Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daam - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Elvar Liiv    

Turniiri ID : 53
Haapsalu
30.08.
Osalejaid : 33

1. Tarvo Seeman [6,5p], 2. Andrei Šiškov [5,5p], 3.-6. Kaimar Puusepp, Ilja Vovk, margus Sööt, Tatjana Fomina [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 +11 7 - - -  1954  N 030543
2.    Haavamäe Henrik 1807 1854 +14 6 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
3.  mk  Ilves Jüri 2053 2028 -27 7 - - -  1938  M 030086
4.    Kalvik Taavi 1640 1766 +-0 7 Nõmme Noortemaja   M 050300
5.    Kert Andres 1818 1796 +3 7 Haapsalu MK   M 030140
6.  mks  Kiiver Vello 1782 1707 +0 6 Kadrioru MK 1937  M 030145
7.    Koppe Paul 1736 1685 -1 6 Haapsalu MK 1989  M 040106
8.    Koppe Jaan 2022 1928 -25 7 Haapsalu MK   M 030164
9.    Kozlov Sergei 1830 1767 +19 7 MA Vabaettur 1991  M 030171
10.    Medar Marti 1932 2020 +15 7 T. Truusi MKK 1996  M 060300
11.    Mägi Rita 1798 1682 +14 7 Haapsalu MK   N 060501
12.    Mänd Kalev 1692 1724 +5 6 Haapsalu MK 1992  M 050557
13.  mk  Petrov Aleksander 2072 2063 -3 7 Kadrioru MK 1941  M 030310
14.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 +8 7 Rapla MK 1976  M 030328
15.    Reede Arvo 1925 1879 -2 7 Haapsalu MK   M 030341
16.    Ruusmann Villu 0 1756 -15 7 - - -    M 080360
17.  mk  Sander Heike 1987 1920 -17 7 Kadrioru MK 1954  N 030609
18.    Sander Jaan 2064 2005 -5 7 Kadrioru MK 1948  M 030363
19.  rm  Seeman Tarvo 0 0 +10 7 Võistluskeeld 16.11.2010-16.11.2011 1969  M 030371
20.    Sepp Mati 2018 1902 -34 6 Saku MK 1945  M 030377
21.    Smerdov Leonid 1760 1625 -22 6 Haapsalu   M 030391
22.  mk  Sööt Margus 2189 2320 -3 7 MA Vabaettur 1980  M 030414
23.    Šabarov Fjodor 0 2058 +17 7 - - -    M 070800
24.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +6 7 T. Truusi MKK 1978  M 030425
25.    Tammela Ranel 1836 1772 +23 7 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
26.  mk  Tarakanov Oleg 2186 2186 +0 7 Kadrioru MK 1953  M 030450
27.    Toht Tõnu 0 1350 +8 6 - - -    M 090404
28.    Turu Indrek 1924 1995 -9 7 - - -  1988  M 070511
29.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -4 7 T. Truusi MKK 1988  M 030480
30.    Urgas Jaan 1772 1811 +7 7 - - -  1972  M 051120
31.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 +0 7 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
32.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 -2 7 MA Vabaettur 1988  M 030523
33.    Võsu Aare 1824 1863 +9 7 Hiiumaa MK 1934  M 030525