Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Harjumaa kiirmale MV - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Maakondlik meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Nikolai Danilov    

Turniiri ID : 231
Tallinn
17.10.
Osalejaid : 28

1. Sergei Karjakin [6,5p], 2. Valdo Müütnik [6p], 3. Tarmo Tuul [5,5p]. Naistest oli parim Tiina Põlendik

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 367
Tallinn
17.10.
Osalejaid : 33

1. Anti Kaar [7p], 2. Andree Porila [5,5p], 3.-5. Rasmus Kaarel Kilp, Kristjan Ainumäe, Kristiina Ehala [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Ainumäe Kristjan 1423 1428 +1 4 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
2.    Altmäe Robert 1328 1387 -6 5 Saku MK 1998  M 071207
3.    Ehala Kristina 0 1425 +-0 6 Paul Kerese MK 1991  N 060210
4.    Ennik Viktor 1201 1200 +-0 6 Saku MK 1997  M 070103
5.    Gabovitš Ilja 1915 1906 +12 7 MA Vabaettur 1995  M 040048
6.    Gammer Robert 1200 1201 +7 5 MA Vabaettur   M 080202
7.    Grauberg Kariina 1200 1233 +18 6 Nõmme Noortemaja 1998  N 090316
8.    Gribinets Georgi 1766 1777 -4 7 Saku MK 1951  M 081131
9.    Grigoriev Luik 0 1844 0 0 - - -  1934  M 091009
10.    Halliste Rein 1855 1784 +17 7 Harjumaa 1949  M 050703
11.    Hein Kalle 0 1639 +10 7 Harjumaa 1948  M 071203
12.    Kaar Anti 1734 1820 +9 7 T. Truusi MKK 1995  M 040315
13.    Kalvik Taavi 1640 1766 +1 7 Nõmme Noortemaja   M 050300
14.  mk  Karjakin Sergei 2171 2259 +12 7 - - -    M 030130
15.    Kasak Martin 1404 1319 -6 2 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
16.    Kasak Roman 1200 1232 +5 5 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
17.    Kasak Tarmo 1202 1210 +8 5 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
18.    Kataev Konstantin 0 1698 0 0 - - -  1938  M 091008
19.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 +6 7 SK Reval-Sport 1995  M 040344
20.    Klimenko Veljo 1864 1845 -14 7 Saku MK 1949  M 030151
21.    Koskre Raivo 2094 2002 +2 7 Saku MK 1948  M 030168
22.    Käes Endel 1711 1848 -15 7 Harjumaa   M 061202
23.    Laigna Marko 1899 1893 +18 7 - - -    M 060201
24.    Lesment Aleksander 1873 1839 -38 7 - - -    M 050711
25.    Luks Danielle 1200 1211 0 0 - - -  1995  N 091011
26.    Lõhmus Enda 1639 1580 -7 7 Harjumaa 1943  N 030577
27.    Mahl Karl 1245 1259 -30 4 Saku MK 1993  M 081205
28.    Maide Rasmus 0 1228 -8 5 MA Vabaettur   M 080525
29.  mk  Müütnik Ain-Valdo 2151 2178 +11 7 Kadrioru MK 1961  M 030260
30.    Müütnik Janno 0 1315 0 0 - - -  1994  M 091010
31.    Niinepuu Elmar 2061 1856 +0 7 Harjumaa 1943  M 030272
32.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 -8 5 MA Vabaettur 1999  M 061213
33.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -18 7 Saue MK 1951  M 071104
34.    Porila Andree 1437 1455 +23 6 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
35.    Põlendik Tiina 1730 1645 -3 7 - - -  1948  N 030599
36.    Rattasep Valjo 1705 1775 +0 7 Saue MK 1938  M 060317
37.    Ristisaar Roger 1363 1386 -4 7 Saue MK 1980  M 080536
38.    Seemre Riivo 1443 1557 -26 4 Saku MK 1993  M 081206
39.    Sekk Kristen 1427 1498 -3 5 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
40.    Sepp Mati 2018 1902 -13 7 Saku MK 1945  M 030377
41.    Talisaar Elmar 1983 1963 -4 7 - - -    M 030444
42.    Tenno Risto 1206 1329 -1 5 Paul Kerese MK 1994  M 040334
43.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +3 7 T. Truusi MKK 1988  M 030480
44.    Urgas Jaan 1772 1811 +18 7 - - -  1972  M 051120
45.    Uurits Karel 1865 1838 +2 7 Saue MK 1970  M 071202
46.  mk  Veskimäe Enn 2129 2008 -12 7 Harjumaa 1949  M 030509
47.    Viidu Raivo 1908 1951 +4 7 Saue MK 1950  M 030512
48.    Volkov Valeri 0 1856 0 0 - - -  1943  M 091007