Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Saaremaa noorte lahtised MV - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Juuno Jalakas    

Turniiri ID : 74
Kuressaare
25.06. - 27.06.
Osalejaid : 29

1. Georg Abozenko [6,5p], 2. Marten Jaanimets [5,5p], 3.-4. Timo Tamm, Ago Tominga [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 77
Kuressaare
25.06. - 27.06.
Osalejaid : 24

1.-2. Georg Nero, Dmitri Tumanov [6p], 3.-4. Alex Hendrik Noormets, Grete Olde [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aas Gerda 1206 +2 51257 Pärnu Linna SK 1996  N 040370
2.    Abozenko Georg 2045 +9 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
3.    Haavamäe Henrik 1807 +9 71854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
4.    Jaanimets Marten 1822 +9 71825 Pärnumaa MK 1994  M 040319
5.    Jakobson Riina 1200 -3 61208 Kadrioru MK 1999  N 090517
6.    Johanson Martin 1292 -18 60 Saaremaa MK 1995  M 080642
7.    Kaar Anti 1734 +5 61820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
8.    Kaldjärv Magnus 1242 +0 50 Saaremaa MK 1996  M 080644
9.    Kermik Ken-Erki 1408 +2 71480 Saaremaa MK 1993  M 050604
10.    Koel Joel Jakob 1344 +4 60 Saaremaa MK 1995  M 070630
11.    Kukk Elise 1230 +8 51305 Pärnu Linna SK 1996  N 051005
12.    Kuusk Carel 1519 -5 51384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
13.    Leemet Alar 1200 +0 51289 Saaremaa MK 1995  M 050608
14.    Lumiste Rene 1586 +10 61727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
15.    Medar Marti 1932 -7 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
16.    Nero Georg 1580 +13 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
17.    Noormets Alex Hendrik 1418 +6 61398 MA Vabaettur 1999  M 061213
18.    Ojari Aleksander 1242 -36 41292 MA Vabaettur 2001  M 080318
19.    Olde Grete 1312 +60 51383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
20.    Olde Margareth 1471 +4 51470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
21.    Paan Karel 1484 +4 61459 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
22.    Rubin Stella 1203 +0 41200 MK Tahk 1999  N 080313
23.    Rüütel Matis 1562 -5 71680 Saaremaa MK 1994  M 040221
24.    Sepp Gerd Eston 1254 +13 51223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
25.    Sepp Silver 1338 +-0 60 Saaremaa MK 1998  M 060402
26.    Sirp Karl Aleksander 1430 +0 51516 Tartu Kalev 1999  M 070701
27.    Tamm Hendrik 1550 +12 61599 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
28.    Tamm Taavi 1224 -17 51244 MK Tahk 1997  M 051206
29.    Tamm Timo 1774 +6 71809 Pärnumaa MK 1993  M 040376
30.    Tammela Ranel 1836 -2 71772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
31.    Tochyan Albert 1342 -11 41329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
32.    Tominga Ago 1661 +15 51625 MK Tahk 1995  M 040348
33.    Tominga Eke 1747 -8 71714 MK Tahk 1997  M 040378
34.    Tumanov Dmitri 1664 +38 70 - - -  1999  M 071114
35.    Tumanova Irina 1553 +1 70 - - -  1996  N 061115
36.    Uutsalu Liisa 1299 -32 50 Saaremaa MK 1994  N 080640
37.    Veedla Walter Herold 1227 -24 41267 Pärnu Linna SK 2000  M 080542