Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaettur sarjaturniir 34 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    

Turniiri ID : 440
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 16

A-grupp : 1. Nikita Menkov [4,5p], 2.-3. Ilja Ognestsikov, Deniss Kalashnikov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 16

B-grupp : 1. Martin Koppel [5p], 2. Robert Rakshtis [4p], 3.-6. Albert Tochyan, Artjom Menkov, Aleksandr Goidin, Nikita Kovalenko [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Anikejeva Alina 1492 1434 +7 5 MA Vabaettur 1994  N 080100
2.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -9 5 MA Vabaettur 1999  M 080105
3.    Doman Diana 1244 1224 -14 2 MA Vabaettur   N 080523
4.    Goidin Aleksandr 1200 1208 0 0 MA Vabaettur   M 090514
5.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 +24 5 MA Vabaettur 1998  M 060616
6.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +0 5 MA Vabaettur   M 081225
7.    Koppel Martin 1225 1411 +21 4 MA Vabaettur 2000  M 081115
8.    Korsunski Erik 1395 1516 +13 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
9.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +23 3 MA Vabaettur 1996  M 060222
10.    Krukovski Jan 1203 1254 +2 5 MA Vabaettur   M 080524
11.    Laherand Artur 1345 1344 -1 5 MA Vabaettur 1998  M 080111
12.    Laherand Kristjan 1308 1387 +8 5 MA Vabaettur 1998  M 070625
13.    Mazurov Juri 0 1215 +0 2 MA Vabaettur   M 080513
14.    Matvejev Nikolai 1236 1294 +2 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
15.    Menkov Artjom 1200 1244 +3 4 MA Vabaettur 2002  M 081007
16.    Menkov Nikita 1530 1637 +7 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
17.    Mihhailova Anna 1201 1236 +9 5 MA Vabaettur 1997  N 070608
18.    Milevskaja Darja 1200 1200 -13 2 MA Vabaettur   N 081121
19.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +24 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
20.    Ojari Aleksander 1242 1292 +5 5 MA Vabaettur 2001  M 080318
21.    Pistsalo Daniil 1200 1213 -14 2 MA Vabaettur   M 090311
22.    Rakštis Robert 1225 1222 +15 4 MA Vabaettur 1997  M 080910
23.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 -8 5 MA Vabaettur   M 071208
24.    Rupski German 1266 1245 +3 5 MA Vabaettur 1997  M 061100
25.    Taniberg Daniel 1226 1249 -14 5 MA Vabaettur 1999  M 080512
26.    Taruta Ilja 1227 1367 -17 5 MA Vabaettur 2000  M 080327
27.    Tochyan Albert 1342 1329 -7 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
28.    Tähismaa Sander 1200 1254 -20 5 MA Vabaettur   M 080101