Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Šahh & Garde esivõistlused - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    

Turniiri ID : 537
Tallinn
06.03. - 08.03.
Osalejaid : 9

1.-2. Georg Abozenko, Ottomar Ladva [5p], 3. Anti Kaar [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 536
Tallinn
06.03. - 08.03.
Osalejaid : 11

1. Valentin Dragun [ 6p ], 2. Anna Sagadijeva [ 5p ], 3. Artjom Bahtejev [ 4p ]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 535
Tallinn
06.03. - 08.03.
Osalejaid : 30

1. Kirill Chukavin [5.5p], 2-5. Maksim Serhovets, Alex Hendrik Noormets, Erwin Liebert, Rene Lumiste [4.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +7 62095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Bahtejev Artjom 1528 +12 51457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
3.    Bitšanina Ivetta 1265 -11 41278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
4.    Bollverk Oliver 1417 +5 51373 Järva Noorte MK 1994  M 071206
5.    Borissova Anastassia 1365 +62 51422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
6.    Chukavin Kirill 1659 +31 51727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
7.    Dolinin Artur 1200 -41 30 Lasnamäe NMK 2000  M 080912
8.    Dragun Valentin 1849 +8 61950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
9.    Eensalu Martin 1200 +0 21200 Lasnamäe NMK 2000  M 080364
10.    Ennik Viktor 1201 +1 51200 Saku MK 1997  M 070103
11.    Juzik Sergei 1200 +0 41200 MA Šahh & Garde 2000  M 081004
12.    Kaar Anti 1734 +10 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
13.    Kechek Hambardzum 1212 -1 41387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
14.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 -10 51538 SK Reval-Sport 1995  M 040344
15.    Kivimaa Martin 1259 -4 31238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
16.    Korol Angelina 1491 -8 51458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
17.    Ladva Ottomar 2179 -1 62246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
18.    Liebert Erwin 1510 +13 51436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
19.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 -19 31250 MA Vabaettur 1999  N 070611
20.    Lugovoi Artjom 1200 +0 21200 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
21.    Lumiste Rene 1586 +5 41727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
22.    Medar Marti 1932 -16 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
23.    Mednikov Aleksander 1317 -1 41363 T. Truusi MKK 1997  M 050550
24.    Migunov Maksim 1417 +9 51512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
25.    Mohhov Mark 1290 +1 51261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
26.    Noormets Alex Hendrik 1418 -10 41398 MA Vabaettur 1999  M 061213
27.    Oja Mihkel 1361 +2 51288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
28.    Paju Kristiina 1205 -27 31288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
29.    Ploom Robert 1269 -2 41281 Lasnamäe NMK 1997  M 080375
30.    Rozenblit David 1269 +10 51305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
31.    Sagadijeva Anna 1821 +4 61837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
32.    Serhovets Maksim 1327 +14 51311 Lasnamäe NMK 2000  M 080363
33.    Tammela Ranel 1836 +3 61772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
34.    Tuhkanen Daniel 1200 +0 51200 Nõmme Noortemaja 2001  M 080353