Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 20 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksander Veingold    

Turniiri ID : 440
Tallinn
31.01.
Osalejaid : 10

A-grupp : 1. Deniss Aksjonov [5p], 2. Nikita Menkov [4p], 3. Erik Korsunski [3p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
31.01.
Osalejaid : 25

B-grupp : 1. Semjon Atanesjan [4.5p], 2.-5. Anastassia Zaitseva, Sander Tähismaa, Jaan Krukovski, Nkita Kovalenko [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
31.01.
Osalejaid : 18

C-grupp : 1.-2. Dmitri Sivov, Jevgeni Kalmõkov [3.5p], 3.-4. Daniel Eurich, Daniil Pistsalo [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 +6 5 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Atanesjan Semjon 1238 1263 +20 5 MA Vabaettur 1999  M 080105
3.    Doman Diana 1244 1224 -6 3 MA Vabaettur   N 080523
4.    Drobov Aleksander 1390 1347 +8 5 MA Vabaettur 1996  M 061219
5.    Drozdov Aleksander 0 1205 -17 3 MA Vabaettur   M 081221
6.    Gammer Robert 1200 1201 +0 2 MA Vabaettur   M 080202
7.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +0 3 MA Vabaettur   M 081225
8.    Korsunski Erik 1395 1516 +20 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
9.    Kozmik Artjom 0 1204 +3 3 MA Vabaettur   M 081114
10.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +4 2 MA Vabaettur 1996  M 060222
11.    Krukovski Jan 1203 1254 +2 2 MA Vabaettur   M 080524
12.    Mazurov Juri 0 1215 +1 2 MA Vabaettur   M 080513
13.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -14 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
14.    Menkov Nikita 1530 1637 +13 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
15.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -24 5 MA Vabaettur 1996  M 050526
16.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 1 MA Vabaettur   N 081121
17.    Ojari Aleksander 1242 1292 -7 1 MA Vabaettur 2001  M 080318
18.    Rakštis Robert 1225 1222 +3 5 MA Vabaettur 1997  M 080910
19.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 +3 5 MA Vabaettur   M 071208
20.    Stepanov Arseni 1282 1397 +4 5 MA Vabaettur 1998  M 050615
21.    Švedova Anastasia 1356 1296 -10 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
22.    Zaitseva Anastassia 1240 1224 +17 4 MA Vabaettur   N 081113
23.    Taruta Ilja 1227 1367 0 0 MA Vabaettur 2000  M 080327
24.    Tähismaa Sander 1200 1254 +7 3 MA Vabaettur   M 080101
25.    Uibukant Pavel 1364 1344 -10 5 MA Vabaettur 1996  M 051220
26.    Urban Artur 1202 1200 -6 3 MA Vabaettur 1999  M 080112
27.    Veske Aleksander 1205 1200 0 0 MA Vabaettur 2000  M 090105