Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 31 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    

Turniiri ID : 440
Tallinn
18.04.
Osalejaid : 6

VIP-grupp: 1. Jevgeni Rumjantsev [4,5p], 2. Ivan Moltsanov [4p], 3. Aleksander Kolesnikov [2,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
18.04.
Osalejaid : 15

A-grupp : 1. Korsunski, Erik [5p], 2. Mihhailova, Anna [4p], 3. Kalashnikov, Deniss [3,5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
18.04.
Osalejaid : 25

B-grupp : 1.-2. Aleksander Veske, Daniil Taniberg [4p], 3.-7. Albert Tochyan, Robert Gammer, Daniil Pistsalo, Martin Koppel, Aleksander Kadel [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 -2 5 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -26 4 MA Vabaettur 1999  M 080105
3.    Doman Diana 1244 1224 -13 2 MA Vabaettur   N 080523
4.    Gammer Robert 1200 1201 +8 1 MA Vabaettur   M 080202
5.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 +9 5 MA Vabaettur 1995  N 060613
6.    Kadel Aleksander 1200 1227 +8 1 MA Vabaettur 1999  M 070905
7.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 +23 5 MA Vabaettur 1998  M 060616
8.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +0 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
9.    Koppel Martin 1225 1411 +4 3 MA Vabaettur 2000  M 081115
10.    Korsunski Erik 1395 1516 +33 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
11.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +1 2 MA Vabaettur 1996  M 060222
12.    Krukovski Jan 1203 1254 +1 4 MA Vabaettur   M 080524
13.    Laherand Artur 1345 1344 -3 4 MA Vabaettur 1998  M 080111
14.    Laherand Kristjan 1308 1387 +2 4 MA Vabaettur 1998  M 070625
15.    Mazurov Juri 0 1215 -6 1 MA Vabaettur   M 080513
16.    Matvejev Nikolai 1236 1294 +5 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
17.    Menkov Nikita 1530 1637 -17 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
18.    Meritee Anastassia 1358 1377 -24 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
19.    Mihhailova Anna 1201 1236 +33 5 MA Vabaettur 1997  N 070608
20.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -22 5 MA Vabaettur 1996  M 050526
21.    Milevskaja Darja 1200 1200 +2 4 MA Vabaettur   N 081121
22.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -1 5 MA Vabaettur 1992  M 030251
23.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 -5 2 MA Vabaettur 2001  M 090304
24.    Ojari Aleksander 1242 1292 -5 5 MA Vabaettur 2001  M 080318
25.    Pistsalo Daniil 1200 1213 +-0 2 MA Vabaettur   M 090311
26.    Rakštis Robert 1225 1222 -16 2 MA Vabaettur 1997  M 080910
27.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 -21 5 MA Vabaettur   M 071208
28.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +5 5 MA Vabaettur 1991  M 040216
29.    Rupski German 1266 1245 +19 2 MA Vabaettur 1997  M 061100
30.    Semjonov Sergei 1324 1360 -27 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
31.    Švedova Anastasia 1356 1296 +12 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
32.    Taniberg Daniel 1226 1249 +20 3 MA Vabaettur 1999  M 080512
33.    Taruta Ilja 1227 1367 -11 3 MA Vabaettur 2000  M 080327
34.    Tiidemann Uko Rasmus 0 1203 +0 3 MA Vabaettur 2000  M 080317
35.    Tochyan Albert 1342 1329 +12 4 T. Truusi MKK 2001  M 081129
36.    Veske Aleksander 1205 1200 +11 1 MA Vabaettur 2000  M 090105