Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
EMSL Jõud MV - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 278
Vljandi
15.11.
Osalejaid : 31

1. Olev Schults [8p], 2.-3. Pavel Vorobjov, Siim Kanep [7,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 266
Vljandi
15.11.
Osalejaid : 22

1. Marten Jaanimets [7p], 2.-3. Anti Kaar, Hendrik Tamm [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 268
Vljandi
15.11.
Osalejaid : 12

1. Kristofer Nilp [7p], 2. Madis Steinberg [6p], 3. Kristjan Palts [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aas Gerda 1206 1257 -14 4 Pärnu Linna SK 1996  N 040370
2.    Arst Mart 1808 1920 -1 9 Tartumaa   M 061102
3.    Eevere Tõnu 1932 1882 -7 8 Rakvere   M 030048
4.    Enok Adam-Erki 0 1330 -16 7 - - -  1992  M 091006
5.    Fridolin Jaak 1268 1244 -11 5 Tartu Kalev   M 091004
6.    Hermanson Egon 1487 1484 +16 8 Järva Noorte MK 1992  M 040062
7.    Iher Mirjam 1267 1326 +0 6 Tartu Kalev 1996  N 070407
8.    Jaanimets Marten 1822 1825 +16 7 Pärnumaa MK 1994  M 040319
9.    Järv Mario 1309 1230 -1 6 Järva Noorte MK 1997  M 071115
10.    Kaar Anti 1734 1820 -3 7 T. Truusi MKK 1995  M 040315
11.    Kadai Tanel 0 1944 0 0 - - -    M 091104
12.    Kaldma Arnold 1897 1860 +3 9 Viljandi MS 1929  M 030116
13.    Kampus Reemet 0 1286 -6 5 - - -    M 081009
14.  mk  Kanep Siim 2239 2340 +9 9 Viljandi MS 1984  M 030124
15.    Kartau Rein 1807 1812 +13 9 Viljandi MS 1937  M 030133
16.    Kert Andres 1818 1796 -24 8 Haapsalu MK   M 030140
17.    Koppe Paul 1736 1685 -15 8 Haapsalu MK 1989  M 040106
18.    Koppel Enn 1962 1955 +1 9 Lääne-Virumaa   M 030165
19.    Kukk Elise 1230 1305 -6 6 Pärnu Linna SK 1996  N 051005
20.    Kuld Villu 2095 2060 -1 9 Viljandi MS 1943  M 030184
21.    Laasmägi Hando 1796 1763 +25 9 Rakvere SK 1991  M 040131
22.    Laigna Marko 1899 1893 -1 8 - - -    M 060201
23.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 1665 -1 7 Pärnumaa MK 1994  N 040150
24.    Lumiste Janno 1309 1369 +11 6 Venevere HKS 1993  M 061021
25.    Metsala Heiki 2015 2010 +7 9 Rakvere   M 030245
26.    Metsoja Vello 0 1896 -8 9 - - -  1937  M 051116
27.    Murutalu Aavo 0 1960 -34 9 Harjumaa 1962  M 071204
28.    Mõndresku Ion 2036 2071 -3 9 Viljandi MS 1951  M 030255
29.    Mägi Rita 1798 1682 -2 8 Haapsalu MK   N 060501
30.    Mänd Kalev 1692 1724 -10 7 Haapsalu MK 1992  M 050557
31.    Nilp Kristofer 1215 1279 +5 1 Järva Noorte MK 2000  M 080383
32.    Nossov Boris 0 1608 0 0 - - -    M 091105
33.    Oks Janar 1543 1562 +3 6 Pärnumaa MK 1993  M 040190
34.    Oselein Siim 0 1212 +0 5 - - -  1995  M 070500
35.    Paan Karel 1484 1459 +9 5 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
36.  mk  Peebo Kalle 2298 2261 +1 9 Tartu Kalev 1949  M 030306
37.    Piir Kalle 0 1875 +9 9 Viljandi MS 1939  M 070405
38.    Pärn Rasmus 1200 1233 -8 1 Pärnumaa MK 2000  M 090802
39.    Ruusmann Villu 0 1756 -5 7 - - -    M 080360
40.  fm  Schults Olev 2311 2300 +18 9 Saaremaa MK 1963  M 030369
41.    Zeludkov Emil 1504 1600 -12 7 Tartu Kalev 1995  M 040317
42.    Tamm Hendrik 1550 1599 +10 6 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
43.    Tenno Erik 1305 1490 +0 5 Tartu Kalev 1995  M 090500
44.    Tominga Eke 1747 1714 +3 7 MK Tahk 1997  M 040378
45.    Trohhelev Boris 2097 2121 +0 9 Tartumaa   M 030468
46.  mk  Vaher Eino 2255 2249 -10 9 Rakvere   M 030490
47.    Videvik Edik 1881 1839 -6 8 Rakvere   M 030510
48.    Viikmaa Karmen 1746 1855 +5 8 Saaremaa MK 1983  N 051119
49.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 +6 9 Tartumaa   N 030627
50.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 +12 9 Tartu Kalev   M 030700