Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Lastekaitsepäeva maleturniir - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Natalja Gluðakova    Hendrik Olde    Tõnu Truus    

Turniiri ID : 492
Tallinn
30.05. - 01.06.
Osalejaid : 9

1. Ralf Ahi [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 493
Tallinn
30.05. - 01.06.
Osalejaid : 14

1.-2. Eke Tominga, Valentin Dragun [6p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 494
Tallinn
30.05. - 01.06.
Osalejaid : 25

1. Mai Narva [6.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 548
Tallinn
30.05. - 01.06.
Osalejaid : 32

1. Mihkel Oja [7p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 -10 52095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Ahi Ralf 1696 +22 51610 MA Vabaettur 1993  M 050503
3.    Anmann Erik 1200 +0 21206 MA Vabaettur 2002  M 081133
4.    Atanesjan Semjon 1238 +22 51263 MA Vabaettur 1999  M 080105
5.    Bahtejev Artjom 1528 -33 51457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
6.    Bollverk Oliver 1417 -1 41373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
7.    Dragun Valentin 1849 +-0 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
8.    Gerbergs Daniel 1200 +0 21231 MA Vabaettur 1999  M 070902
9.    Goidin Aleksandr 1200 -8 41208 MA Vabaettur   M 090514
10.    Kaar Anti 1734 +13 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
11.    Kasak Roman 1200 -11 61232 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
12.    Kasak Tarmo 1202 +5 51210 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
13.    Kivimaa Martin 1259 +11 61238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
14.    Korsunski Erik 1395 +39 71516 MA Vabaettur 1997  M 070406
15.    Krukovski Jan 1203 +0 31254 MA Vabaettur   M 080524
16.    Kuusik Joonas Karl 1369 -19 31315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
17.    Kuusk Carel 1519 +20 71384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
18.    Liebert Erwin 1510 +20 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
19.    Lumiste Rene 1586 +13 71727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
20.    Matvejev Nikolai 1236 +19 61294 MA Vabaettur 1997  M 071112
21.    Medar Marti 1932 +4 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
22.    Menkov Artjom 1200 -5 11244 MA Vabaettur 2002  M 081007
23.    Narva Mai 1794 +11 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
24.    Nero Georg 1580 -5 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
25.    Noormets Alex Hendrik 1418 +7 71398 MA Vabaettur 1999  M 061213
26.    Oja Mihkel 1361 +10 41288 T. Truusi MKK, MA Ðahh & Garde 2001  M 070602
27.    Olde Grete 1312 -1 21383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
28.    Paju Kristiina 1205 +0 41288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
29.    Pistsalo Daniil 1200 -11 41213 MA Vabaettur   M 090311
30.    Porila Andree 1437 -20 41455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
31.    Pritulin Vladimir 1217 +11 51208 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
32.    Rubin Stella 1203 +0 51200 MK Tahk 1999  N 080313
33.    Semjonov Sergei 1324 +32 61360 MA Vabaettur 2000  M 080213
34.    Sepp Gerd Eston 1254 +9 51223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
35.    Sild Eero Kristjan 1230 +0 41221 Nõmme Noortemaja 1998  M 061101
36.    Taaber Sander 1235 +18 50 MK Tahk 1998  M 080306
37.    Tamm Taavi 1224 -1 51244 MK Tahk 1997  M 051206
38.    Tammela Ranel 1836 +5 51772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
39.    Tochyan Albert 1342 -13 61329 T. Truusi MKK 2001  M 081129
40.    Tominga Ago 1661 -10 41625 MK Tahk 1995  M 040348
41.    Tominga Eke 1747 +7 71714 MK Tahk 1997  M 040378
42.    Tuhkanen Daniel 1200 +0 11200 Nõmme Noortemaja 2001  M 080353
43.    Tõnso Liina 1280 +0 11257 MA Vabaettur 2001  N 090506
44.    Tõnso Rando 1317 +6 71226 MA Vabaettur 1998  M 080208
45.    Ummus Andreas 1235 -6 31251 SK Reval-Sport 2001  M 080501
46.    Vipper Harry 1200 +0 10 Nõmme Noortemaja 2000  M 080350