Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daam - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    

Turniiri ID : 53
Haapsalu
29.08.
Osalejaid : 50

1. Ilse Berzina (Läti) [6p], 2.-5. Matis Mustaps (Läti), Andrei Šiškov, Egons Lavendelis (Läti), Ilja Vovk [5,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 217
Haapsalu
29.08.
Osalejaid : 26

1. Toms Kantans (Läti) [11p], 2. Egons Lavendelis (Läti) [10,5p], 3. Ottomar Ladva [9,5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +5 7 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Dragun Valentin 1849 1950 +20 7 T. Truusi MKK 1997  M 040379
3.    Feldmanis Uldis 1849 1886 -12 7 Saue MK 1966  M 090303
4.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +6 6 - - -  1954  N 030543
5.    Hein Kalle 0 1639 -15 7 Harjumaa 1948  M 071203
6.    Hunt Vello 1885 1859 -9 7 Hiiumaa MK   M 030083
7.    Ihermann Andres 2019 2045 +7 7 Hiiumaa MK 1958  M 030084
8.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 +2 6 - - -  1938  M 030086
9.    Kaljas Mart 2058 1979 -7 7 Harjumaa 1942  M 030118
10.    Kert Andres 1818 1796 -4 7 Haapsalu MK   M 030140
11.    Koppe Jaan 2022 1928 +2 7 Haapsalu MK   M 030164
12.    Ladva Ottomar 2179 2246 -15 7 T. Truusi MKK 1997  M 040133
13.    Lumiste Rene 1586 1727 +29 7 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
14.    Medar Marti 1932 2020 +6 6 T. Truusi MKK 1996  M 060300
15.    Melderis Uldis 2140 2151 -3 7 Läti   M 071108
16.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 -16 7 Keila MK 1931  M 030254
17.    Mägi Rita 1798 1682 -20 7 Haapsalu MK   N 060501
18.    Mänd Kalev 1692 1724 +6 7 Haapsalu MK 1992  M 050557
19.    Niinepuu Elmar 2061 1856 -6 7 Harjumaa 1943  M 030272
20.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -9 7 Saue MK 1951  M 071104
21.    Oja Mihkel 1361 1288 +9 7 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
22.    Petrov Dmitri 1708 1792 +3 7 SK Diagonaal 1998  M 060411
23.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 -14 7 Rapla MK 1976  M 030328
24.    Põlendik Tiina 1730 1645 -17 7 - - -  1948  N 030599
25.    Rattasep Valjo 1705 1775 -3 7 Saue MK 1938  M 060317
26.    Reede Arvo 1925 1879 -12 7 Haapsalu MK   M 030341
27.    Ristisaar Roger 1363 1386 +8 7 Saue MK 1980  M 080536
28.    Rozenblit David 1269 1305 +2 7 T. Truusi MKK 2001  M 061122
29.  m  Rõtova Merike 1853 1840 -2 7 SK Reval-Sport 1936  N 030607
30.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +17 6 T. Truusi MKK 1998  N 061004
31.    Sander Jaan 2064 2005 -17 7 Kadrioru MK 1948  M 030363
32.    Sepandi Jaak 1776 1833 +13 7 - - -  1939  M 030376
33.    Smoljar Roman 1808 1900 +17 6 SK Diagonaal 1995  M 040235
34.    Staub Madis 0 1852 0 0 - - -  1940  M 100900
35.  mk  Sööt Margus 2189 2320 -6 7 MA Vabaettur 1980  M 030414
36.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +5 7 T. Truusi MKK 1978  M 030425
37.  mk  Teemäe Leo 2093 2011 -9 7 MK Chess Continent 1932  M 030454
38.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 +10 6 T. Truusi MKK 1946  M 030469
39.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -15 7 T. Truusi MKK 1988  M 030480
40.    Urgas Jaan 1772 1811 +3 7 - - -  1972  M 051120
41.    Uurits Karel 1865 1838 -2 6 Saue MK 1970  M 071202
42.    Viidu Raivo 1908 1951 -12 7 Saue MK 1950  M 030512
43.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +1 7 MA Vabaettur 1988  M 030523
44.    Võsu Aare 1824 1863 +9 7 Hiiumaa MK 1934  M 030525