Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaettur sarjaturniir 35 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 4

MK-grupp : 1. Ivan Moltšanov [5,5p], 2. Jevgeni Rumjantsev [4p], 3. Nikita Menkov [2,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 19

A-grupp : 1. Anastassia Meritee [5p], 2. Ilja Ognestsikov [4p], 3.-4. Anastassia Švedova, Alina Anikejeva [3,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 24

B-grupp : 1. Albert Tochyan [4,5p], 2.-3. Daniil Pistsalo, Artjom Menkov [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 -20 6 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Anikejeva Alina 1492 1434 +2 5 MA Vabaettur 1994  N 080100
3.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -27 4 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Drozdov Aleksander 0 1205 -12 3 MA Vabaettur   M 081221
5.    Gerbergs Daniel 1200 1231 -1 3 MA Vabaettur 1999  M 070902
6.    Goidin Aleksandr 1200 1208 -10 3 MA Vabaettur   M 090514
7.    Kadel Aleksander 1200 1227 +2 4 MA Vabaettur 1999  M 070905
8.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 -8 5 MA Vabaettur 1998  M 060616
9.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +20 5 MA Vabaettur   M 081225
10.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 -15 2 MA Vabaettur   N 080203
11.    Korsunski Erik 1395 1516 +2 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
12.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +1 2 MA Vabaettur 1996  M 060222
13.    Kraus Erik 1214 1226 +14 5 MA Vabaettur 2000  M 080316
14.    Krukovski Jan 1203 1254 -2 4 MA Vabaettur   M 080524
15.    Mazurov Juri 0 1215 +0 2 MA Vabaettur   M 080513
16.    Matvejev Nikolai 1236 1294 +4 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
17.    Menkov Artjom 1200 1244 +13 3 MA Vabaettur 2002  M 081007
18.    Menkov Nikita 1530 1637 +24 6 MA Vabaettur 1995  M 060100
19.    Meritee Anastassia 1358 1377 +30 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
20.    Mihhailova Anna 1201 1236 +13 5 MA Vabaettur 1997  N 070608
21.    Milevskaja Darja 1200 1200 +3 4 MA Vabaettur   N 081121
22.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 +8 6 MA Vabaettur 1992  M 030251
23.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +14 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
24.    Ojari Aleksander 1242 1292 +8 5 MA Vabaettur 2001  M 080318
25.    Pistsalo Daniil 1200 1213 +15 3 MA Vabaettur   M 090311
26.    Rakštis Robert 1225 1222 -18 4 MA Vabaettur 1997  M 080910
27.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 -15 5 MA Vabaettur   M 071208
28.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 -4 6 MA Vabaettur 1991  M 040216
29.    Rupski German 1266 1245 -10 4 MA Vabaettur 1997  M 061100
30.    Šovkunenko Artur 1268 1203 -3 4 MA Vabaettur 1999  M 080104
31.    Šovkunenko German 1352 1263 -28 5 MA Vabaettur   M 080113
32.    Švedova Anastasia 1356 1296 +15 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
33.    Zakirova Jekaterina 1200 1200 -5 5 MA Vabaettur 2000  N 080337
34.    Taniberg Daniel 1226 1249 -12 5 MA Vabaettur 1999  M 080512
35.    Taruta Ilja 1227 1367 +11 4 MA Vabaettur 2000  M 080327
36.    Tiidemann Uko Rasmus 0 1203 +13 5 MA Vabaettur 2000  M 080317
37.    Tochyan Albert 1342 1329 +27 5 T. Truusi MKK 2001  M 081129
38.    Tähismaa Sander 1200 1254 -7 5 MA Vabaettur   M 080101
39.    Vorobjov Vladimir 0 1201 0 0 MA Vabaettur   M 090519