Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
T. Petrosjani mälestusturniir - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 547
Tallinn
17.06. - 18.06.
Osalejaid : 18

A-grupp : 1. Robert Dubrovin [5,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 547
Tallinn
17.06. - 18.06.
Osalejaid : 16

B-grupp : 1. Georg Nero [6p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Airapetjan Jana 1896 1912 +2 5 T. Truusi MKK 1987  N 030533
2.    Airapetjan Ruben 1704 1741 -7 5 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
3.    Altmäe Robert 1328 1387 +8 4 Saku MK 1998  M 071207
4.    Bahtejev Artjom 1528 1457 -2 3 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
5.    Dragun Valentin 1849 1950 +4 6 T. Truusi MKK 1997  M 040379
6.  mk  Dubrovin Robert 2222 2280 +18 6 MK Chess Continent   M 030046
7.    Kaar Anti 1734 1820 +-0 6 T. Truusi MKK 1995  M 040315
8.    Kivimaa Martin 1259 1238 -2 1 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
9.    Koppel Siim 1727 1731 +12 6 - - -    M 080807
10.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 -3 6 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
11.    Kuusik Joonas Karl 1369 1315 +11 5 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
12.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 +2 6 Viljandi MS 1935  M 030202
13.    Liebert Erwin 1510 1436 -16 2 SK Reval-Sport 1999  M 051010
14.    Mauer Ragnar 0 1773 +8 6 - - -    M 081123
15.    Mednikov Aleksander 1317 1363 -14 5 T. Truusi MKK 1997  M 050550
16.    Migunov Maksim 1417 1512 -12 4 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
17.    Nero Georg 1580 1678 +30 5 T. Truusi MKK 1999  M 040404
18.    Obolonin Filipp 1282 1378 -2 3 MA Šahh & Garde 1997  M 061105
19.    Paju Kristiina 1205 1288 -1 6 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
20.    Ruus Rein 2125 2059 -5 5 Viljandi MS 1955  M 030355
21.    Sepandi Jaak 1776 1833 -11 6 - - -  1939  M 030376
22.  mks  Tomson Hans 2021 1902 +9 6 Saku MK 1929  M 030466
23.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 -8 6 T. Truusi MKK 1988  M 030480
24.    Võsu Aare 1824 1863 -8 5 Hiiumaa MK 1934  M 030525