Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ peida lisaveerud ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 21 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
07.02.
Osalejaid : 13

A-grupp : 1. Aleksandr Kolesnikov [5p], 2. Nikita Menkov [4p], 3. Oleg Rubnikovits [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
07.02.
Osalejaid : 23

B-grupp : 1.-2. Sander Veske, Daniil Taniberg [4.5p], 3.-5. Semjon Atanesjan, Sander Tähismaa, Aleksander Ojari [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
07.02.
Osalejaid : 14

C-grupp : 1. Maria Filimonenko [4p], 2. Mihhail Beljatski [3p], 3.-5. Maksim Nitsiportsik, Mark Tõnissoo, Robin Taidema [2.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmedTKTK
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguIDN1N2K1K2
1.    Atanesjan Semjon 1238 1263 +8 5 MA Vabaettur 1999  M 080105 2126521515
2.    Doman Diana 1244 1224 -5 2 MA Vabaettur   N 080523 311181515
3.    Drobov Aleksander 1390 1347 +18 5 MA Vabaettur 1996  M 061219 713861515
4.    Drozdov Aleksander 0 1205 -5 4 MA Vabaettur   M 081221 03305015
5.    Gladilstsikov Albert 0 1200 +0 3 MA Vabaettur   M 080362 0945015
6.    Kadel Aleksander 1200 1227 +0 3 MA Vabaettur 1999  M 070905 824021515
7.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +5 4 MA Vabaettur   M 081225 20805015
8.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +5 5 MA Vabaettur 1993  M 040100 4776021515
9.    Koppel Martin 1225 1411 +3 3 MA Vabaettur 2000  M 081115 663241515
10.    Kovalenko Nikita 1247 1243 -3 3 MA Vabaettur 1996  M 060222 81445015
11.    Krukovski Jan 1203 1254 -2 3 MA Vabaettur   M 080524 684361515
12.    Laherand Artur 1345 1344 -7 4 MA Vabaettur 1998  M 080111 1504221515
13.    Laherand Kristjan 1308 1387 -18 5 MA Vabaettur 1998  M 070625 1284401515
14.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -2 5 MA Vabaettur 1997  M 071112 1025041515
15.    Menkov Nikita 1530 1637 +3 5 MA Vabaettur 1995  M 060100 3427941515
16.    Meritee Anastassia 1358 1377 -2 4 MA Vabaettur 1997  N 040395 2552792515
17.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -12 5 MA Vabaettur 1996  M 050526 1444112515
18.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 4 MA Vabaettur   N 081121 521861515
19.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +21 5 MA Vabaettur 1998  M 070315 1704061515
20.    Ojari Aleksander 1242 1292 +10 3 MA Vabaettur 2001  M 080318 2323081515
21.    Rakštis Robert 1225 1222 -1 4 MA Vabaettur 1997  M 080910 341682515
22.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 +21 5 MA Vabaettur   M 071208 383701515
23.    Stepanov Arseni 1282 1397 -6 5 MA Vabaettur 1998  M 050615 1612852515
24.    Švedova Anastasia 1356 1296 -15 5 MA Vabaettur 1994  N 040341 2233911515
25.    Taniberg Daniel 1226 1249 +18 3 MA Vabaettur 1999  M 080512 582461515
26.    Taruta Ilja 1227 1367 +5 4 MA Vabaettur 2000  M 080327 1443941515
27.    Tiidemann Uko Rasmus 0 1203 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080317 0505015
28.    Tochyan Albert 1342 1329 -6 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129 2864801515
29.    Tähismaa Sander 1200 1254 +11 4 MA Vabaettur   M 080101 523442515
30.    Uibukant Pavel 1364 1344 -8 2 MA Vabaettur 1996  M 051220 232475015
31.    Veske Aleksander 1205 1200 +52 5 MA Vabaettur 2000  M 090105 461701515