Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Lembit Olli mälestusturniir - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Svetlana Pritulina    

Turniiri ID : 435
Uusküla
04.09. - 05.09.
Osalejaid : 76

1. Vjatšeslav Sõskov [7,5p], 2.-4. Kirill Annenkov, Roman Jezov, Juri Malinin [7p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 435
Uusküla
04.09. - 05.09.
Osalejaid : 39

Välkturniir: 1. Aleksandr Volodin [9,5p], Roman Jezov [8,5p], 3.-4. Deniss Kovaljov, Igor Aleksejev [8p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.  mk  Aleksejev Igor 2165 2225 +13 9 Narva SK Maletäht 1986  M 030014
2.    Andrianov Ivan 1800 1888 +52 8 Venemaa 1996  M 081108
3.  fm  Annenkov Kirill 2289 2315 +17 9 Venemaa 1970  M 061103
4.  mks  Belov Leonid 1929 1981 -12 8 Narva SK Maletäht 1946  M 030030
5.    Borodavin Maksim 1455 1393 -2 8 Lootuse Malekool 1997  M 050532
6.    Dunajev Nikolai 1897 1862 -36 8 Lootuse Malekool   M 050723
7.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +0 9 - - -  1954  N 030543
8.    Gromov Kirill 1588 1713 +40 9 SK Diagonaal 1998  M 060412
9.    Gubal Daniil 1855 1618 +24 9 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
10.    Hanzatjan Anaid 1766 1802 +19 9 MA Vabaettur 1995  N 060612
11.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 +18 8 MA Vabaettur 1995  N 060613
12.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 +21 9 MA Vabaettur 1992  M 040066
13.    Holvason Roman 1893 1906 +6 9 MA Vabaettur 1994  M 040067
14.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 -12 7 - - -  1938  M 030086
15.    Ivainen Juhan 0 1801 -6 8 - - -    M 071102
16.    Ivanov Deniss 0 1768 0 0 Narva MK Kaissa   M 101001
17.    Ivanov Platon 1586 1509 -4 7 Narva MK Kaissa 2000  M 060505
18.  mk  Jeremejev Artjom 2241 2206 -8 9 SK Diagonaal   M 030097
19.  mk  Jezov Roman 2257 2247 +26 9 Narva SK Maletäht 1990  M 030101
20.    Jurtov Aleksei 1522 1436 -4 8 Lootuse Malekool 1997  M 070400
21.    Karassev Vladislav 1716 1641 +12 9 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
22.    Koljazin Aleksander 1828 1847 +9 7 Narva SK Maletäht 1957  M 081117
23.  mk  Koop Vjatšeslav 2232 2162 -16 8 SK Diagonaal 1979  M 030485
24.    Korban Katrina 1912 1782 +23 8 Narva SK Maletäht 1997  N 040107
25.  mk  Korstin Maris 2242 2205 -10 9 Narva SK Maletäht 1981  M 030166
26.    Kozlov Sergei 1830 1767 +27 9 MA Vabaettur 1991  M 030171
27.  m  Kovaljov Deniss 2320 2387 -9 9 MA Vabaettur 1981  M 030173
28.    Laabe Anne 1234 1212 +0 7 Lootuse Malekool 1998  N 080302
29.    Lapidus Mark 2154 2158 +4 9 MA Vabaettur 1995  M 040137
30.    Liiva Ants 1831 1732 +1 9 - - -  1942  M 050901
31.    Lvov Leonid 1901 1962 +16 9 Narva SK Maletäht 1986  M 030233
32.  mk  Makin Kirill 2113 2210 -18 9 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
33.  rm  Malinin Juri 2381 2381 +1 9 Venemaa 1959  M 070306
34.    Metsoja Vello 0 1896 -10 7 - - -  1937  M 051116
35.  mk  Mirme Heino 2015 2020 -30 9 - - -    M 030247
36.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -10 9 MA Vabaettur 1992  M 030251
37.  mk  Nael Tõnu 2232 2148 -27 5 Laagri MAEKK   M 030261
38.    Nikulin Oleg 1878 1877 +15 9 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
39.    Novikov Sergei 0 1795 +11 9 SK Diagonaal   M 100500
40.    Obrastsov Aleksei 2007 1953 -31 9 Sillamäe   M 030278
41.    Orava Aleksander 2012 1981 +19 9 Narva SK Maletäht 1993  M 030285
42.    Orlov Georgi 2048 2010 -5 9 SK Diagonaal 1938  M 030287
43.  fm  Pelešev Leonid 2209 2201 +5 9 Narva SK Maletäht 1951  M 030307
44.    Petrov Dmitri 1708 1792 +15 9 SK Diagonaal 1998  M 060411
45.    Petrov Sergei 1613 1625 -3 8 Kohtla-Järve   M 071209
46.    Pritulin Vladimir 1217 1208 +0 8 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
47.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -1 9 Kadrioru MK 1970  M 030339
48.    Rodkin Viktor 2013 2059 -16 9 Sillamäe SK Kalev 1956  M 030348
49.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 -2 9 MA Vabaettur 1991  M 040216
50.    Rõbaltsenko Vladimir 1810 1853 -16 8 Kohtla-Järve   M 080500
51.    Smoljar Jakov 0 2032 -23 9 SK Diagonaal 1960  M 080901
52.    Smoljar Roman 1808 1900 +0 9 SK Diagonaal 1995  M 040235
53.    Sumorok Janis 1754 1757 +10 8 Narva MK Kaissa 1940  M 030408
54.  mk  Sõskov Vjatšeslav 2315 2376 +16 9 Narva SK Maletäht 1987  M 030412
55.    Šipilov Vladimir 1935 1906 -20 8 Narva MK Kaissa 1940  M 030423
56.    Šmatkov Juri 1949 1931 -4 8 Narva MK Kaissa 1945  M 070416
57.    Šukis Viktor 0 1789 +7 8 Tartumaa   M 060606
58.  m  Zainetdinova Svetlana 2128 2055 -27 9 SK Diagonaal 1962  N 030614
59.    Zaitsev Boris 2074 2049 +2 9 SK Diagonaal 1950  M 030433
60.    Zigailov Sergei 2086 2139 +-0 9 Sillamäe SK Kalev 1986  M 030436
61.  mk  Teemäe Leo 2093 2011 -8 9 MK Chess Continent 1932  M 030454
62.    Titov Sergei 0 1686 0 0 Lootuse Malekool   M 101000
63.  mk  Tolmatšov Eduard 2204 2268 +10 9 Narva SK Maletäht 1963  M 030465
64.    Trohhelev Boris 2097 2121 +17 9 Tartumaa   M 030468
65.  rm  Tsõganova Monika 2205 2238 +5 9 - - -    N 030620
66.    Uvarov Vladimir 1940 1883 -41 9 Kohtla-Järve 1954  M 030486
67.    Virgus Andrei 1946 1894 +17 9 Narva SK Maletäht 1994  M 030518
68.  rm  Volodin Aleksander 2485 2474 -9 9 MA Vabaettur 1990  M 030519
69.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 -4 9 MA Vabaettur 1988  M 030523
70.    Võsu Aare 1824 1863 -13 8 Hiiumaa MK 1934  M 030525