Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Pauli päev - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Natalja Glušakova    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    Monika Tsõganova    

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 30

Kuni 18-aastased: 1. Mark Lapidus [4,5p], 2.-5. Triin Narva, Aleksandr Kolesnikov, Georgi Dzaniašvili, Ivan Moltšanov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 50

Kuni 11-aastased: 1. Rene Lumiste, Mai Narva [5p], 3.-7. Ilja Ognestsikov, Martin Koppel, Jan Krukovski, Alex Noormets, Aleksandr Krjukov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 37

Kuni 8-aastased: 1. Andreas Ummus [5p], 2.-5. Georgi Knjazev, Albert Tochyan, Sander Pabo, Dmitri Sivov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 454
Tallinn
21.11.
Osalejaid : 9

Kuni 6-aastased: 1. Mart Narva [4,5p], 2.-3. Jonas Grusnius, Artur Bušuev [3,5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 +1 5 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Anikejeva Alina 1492 1434 -5 3 MA Vabaettur 1994  N 080100
3.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -4 3 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Drobov Aleksander 1390 1347 -1 4 MA Vabaettur 1996  M 061219
5.    Dzaniašvili Georgi 1965 1994 +-0 5 MA Vabaettur 1992  M 030044
6.    Durnev Alan 0 1294 0 0 MA Vabaettur 1996  M 091106
7.    Gabovitš Ilja 1915 1906 -8 5 MA Vabaettur 1995  M 040048
8.    Gammer Robert 1200 1201 -5 1 MA Vabaettur   M 080202
9.    Gladilstsikov Albert 0 1200 +0 3 MA Vabaettur   M 080362
10.    Grauberg Kariina 1200 1233 -6 2 Nõmme Noortemaja 1998  N 090316
11.    Gussarov Klim 1206 1284 -2 3 Mustamäe Loomingumaja 1998  M 080527
12.    Hanzatjan Anaid 1766 1802 +0 5 MA Vabaettur 1995  N 060612
13.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 +3 5 MA Vabaettur 1995  N 060613
14.    Holvason Roman 1893 1906 +3 5 MA Vabaettur 1994  M 040067
15.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 +4 5 MA Vabaettur 1998  M 060616
16.    Kasak Martin 1404 1319 -1 4 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
17.    Kasak Roman 1200 1232 -5 3 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
18.    Kasak Tarmo 1202 1210 -3 4 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
19.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 -6 3 SK Reval-Sport 1995  M 040344
20.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +5 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
21.    Koppel Martin 1225 1411 +7 4 MA Vabaettur 2000  M 081115
22.    Korsunski Erik 1395 1516 -2 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
23.    Krjukov Aleksander 1226 1226 +26 4 T. Truusi MKK 1998  M 080703
24.    Krukovski Jan 1203 1254 +21 5 MA Vabaettur   M 080524
25.    Kuusk Carel 1519 1384 -13 3 T. Truusi MKK 1998  M 080308
26.    Laherand Kristjan 1308 1387 -8 2 MA Vabaettur 1998  M 070625
27.    Lapidus Mark 2154 2158 +2 5 MA Vabaettur 1995  M 040137
28.    Luks Danielle 1200 1211 -4 2 - - -  1995  N 091011
29.    Lumiste Rene 1586 1727 +18 5 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
30.    Mazurov Juri 0 1215 +0 3 MA Vabaettur   M 080513
31.    Menkov Nikita 1530 1637 +8 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
32.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 1 MA Vabaettur   N 081121
33.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -6 5 MA Vabaettur 1992  M 030251
34.    Narva Mai 1794 1850 +4 4 SK Reval-Sport 1999  N 051004
35.    Narva Triin 2042 1983 +10 5 SK Reval-Sport 1994  N 030584
36.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 +1 3 MA Vabaettur 1999  M 061213
37.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +5 4 MA Vabaettur 1998  M 070315
38.    Olmann Maria 1350 1335 +6 5 MA Vabaettur 1996  N 050518
39.    Pabo Sander 1391 1409 -6 1 MA Vabaettur 2001  M 080344
40.    Pistsalo Daniil 1200 1213 -8 4 MA Vabaettur   M 090311
41.    Porila Andree 1437 1455 -8 4 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
42.    Prii Ants Marten 1592 1768 -1 5 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
43.    Rupski German 1266 1245 +20 5 MA Vabaettur 1997  M 061100
44.    Saag Enith Li 1680 1545 +3 5 SK Reval-Sport 1994  N 040337
45.    Semjonov Sergei 1324 1360 -4 2 MA Vabaettur 2000  M 080213
46.    Sild Eero Kristjan 1230 1221 +11 3 Nõmme Noortemaja 1998  M 061101
47.    Švedova Anastasia 1356 1296 -5 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
48.    Zahharova Anastassia 1200 1200 +0 5 Mustamäe Loomingumaja 1995  N 070101
49.    Tammela Ranel 1836 1772 +13 4 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
50.    Taruta Ilja 1227 1367 +3 3 MA Vabaettur 2000  M 080327
51.    Tochyan Albert 1342 1329 +5 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
52.    Tokar Taniel 1347 1339 +9 4 SK Reval-Sport 2000  M 081005
53.    Tšaikin Robert 1227 1231 -1 4 MA Vabaettur 1999  M 090801
54.    Tšešnokov Ilja-Ulo 1223 1238 0 0 - - -  1992  M 091107
55.    Tõnso Rando 1317 1226 -21 3 MA Vabaettur 1998  M 080208
56.    Tähismaa Sander 1200 1254 -1 4 MA Vabaettur   M 080101
57.    Ummus Andreas 1235 1251 +9 1 SK Reval-Sport 2001  M 080501
58.    Veske Aleksander 1205 1200 -13 3 MA Vabaettur 2000  M 090105