Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Ilmar Raua mälestusturniir - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    Ants Särgava    

Turniiri ID : 49
Viljandi
11.06. - 13.06.
Osalejaid : 52

1.-2. Normunds Miezis (LAT), Kaido Külaots [17p], 3. Aleksandr Volodin [16p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 -1 52095 +1 2 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Gabovitš Ilja 1915 +18 51906 +0 2 MA Vabaettur 1995  M 040048
3.    Heinmets Tõnu 2028 -2 52047 -1 2 Pärnumaa MK 1991  M 040061
4.  mk  Holvason Jüri 2193 +6 52229 +2 2 MA Vabaettur 1992  M 040066
5.    Jaanimets Marten 1822 +5 51825 -1 1 Pärnumaa MK 1994  M 040319
6.    Kaldma Arnold 1897 -13 51860 +3 2 Viljandi MS 1929  M 030116
7.  rsm  Kanep Meelis 2528 -7 52532 +1 2 Viljandi MS 1983  M 030123
8.  mk  Kanep Siim 2239 -6 52340 +3 2 Viljandi MS 1984  M 030124
9.    Kartau Rein 1807 -1 51812 -5 2 Viljandi MS 1937  M 030133
10.  mk  Kasela Sten 2180 -7 52298 -1 2 SK Reval-Sport 1990  M 040090
11.    Kass Viktor 1897 +7 51927 +-0 2 Põlva MK 1945  M 030136
12.    Komlev Heino 1754 -2 51703 -3 2 - - -    M 050801
13.  mk  Kortšagin Oleg 2216 -4 52173 +5 2 MK Chess Continent 1965  M 030167
14.    Kozlov Sergei 1830 +14 51767 -3 2 MA Vabaettur 1991  M 030171
15.  m  Kovaljov Deniss 2320 -4 52387 -3 2 MA Vabaettur 1981  M 030173
16.  mk  Kukk Sander 2259 +5 52363 -1 2 SK Reval-Sport 1987  M 030183
17.    Kuld Villu 2095 -1 52060 +-0 2 Viljandi MS 1943  M 030184
18.  mk  Kuldsepp Tanel 2233 +9 52136 +1 2 Viljandi MS 1972  M 030186
19.  rsm  Külaots Kaido 2627 +6 52566 -2 2 K. Külaotsa MK 1976  M 030203
20.  rm  Lauk Ülar 2388 -4 52440 +1 2 Viljandi MS 1968  M 030209
21.    Linroos Monika 1742 -15 51648 -3 2 Pärnumaa MK   N 030574
22.    Luht Vello 1963 -22 52080 -5 1 - - -    M 081222
23.    Medar Marti 1932 +18 52020 +1 2 T. Truusi MKK 1996  M 060300
24.  rsm  Miezis Normunds 2557 +6 52566 +1 2 Läti   M 080405
25.  mk  Moltšanov Ivan 2151 +4 52232 -2 2 MA Vabaettur 1992  M 030251
26.    Mõndresku Ion 2036 -1 52071 +6 2 Viljandi MS 1951  M 030255
27.    Oks Janar 1543 +7 41562 -2 2 Pärnumaa MK 1993  M 040190
28.    Popman Genadi 1817 -9 41785 -1 1 Võru MK 1937  M 030320
29.    Põlendik Tiina 1730 +2 41645 +3 2 - - -  1948  N 030599
30.    Raudsepp Teet 1983 -14 51954 +2 2 - - -    M 070809
31.    Ruus Rein 2125 -1 52059 -3 2 Viljandi MS 1955  M 030355
32.    Sander Kristjan 2071 +6 52057 +4 1 Tartu Ülikooli MK   M 030364
33.  rm  Seeman Tarvo 0 +4 50 +2 2 Võistluskeeld 16.11.2010-16.11.2011 1969  M 030371
34.  rm  Sepp Olav 2521 -3 52463 +2 2 Laagri MAEKK 1969  M 030379
35.  mk  Siemer Tambet 2192 +6 52310 +3 2 Rapla MK 1969  M 030385
36.  mks  Silm Endel 2017 -14 51930 +3 2 Viljandi MS 1936  M 030389
37.  mk  Sööt Margus 2189 +5 52320 -2 2 MA Vabaettur 1980  M 030414
38.  fm  Šiškov Andrei 2391 -10 52349 +3 2 T. Truusi MKK 1978  M 030425
39.    Tobre Andres 1769 +5 51720 -8 2 Valgamaa   M 030464
40.    Tulva Ingmar 1912 +5 51878 +0 2 - - -    M 090516
41.    Turu Indrek 1924 +0 41995 +2 2 - - -  1988  M 070511
42.    Tõnso Liina 1280 +7 41257 -2 2 MA Vabaettur 2001  N 090506
43.    Tõnso Rando 1317 -5 41226 -2 2 MA Vabaettur 1998  M 080208
44.    Tõnurist Tambet 1714 -32 41845 -1 1 - - -    M 091203
45.  mk  Vahtra Tuuli 2062 -3 52099 -2 1 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
46.  rm  Volodin Aleksander 2485 +2 52474 +2 2 MA Vabaettur 1990  M 030519