Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 18 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
17.01.
Osalejaid : 18

A-grupp : 1. Aleksander Kolesnikov [5p], 2.-4. Jevgeni Rumjantsev, Nikita Menkov, Anaid Hanzatjan [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
17.01.
Osalejaid : 32

B-grupp : 1. Kristjan Laherand [5p], 2.-4. Semjon Atanesjan, Daniel Taniberg, Robert Rakðtis [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
17.01.
Osalejaid : 16

C-grupp : 1. Daniel Pistsalo [3p], 2. Aleksei Solomanin [2.5p], 3.-7. Aleksei Terehanov, Mark Kolga, Maria Filimonenko, Maksim Nitsiportsik, Nikolai Lunjov [2p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Aksjonov Deniss 1740 1767 -14 5 MA Vabaettur 1994  M 040009
2.    Atanesjan Semjon 1238 1263 +3 3 MA Vabaettur 1999  M 080105
3.    Doman Diana 1244 1224 +10 3 MA Vabaettur   N 080523
4.    Drobov Aleksander 1390 1347 +20 5 MA Vabaettur 1996  M 061219
5.    Drozdov Aleksander 0 1205 -9 4 MA Vabaettur   M 081221
6.    Gammer Robert 1200 1201 +0 3 MA Vabaettur   M 080202
7.    Gladilstsikov Albert 0 1200 +0 1 MA Vabaettur   M 080362
8.    Hanzatjan Anaid 1766 1802 +11 5 MA Vabaettur 1995  N 060612
9.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 -2 5 MA Vabaettur 1995  N 060613
10.    Kadel Aleksander 1200 1227 +0 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
11.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +6 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
12.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 +15 5 MA Vabaettur   N 080203
13.    Koppel Martin 1225 1411 +2 4 MA Vabaettur 2000  M 081115
14.    Korsunski Erik 1395 1516 +18 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
15.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +0 2 MA Vabaettur 1996  M 060222
16.    Krukovski Jan 1203 1254 +0 3 MA Vabaettur   M 080524
17.    Laherand Artur 1345 1344 -16 4 MA Vabaettur 1998  M 080111
18.    Laherand Kristjan 1308 1387 +24 4 MA Vabaettur 1998  M 070625
19.    Mazurov Juri 0 1215 -5 4 MA Vabaettur   M 080513
20.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -29 5 MA Vabaettur 1997  M 071112
21.    Menkov Nikita 1530 1637 +29 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
22.    Meritee Anastassia 1358 1377 -13 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
23.    Mihhailova Anna 1201 1236 -3 2 MA Vabaettur 1997  N 070608
24.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -11 5 MA Vabaettur 1996  M 050526
25.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 2 MA Vabaettur   N 081121
26.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 -7 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
27.    Ojari Aleksander 1242 1292 +-0 3 MA Vabaettur 2001  M 080318
28.    Prihodko Ilja 1318 1281 +-0 4 MA Vabaettur 1995  M 051003
29.    Rakštis Robert 1225 1222 +16 4 MA Vabaettur 1997  M 080910
30.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 +18 5 MA Vabaettur   M 071208
31.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 -4 5 MA Vabaettur 1991  M 040216
32.    Rupski German 1266 1245 -7 3 MA Vabaettur 1997  M 061100
33.    Semjonov Sergei 1324 1360 +4 4 MA Vabaettur 2000  M 080213
34.    Šovkunenko Artur 1268 1203 -11 5 MA Vabaettur 1999  M 080104
35.    Šovkunenko German 1352 1263 +6 5 MA Vabaettur   M 080113
36.    Švedova Anastasia 1356 1296 +3 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
37.    Taniberg Daniel 1226 1249 +18 4 MA Vabaettur 1999  M 080512
38.    Tochyan Albert 1342 1329 +6 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
39.    Tähismaa Sander 1200 1254 +9 4 MA Vabaettur   M 080101