Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Noorteturniir - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Natalja Gluðakova    Igor Krupenski    Tiina Raud    Aleksei Zaitsenkov    Monika Tsõganova    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 06.06.
Osalejaid : 25

[ K-18 ] 1. Mark Lapidus [6p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 06.06.
Osalejaid : 29

[ K-12 ] 1. Dmitri Petrov [6,5p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 06.06.
Osalejaid : 26

[ K-8 ] 1. Artjom Menkov [7p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 06.06.
Osalejaid : 10

[ Neiud K-18 ] 1.-2. Elvira Hanzatjan, Ann Narva [5,5p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

Turniiri ID : 582
Tallinn
03.06. - 06.06.
Osalejaid : 11

[ Neiud K-12 ] 1. Maria Golubeva (LAT) [7p]

turniiri tabel 1turniiri tabel 2

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +4 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Adermann Ivo 1856 -15 71844 MA Vabaettur 1992  M 030004
3.    Anmann Erik 1200 -8 11206 MA Vabaettur 2002  M 081133
4.    Bogdanov Aleksei 1320 +0 51260 MA Vabaettur 2001  M 090615
5.    Borodavin Maksim 1455 -23 71393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
6.    Gabovitš Ilja 1915 +1 51906 MA Vabaettur 1995  M 040048
7.    Hanzatjan Anaid 1766 -8 71802 MA Vabaettur 1995  N 060612
8.    Hanzatjan Elvira 1782 +-0 61659 MA Vabaettur 1995  N 060613
9.  mk  Holvason Jüri 2193 -3 72229 MA Vabaettur 1992  M 040066
10.    Jaanus Andrus 1277 +32 71230 Lootuse Malekool 1998  M 070403
11.    Jurtov Aleksei 1522 +12 71436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
12.    Kaar Anti 1734 +11 71820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
13.    Kangur Johannes 1325 -7 71324 - - -    M 070624
14.    Knjazev Georgi 1204 +0 41233 MA Vabaettur 2001  M 090616
15.    Kolesnikov Aleksander 1852 +6 71876 MA Vabaettur 1993  M 040100
16.    Kuustik Kati 1657 -2 61658 SK Reval-Sport 1992  N 030564
17.    Laabe Anne 1234 +-0 11212 Lootuse Malekool 1998  N 080302
18.    Ladva Ottomar 2179 +-0 72246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
19.    Laherand Artur 1345 +3 51344 MA Vabaettur 1998  M 080111
20.    Laherand Kristjan 1308 -15 51387 MA Vabaettur 1998  M 070625
21.    Lapidus Mark 2154 +15 72158 MA Vabaettur 1995  M 040137
22.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +14 71445 MA Vabaettur 2001  M 070610
23.    Luks Danielle 1200 -9 61211 - - -  1995  N 091011
24.    Maido Erki 1498 +12 71493 T. Truusi MKK 1994  M 100100
25.    Matvejev Nikolai 1236 +6 31294 MA Vabaettur 1997  M 071112
26.    Menkov Artjom 1200 +8 11244 MA Vabaettur 2002  M 081007
27.    Menkov Nikita 1530 -13 71637 MA Vabaettur 1995  M 060100
28.  mk  Moltšanov Ivan 2151 -10 72232 MA Vabaettur 1992  M 030251
29.    Mänd Kalev 1692 -6 71724 Haapsalu MK 1992  M 050557
30.    Narva Ann 1691 +5 61713 SK Reval-Sport 1992  N 030582
31.    Nitsiportsik Maksim 1264 +4 41375 MA Vabaettur 2001  M 090304
32.    Noormets Alex Hendrik 1418 -20 61398 MA Vabaettur 1999  M 061213
33.    Ojari Aleksander 1242 +9 71292 MA Vabaettur 2001  M 080318
34.    Olmann Maria 1350 +21 61335 MA Vabaettur 1996  N 050518
35.    Pabo Sander 1391 +4 61409 MA Vabaettur 2001  M 080344
36.    Petrov Dmitri 1708 +13 71792 SK Diagonaal 1998  M 060411
37.    Pistsalo Daniil 1200 +0 21213 MA Vabaettur   M 090311
38.    Porila Andree 1437 +7 71455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
39.    Semjonov Sergei 1324 -4 61360 MA Vabaettur 2000  M 080213
40.    Serhovets Maksim 1327 +1 61311 Lasnamäe NMK 2000  M 080363
41.    Skripitsin Maksim 1202 +0 41209 Lootuse Malekool 2001  M 080503
42.    Smoljar Roman 1808 +10 71900 SK Diagonaal 1995  M 040235
43.    Zahharova Anastassia 1200 -2 61200 Mustamäe Loomingumaja 1995  N 070101
44.    Taukul Kristina 1407 -8 71391 MA Vabaettur 1995  N 081116
45.    Tenno Risto 1206 +8 71329 Paul Kerese MK 1994  M 040334
46.    Tokar Taniel 1347 -15 51339 SK Reval-Sport 2000  M 081005
47.    Tominga Ago 1661 +8 71625 MK Tahk 1995  M 040348
48.    Tominga Eke 1747 +10 71714 MK Tahk 1997  M 040378
49.    Tšešnokov Ilja-Ulo 1223 -32 61238 - - -  1992  M 091107
50.    Tõnso Liina 1280 +0 11257 MA Vabaettur 2001  N 090506
51.    Tõnso Rando 1317 +19 61226 MA Vabaettur 1998  M 080208
52.    Ummus Andreas 1235 +6 41251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
53.    Veske Aleksander 1205 +0 41200 MA Vabaettur 2000  M 090105