  M 040048
7.    Gammer Robert 1200 1201 +0 1 MA Vabaettur   M 080202
8.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +7 5 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
9.    Hanzatjan Anaid 1766 1802 -7 4 MA Vabaettur 1995  N 060612
10.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 +4 4 MA Vabaettur 1995  N 060613
11.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 -6 4 MA Vabaettur 1992  M 040066
12.    Holvason Roman 1893 1906 +-0 5 MA Vabaettur 1994  M 040067
13.    Kadel Aleksander 1200 1227 -1 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
14.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 +12 4 MA Vabaettur 1998  M 060616
15.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 -9 3 SK Reval-Sport 1995  M 040344
16.    Kolga Mark 1200 1221 -3 3 MA Vabaettur   M 100501
17.    Korsunski Erik 1395 1516 -3 4 MA Vabaettur 1997  M 070406
18.    Kuusk Carel 1519 1384 -3 4 T. Truusi MKK 1998  M 080308
19.    Lapidus Mark 2154 2158 +7 4 MA Vabaettur 1995  M 040137
20.    Liebert Erwin 1510 1436 -9 4 SK Reval-Sport 1999  M 051010
21.    Liinat Siim 1200 1257 0 0 T. Truusi MKK 1999  M 101105
22.    Lumiste Rene 1586 1727 +7 3 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
23.    Maido Erki 1498 1493 -10 2 T. Truusi MKK 1994  M 100100
24.    Mazurov Juri 0 1215 +0 1 MA Vabaettur   M 080513
25.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -2 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
26.    Meritee Anastassia 1358 1377 -2 4 MA Vabaettur 1997  N 040395
27.    Milevskaja Darja 1200 1200 +2 2 MA Vabaettur   N 081121
28.    Narva Mai 1794 1850 +3 3 SK Reval-Sport 1999  N 051004
29.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 +5 4 MA Vabaettur 2001  M 090304
30.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +8 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
31.    Olmann Maria 1350 1335 -1 4 MA Vabaettur 1996  N 050518
32.    Pabo Sander 1391 1409 +3 3 MA Vabaettur 2001  M 080344
33.    Rupski German 1266 1245 -10 3 MA Vabaettur 1997  M 061100
34.    Sarapov Artjom 1248 1282 +7 1 MA Vabaettur   M 100101
35.    Sepp Gerd Eston 1254 1223 -5 3 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
36.    Simmermann Kaspar 1200 1286 +15 4 Nõmme Noortemaja 2000  M 080348
37.    Sivov Dmitri 1200 1200 -2 1 MA Vabaettur 2001  M 080332
38.    Šovkunenko Artur 1268 1203 -9 2 MA Vabaettur 1999  M 080104
39.    Zahharova Anastassia 1200 1200 +0 2 Mustamäe Loomingumaja 1995  N 070101
40.    Zakirova Jekaterina 1200 1200 +0 1 MA Vabaettur 2000  N 080337
41.    Taruta Ilja 1227 1367 +12 4 MA Vabaettur 2000  M 080327
42.    Tokar Taniel 1347 1339 +25 4 SK Reval-Sport 2000  M 081005
43.    Tšaikin Robert 1227 1231 -26 3 MA Vabaettur 1999  M 090801
44.    Ummus Andreas 1235 1251 -1 1 SK Reval-Sport 2001  M 080501
45.    Veske Aleksander 1205 1200 +1 3 MA Vabaettur 2000  M 090105