Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaettur noorte nädalalõputurniir - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Natalja Gluðakova    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    Monika Tsõganova    

Turniiri ID : 99
Tallinn
18.09. - 20.09.
Osalejaid : 14

1. Marti Medar [6,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 101
Tallinn
18.09. - 20.09.
Osalejaid : 31

1. Erwin Liebert [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Altmäe Robert 1328 +10 71387 Saku MK 1998  M 071207
2.    Anikejeva Alina 1492 +20 71434 MA Vabaettur 1994  N 080100
3.    Atanesjan Semjon 1238 +23 61263 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Borissova Anastassia 1365 +4 61422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
5.    Haavamäe Henrik 1807 +21 71854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
6.    Hanzatjan Anaid 1766 -7 71802 MA Vabaettur 1995  N 060612
7.    Hanzatjan Elvira 1782 -9 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
8.    Koppel Martin 1225 -4 51411 MA Vabaettur 2000  M 081115
9.    Krukovski Jan 1203 +0 71254 MA Vabaettur   M 080524
10.    Kuusk Carel 1519 +8 71384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
11.    Liebert Erwin 1510 +14 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
12.    Lumiste Rene 1586 +10 61727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
13.    Matvejev Nikolai 1236 -38 71294 MA Vabaettur 1997  M 071112
14.    Medar Marti 1932 +15 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
15.    Menkov Artjom 1200 -5 41244 MA Vabaettur 2002  M 081007
16.    Menkov Nikita 1530 +8 71637 MA Vabaettur 1995  M 060100
17.    Nitsiportsik Maksim 1264 +19 41375 MA Vabaettur 2001  M 090304
18.    Noormets Alex Hendrik 1418 -6 51398 MA Vabaettur 1999  M 061213
19.    Ojari Aleksander 1242 +10 51292 MA Vabaettur 2001  M 080318
20.    Olmann Maria 1350 +2 71335 MA Vabaettur 1996  N 050518
21.    Pabo Sander 1391 +10 61409 MA Vabaettur 2001  M 080344
22.    Porila Andree 1437 -23 71455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
23.    Rubnikovits Oleg 1221 +6 71300 MA Vabaettur   M 071208
24.    Saag Enith Li 1680 -13 71545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
25.    Semjonov Sergei 1324 +6 61360 MA Vabaettur 2000  M 080213
26.    Švedovski Robert 1301 -5 51324 Lasnamäe NMK 2000  M 081003
27.    Taruta Ilja 1227 +0 51367 MA Vabaettur 2000  M 080327
28.    Tochyan Albert 1342 -5 31329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
29.    Tšaikin Robert 1227 +0 31231 MA Vabaettur 1999  M 090801
30.    Tõnso Liina 1280 +0 31257 MA Vabaettur 2001  N 090506
31.    Ummus Andreas 1235 +28 61251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
32.    Urban Artur 1202 -23 51200 MA Vabaettur 1999  M 080112