Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 22 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    

Turniiri ID : 440
Tallinn
14.02.
Osalejaid : 13

A-grupp : 1.-3 Artur Ðovkunenko, Arseni Stepanov, Nikita Menkov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
14.02.
Osalejaid : 21

B-grupp : 1. Sergei Semjonov [5p], 2.-3. Jaan Kirejenkov, Robert Rakstshis [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
14.02.
Osalejaid : 13

C-grupp : 1. Nikolai Lunjov [3.5p], 2.-4. Artjom Ganyavin, Robin Taidema, Aleksandr Domaðkin [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Atanesjan Semjon 1238 1263 -31 5 MA Vabaettur 1999  M 080105
2.    Doman Diana 1244 1224 +4 4 MA Vabaettur   N 080523
3.    Drobov Aleksander 1390 1347 -8 5 MA Vabaettur 1996  M 061219
4.    Kadel Aleksander 1200 1227 +10 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
5.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +3 2 MA Vabaettur   M 081225
6.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 +5 4 MA Vabaettur   N 080203
7.    Kovalenko Nikita 1247 1243 -1 3 MA Vabaettur 1996  M 060222
8.    Krukovski Jan 1203 1254 +0 3 MA Vabaettur   M 080524
9.    Laherand Artur 1345 1344 -13 3 MA Vabaettur 1998  M 080111
10.    Laherand Kristjan 1308 1387 +15 4 MA Vabaettur 1998  M 070625
11.    Menkov Nikita 1530 1637 -1 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
12.    Mihhailova Anna 1201 1236 +3 4 MA Vabaettur 1997  N 070608
13.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 2 MA Vabaettur   N 081121
14.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 -7 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
15.    Rakštis Robert 1225 1222 +5 3 MA Vabaettur 1997  M 080910
16.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 +-0 5 MA Vabaettur   M 071208
17.    Rupski German 1266 1245 -3 4 MA Vabaettur 1997  M 061100
18.    Semjonov Sergei 1324 1360 +29 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
19.    Stepanov Arseni 1282 1397 +18 5 MA Vabaettur 1998  M 050615
20.    Šovkunenko Artur 1268 1203 +35 5 MA Vabaettur 1999  M 080104
21.    Šovkunenko German 1352 1263 +6 5 MA Vabaettur   M 080113
22.    Taniberg Daniel 1226 1249 +8 3 MA Vabaettur 1999  M 080512
23.    Taruta Ilja 1227 1367 -19 3 MA Vabaettur 2000  M 080327
24.    Tochyan Albert 1342 1329 +0 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
25.    Tähismaa Sander 1200 1254 +1 2 MA Vabaettur   M 080101
26.    Uibukant Pavel 1364 1344 -12 5 MA Vabaettur 1996  M 051220
27.    Veske Aleksander 1205 1200 -5 2 MA Vabaettur 2000  M 090105