Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 26 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
14.03.
Osalejaid : 23

A-grupp : 1. Jevgeni Rumjantsev [5p], 2.-5. Ilja Gabovitš, Alexander Kolesnikov, Ivan Moltšanov, Arseni Stepanov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
14.03.
Osalejaid : 19

B-grupp : 1. Albert Tochan [5p], 2.-3. Diana Doman, Daniel Taniberg [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Anikejeva Alina 1492 1434 -1 5 MA Vabaettur 1994  N 080100
2.    Doman Diana 1244 1224 +15 4 MA Vabaettur   N 080523
3.    Drobov Aleksander 1390 1347 +11 5 MA Vabaettur 1996  M 061219
4.    Gabovitš Ilja 1915 1906 +11 5 MA Vabaettur 1995  M 040048
5.    Kalasnikov Deniss 1333 1370 -6 4 MA Vabaettur 1998  M 060616
6.    Kirejenkov Jan 1200 1220 -1 4 MA Vabaettur   M 081225
7.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +3 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
8.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 -17 4 MA Vabaettur   N 080203
9.    Korsunski Erik 1395 1516 +8 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
10.    Laherand Artur 1345 1344 -2 4 MA Vabaettur 1998  M 080111
11.    Laherand Kristjan 1308 1387 -6 4 MA Vabaettur 1998  M 070625
12.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -24 4 MA Vabaettur 1997  M 071112
13.    Menkov Artjom 1200 1244 +15 3 MA Vabaettur 2002  M 081007
14.    Menkov Nikita 1530 1637 +4 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
15.    Meritee Anastassia 1358 1377 +7 4 MA Vabaettur 1997  N 040395
16.    Mihhailova Anna 1201 1236 -12 4 MA Vabaettur 1997  N 070608
17.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -3 5 MA Vabaettur 1996  M 050526
18.    Milevskaja Darja 1200 1200 -14 2 MA Vabaettur   N 081121
19.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -5 5 MA Vabaettur 1992  M 030251
20.    Nitsiportsik Maksim 1264 1375 -37 3 MA Vabaettur 2001  M 090304
21.    Ojari Aleksander 1242 1292 -8 3 MA Vabaettur 2001  M 080318
22.    Pistsalo Daniil 1200 1213 0 0 MA Vabaettur   M 090311
23.    Rakštis Robert 1225 1222 +-0 2 MA Vabaettur 1997  M 080910
24.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +6 5 MA Vabaettur 1991  M 040216
25.    Rupski German 1266 1245 +4 5 MA Vabaettur 1997  M 061100
26.    Semjonov Sergei 1324 1360 -7 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
27.    Stepanov Arseni 1282 1397 +20 5 MA Vabaettur 1998  M 050615
28.    Šovkunenko Artur 1268 1203 +3 5 MA Vabaettur 1999  M 080104
29.    Šovkunenko German 1352 1263 +18 5 MA Vabaettur   M 080113
30.    Taniberg Daniel 1226 1249 +13 4 MA Vabaettur 1999  M 080512
31.    Tochyan Albert 1342 1329 +67 5 T. Truusi MKK 2001  M 081129
32.    Tserezov Aleksander 1482 1306 +1 5 MA Vabaettur 1994  M 080200
33.    Tähismaa Sander 1200 1254 -12 5 MA Vabaettur   M 080101
34.    Veske Sander 1200 1219 +0 2 MA Vabaettur   M 090300