Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
SK Reval-Spordi nädalalõputurniir - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Ervin Liebert    Merike Rõtova    Aare Võsu    

Turniiri ID : 56
Tallinn
01.10. - 02.10.
Osalejaid : 16

1.-2. Ilja Vovk, Sander Kukk [6p], 3. Medar Marti [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 107
Tallinn
01.10. - 02.10.
Osalejaid : 6

1. Ruben Airapetjan [4p], 2. Henrik Haavamäe [3.5p], 3. Erki Maido [3p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 108
Tallinn
01.10. - 02.10.
Osalejaid : 24

1. Mai Narva [6,5p], 2.-5. Rene Lumiste, Georg Nero, Erwin Liebert, Albert Tochyan [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 109
Tallinn
01.10. - 02.10.
Osalejaid : 11

1. Grete Olde [6p], 2. Artjom Menkov [5,5p], 3. Mart Narva [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +18 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Airapetjan Ruben 1704 -1 51741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
3.    Alasoo Kaarel 2026 -7 71994 SK Reval-Sport 1986  M 030012
4.    Anikejeva Alina 1492 +15 71434 MA Vabaettur 1994  N 080100
5.    Atanesjan Semjon 1238 -10 51263 MA Vabaettur 1999  M 080105
6.    Bogdanov Aleksei 1320 -6 41260 MA Vabaettur 2001  M 090615
7.    Borissova Anastassia 1365 -9 51422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
8.    Haavamäe Henrik 1807 +-0 51854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
9.    Hanzatjan Elvira 1782 +7 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
10.    Kalvik Taavi 1640 -2 61766 Nõmme Noortemaja   M 050300
11.  mk  Kasela Sten 2180 -18 72298 SK Reval-Sport 1990  M 040090
12.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 +-0 51538 SK Reval-Sport 1995  M 040344
13.    Knjazev Georgi 1204 +9 61233 MA Vabaettur 2001  M 090616
14.    Koskre Raivo 2094 -25 72002 Saku MK 1948  M 030168
15.    Krjukov Aleksander 1226 -25 51226 T. Truusi MKK 1998  M 080703
16.  mk  Kukk Sander 2259 +14 72363 SK Reval-Sport 1987  M 030183
17.    Liebert Erwin 1510 +9 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
18.    Lumiste Rene 1586 +8 71727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
19.    Maido Erki 1498 +12 51493 T. Truusi MKK 1994  M 100100
20.    Medar Marti 1932 +27 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
21.    Menkov Artjom 1200 -6 11244 MA Vabaettur 2002  M 081007
22.    Narva Ann 1691 -7 61713 SK Reval-Sport 1992  N 030582
23.    Narva Mai 1794 +7 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
24.    Nero Georg 1580 -3 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
25.    Nitsiportsik Maksim 1264 -2 41375 MA Vabaettur 2001  M 090304
26.    Noormets Alex Hendrik 1418 +8 61398 MA Vabaettur 1999  M 061213
27.    Ojari Aleksander 1242 +6 61292 MA Vabaettur 2001  M 080318
28.    Olde Grete 1312 +6 11383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
29.    Olde Margareth 1471 -14 71470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
30.    Olmann Maria 1350 +7 51335 MA Vabaettur 1996  N 050518
31.    Raondi Jaan Martin 1668 -9 71755 - - -    M 050716
32.    Semjonov Sergei 1324 -21 51360 MA Vabaettur 2000  M 080213
33.    Sepandi Jaak 1776 -20 71833 - - -  1939  M 030376
34.    Simmermann Kaspar 1200 -29 51286 Nõmme Noortemaja 2000  M 080348
35.    Taruta Ilja 1227 +16 61367 MA Vabaettur 2000  M 080327
36.    Tochyan Albert 1342 +30 61329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
37.    Tokar Taniel 1347 +7 51339 SK Reval-Sport 2000  M 081005
38.    Tominga Ago 1661 -6 71625 MK Tahk 1995  M 040348
39.    Tominga Eke 1747 +19 71714 MK Tahk 1997  M 040378
40.    Ummus Andreas 1235 -12 41251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
41.    Urgas Jaan 1772 -11 71811 - - -  1972  M 051120
42.  fm  Vovk Ilja 2295 +3 72388 MA Vabaettur 1988  M 030523