Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 33 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
02.05.
Osalejaid : 5

VIP-grupp : 1. Ivan Moltšanov [4p], 2. Jevgeni Rumjantsev [2,5p], 3.-4. Deniss Aksjonov, Aleksandr Kolesnikov [1,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
02.05.
Osalejaid : 13

A-grupp : 1. Alina Anikejeva [5p], 2.-3. German Rupski, Deniss Kalasnikov [3,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
02.05.
Osalejaid : 21

B-grupp : 1. Martin Koppel [4,5p], 2.-4. Aleksandr Drozdov, Diana Doman, Daniel Taniberg [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 +1 4 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Anikejeva Alina 1492 1434 +31 5 MA Vabaettur 1994  N 080100
3.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -17 4 MA Vabaettur 1999  M 080105
4.    Doman Diana 1244 1224 +25 5 MA Vabaettur   N 080523
5.    Drobov Aleksander 1390 1347 -25 3 MA Vabaettur 1996  M 061219
6.    Drozdov Aleksander 0 1205 +15 4 MA Vabaettur   M 081221
7.    Kadel Aleksander 1200 1227 +0 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
8.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 +18 5 MA Vabaettur 1998  M 060616
9.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +0 4 MA Vabaettur   M 081225
10.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 -2 4 MA Vabaettur 1993  M 040100
11.    Koppel Martin 1225 1411 +19 5 MA Vabaettur 2000  M 081115
12.    Mazurov Juri 0 1215 +0 3 MA Vabaettur   M 080513
13.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -5 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
14.    Menkov Artjom 1200 1244 +0 2 MA Vabaettur 2002  M 081007
15.    Menkov Nikita 1530 1637 -1 4 MA Vabaettur 1995  M 060100
16.    Meritee Anastassia 1358 1377 -32 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
17.    Milevskaja Darja 1200 1200 +11 5 MA Vabaettur   N 081121
18.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 +8 4 MA Vabaettur 1992  M 030251
19.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 +0 3 MA Vabaettur 2001  M 090304
20.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +5 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
21.    Ojari Aleksander 1242 1292 +3 4 MA Vabaettur 2001  M 080318
22.    Pistsalo Daniil 1200 1213 +0 4 MA Vabaettur   M 090311
23.    Rakštis Robert 1225 1222 +0 4 MA Vabaettur 1997  M 080910
24.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 -6 4 MA Vabaettur 1991  M 040216
25.    Rupski German 1266 1245 +13 4 MA Vabaettur 1997  M 061100
26.    Semjonov Sergei 1324 1360 +5 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
27.    Taniberg Daniel 1226 1249 +3 3 MA Vabaettur 1999  M 080512
28.    Taruta Ilja 1227 1367 +17 5 MA Vabaettur 2000  M 080327
29.    Tochyan Albert 1342 1329 -10 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
30.    Tserezov Aleksander 1482 1306 -4 4 MA Vabaettur 1994  M 080200
31.    Veske Sander 1200 1219 +0 4 MA Vabaettur   M 090300