Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Kõo valla jõuluturniir - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 246
Pilistvere
13.12.
Osalejaid : 54

1. Meelis Kanep [8p] 2. Tarvo Seeman [7,5p] 3. Siim Kanep [7p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +9 9 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Alasoo Kaarel 2026 1994 +2 9 SK Reval-Sport 1986  M 030012
3.    Arst Mart 1808 1920 +13 9 Tartumaa   M 061102
4.    Enkvist Janis 1630 1649 +2 7 Tartu Kalev 1992  M 040041
5.    Feldmanis Uldis 1849 1886 -19 9 Saue MK 1966  M 090303
6.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 -12 9 - - -  1954  N 030543
7.    Hermanson Egon 1487 1484 +23 9 Järva Noorte MK 1992  M 040062
8.    Innos Jürgen 1983 2090 +11 9 - - -  1976  M 051113
9.    Ivainen Juhan 0 1801 -22 8 - - -    M 071102
10.    Järv Mario 1309 1230 -14 8 Järva Noorte MK 1997  M 071115
11.    Kaldma Arnold 1897 1860 -10 8 Viljandi MS 1929  M 030116
12.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 +4 9 Viljandi MS 1983  M 030123
13.  mk  Kanep Siim 2239 2340 +14 9 Viljandi MS 1984  M 030124
14.    Kartau Rein 1807 1812 -13 8 Viljandi MS 1937  M 030133
15.    Kiiman Karmo 1603 1730 -14 9 Viljandi MS 1992  M 040093
16.    Kiiman Kaspar 1788 1829 +0 9 Viljandi MS 1989  M 040421
17.    Kuld Villu 2095 2060 -12 9 Viljandi MS 1943  M 030184
18.  mk  Kuusk Andres 2271 2167 -9 9 Saaremaa MK 1981  M 030198
19.  mk  Lelumees Brait 2153 2139 +11 9 MA Vabaettur 1981  M 030217
20.    Liiva Ants 1831 1732 -23 9 - - -  1942  M 050901
21.    Medar Marti 1932 2020 +2 8 T. Truusi MKK 1996  M 060300
22.    Metsoja Vello 0 1896 -12 9 - - -  1937  M 051116
23.    Muru Moorits Mihkel 1605 1700 -4 8 Tartu Kalev 1993  M 040176
24.    Mõndresku Ion 2036 2071 -14 9 Viljandi MS 1951  M 030255
25.    Nero Georg 1580 1678 +34 9 T. Truusi MKK 1999  M 040404
26.    Nilp Kristofer 1215 1279 +6 8 Järva Noorte MK 2000  M 080383
27.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -1 9 Saue MK 1951  M 071104
28.    Parts Tiit 1789 1772 +15 9 Tartumaa   M 030304
29.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 -3 9 Tartu Kalev 1949  M 030306
30.    Pihlak Ants 0 1863 +23 9 Viljandi MS 1949  M 060211
31.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 -5 9 Rapla MK 1976  M 030328
32.    Raidväli Jüri 0 2044 +4 8 - - -    M 070807
33.  mk  Rei Aksel 2122 2147 -3 9 Tartu Kalev   M 030342
34.    Ruus Rein 2125 2059 +3 9 Viljandi MS 1955  M 030355
35.    Ruusmann Villu 0 1756 +7 9 - - -    M 080360
36.  rm  Seeman Tarvo 0 0 +6 9 Võistluskeeld 16.11.2010-16.11.2011 1969  M 030371
37.  mks  Silm Endel 2017 1930 -4 9 Viljandi MS 1936  M 030389
38.    Šukis Viktor 0 1789 -16 9 Tartumaa   M 060606
39.    Zeludkov Emil 1504 1600 +19 9 Tartu Kalev 1995  M 040317
40.    Talving Indrek 0 1766 0 0 - - -    M 091202
41.    Tamm Üllar-Peep 1842 1830 -20 8 Viljandi MS 1937  M 030447
42.    Tenno Erik 1305 1490 +7 8 Tartu Kalev 1995  M 090500
43.    Tiit Kevin 0 1230 0 0 - - -    M 091201
44.    Tominga Ago 1661 1625 +19 9 MK Tahk 1995  M 040348
45.    Tominga Eke 1747 1714 +22 8 MK Tahk 1997  M 040378
46.    Tomson Enn 0 1693 +7 8 Viljandimaa   M 061206
47.    Trohhelev Boris 2097 2121 -5 9 Tartumaa   M 030468
48.    Uurits Karel 1865 1838 +-0 8 Saue MK 1970  M 071202
49.    Vahtra Rein 1820 1879 -25 9 Viljandi MS 1956  M 030492
50.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 +0 9 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
51.    Viikmaa Karmen 1746 1855 -9 7 Saaremaa MK 1983  N 051119
52.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 -2 9 Tartumaa   N 030627
53.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 +10 9 Tartu Kalev   M 030700
54.    Võsu Aare 1824 1863 +2 8 Hiiumaa MK 1934  M 030525