Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Haapsalu lahtised MV - 2010
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Maakondlik meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    

Turniiri ID : 428
Haapsalu
30.01. - 31.01.
Osalejaid : 13

A-grupp : 1. Ottomar Ladva [5p], 2. Juri Jakovlev [4,5p], 3.-6. Tõnu Rauk, Georg Abozenko, Arvo Reede, Marti Medar [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 409
Haapsalu
30.01. - 31.01.
Osalejaid : 14

B-turniir : 1. Ilja Ognestsikov [5,5p], 2.-4. Alex Noormets, Rando Tõnso, Robert Tsaikin [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +9 62095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Anmann Erik 1200 +0 41206 MA Vabaettur 2002  M 081133
3.    Atanesjan Semjon 1238 +4 51263 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.  mk  Jakovlev Juri 2153 -1 62201 Haapsalu MK 1965  M 030092
5.    Kert Andres 1818 -5 51796 Haapsalu MK   M 030140
6.    Ladva Ottomar 2179 +10 52246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
7.    Medar Marti 1932 +9 62020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
8.    Menkov Artjom 1200 -1 31244 MA Vabaettur 2002  M 081007
9.    Mänd Kalev 1692 +6 51724 Haapsalu MK 1992  M 050557
10.    Noormets Alex Hendrik 1418 -11 51398 MA Vabaettur 1999  M 061213
11.    Ognestsikov Ilja 1409 +25 51447 MA Vabaettur 1998  M 070315
12.    Olmann Maria 1350 -10 41335 MA Vabaettur 1996  N 050518
13.  mk  Rauk Tõnu 2161 -6 62146 Kadrioru MK 1970  M 030339
14.    Reede Arvo 1925 +3 51879 Haapsalu MK   M 030341
15.    Smerdov Leonid 1760 -12 31625 Haapsalu   M 030391
16.    Tammela Ranel 1836 +6 51772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
17.    Tominga Ago 1661 -5 41625 MK Tahk 1995  M 040348
18.    Tominga Eke 1747 -13 41714 MK Tahk 1997  M 040378
19.    Tšaikin Robert 1227 +25 51231 MA Vabaettur 1999  M 090801
20.    Tõnso Liina 1280 -11 51257 MA Vabaettur 2001  N 090506
21.    Tõnso Rando 1317 +4 41226 MA Vabaettur 1998  M 080208