Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daami noorteturniir - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Elvar Liiv    

Turniiri ID : 442
Haapsalu
29.08. - 30.08.
Osalejaid : 6

A-grupp : 1. Marti Medar [4p], 2.-3. Ranel Tammela, Henrik Haavamäe [3,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 442
Haapsalu
29.08. - 30.08.
Osalejaid : 16

B-grupp : 1.-2. Kristen Sekk, Mihkel Kuusküll [4,5p], 3.-5. Oliver Bollverk, Rene Lumiste, Andree Porila [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Atanesjan Semjon 1238 -8 41263 MA Vabaettur 1999  M 080105
2.    Bollverk Oliver 1417 +10 51373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
3.    Haavamäe Henrik 1807 +20 51854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
4.    Kaar Anti 1734 -4 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
5.    Kasak Martin 1404 -11 41319 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
6.    Kuusik Joonas Karl 1369 +11 61315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
7.    Kuusküll Mihkel 1505 +11 61496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
8.    Liebert Erwin 1510 -15 61436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
9.    Lumiste Rene 1586 +11 61727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
10.    Medar Marti 1932 +5 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
11.    Mänd Kalev 1692 -14 51724 Haapsalu MK 1992  M 050557
12.    Olmann Maria 1350 +2 51335 MA Vabaettur 1996  N 050518
13.    Pabo Sander 1391 -15 51409 MA Vabaettur 2001  M 080344
14.    Porila Andree 1437 -3 61455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
15.    Saagpakk Gustav 1635 -9 51635 SK Reval-Sport 1996  M 050524
16.    Sekk Kristen 1427 +20 61498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
17.    Tammela Ranel 1836 +3 51772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
18.    Tochyan Albert 1342 +-0 41329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
19.    Tõnso Liina 1280 +0 31257 MA Vabaettur 2001  N 090506