Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Haapsalu lahtised MV - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : 0,7
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Ivan Moskaljov    

Turniiri ID : 428
Haapsalu
07.02. - 08.02.
Osalejaid : 17

[ A ] : 1. Tõnu Rauk [5p], 2.-3. Ottomar Ladva, Marti Medar [4.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 409
Haapsalu
07.02. - 08.02.
Osalejaid : 31

[ B ] : 1. Tiit Hendrik Piibeleht [5.5p], 2. Kristen Sekk [5p], 3.-5. Andre Porila, Taavi Tamm, Joonas Karl Kuusik [4.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +6 62095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Gabovitš Ilja 1915 +7 61906 MA Vabaettur 1995  M 040048
3.    Kaar Anti 1734 +17 51820 T. Truusi MKK 1995  M 040315
4.    Kivimaa Martin 1259 -10 41238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
5.    Koppe Paul 1736 +-0 61685 Haapsalu MK 1989  M 040106
6.    Kuusik Joonas Karl 1369 +12 51315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
7.    Ladva Ottomar 2179 +3 52246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
8.    Liebert Erwin 1510 -34 21436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
9.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 -4 41445 MA Vabaettur 2001  M 070610
10.    Lumiste Janno 1309 -58 51369 Venevere HKS 1993  M 061021
11.    Medar Marti 1932 +9 52020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
12.    Mägi Rita 1798 -6 51682 Haapsalu MK   N 060501
13.    Mänd Kalev 1692 +24 61724 Haapsalu MK 1992  M 050557
14.    Nero Georg 1580 -3 51678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
15.    Oja Mihkel 1361 +25 51288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
16.    Oja Oksana 1527 -10 31420 MA Šahh & Garde 1974  N 080205
17.    Olmann Maria 1350 -2 41335 MA Vabaettur 1996  N 050518
18.    Pabo Sander 1391 -38 31409 MA Vabaettur 2001  M 080344
19.    Piibeleht Tiit Hendrik 1408 +50 51270 K. Külaotsa MK 1996  M 050539
20.    Porila Andree 1437 +5 61455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
21.  mk  Rauk Tõnu 2161 -1 62146 Kadrioru MK 1970  M 030339
22.    Reede Arvo 1925 -6 61879 Haapsalu MK   M 030341
23.    Rubin Stella 1203 +0 21200 MK Tahk 1999  N 080313
24.    Savenko Maksim 1672 -7 51763 Lasnamäe NMK 1995  M 040429
25.    Sekk Kristen 1427 +13 61498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
26.    Sepp Gerd Eston 1254 +0 21223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
27.    Sild Eero Kristjan 1230 +0 21221 Nõmme Noortemaja 1998  M 061101
28.    Smerdov Leonid 1760 -23 51625 Haapsalu   M 030391
29.    Sooman Sten-Silver 1271 +14 31249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
30.    Taaber Sander 1235 +2 30 MK Tahk 1998  M 080306
31.    Tamm Taavi 1224 +51 51244 MK Tahk 1997  M 051206
32.    Tominga Eke 1747 +6 51714 MK Tahk 1997  M 040378
33.    Tõnso Rando 1317 -5 41226 MA Vabaettur 1998  M 080208
34.    Viidu Raivo 1908 -23 51951 Saue MK 1950  M 030512