Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 17 - 2009
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Igor Krupenski    Aleksei Zaitsenkov    

Turniiri ID : 440
Tallinn
10.01.
Osalejaid : 12

A-grupp : 1.-2. Ivan Moltšanov, Aleksander Kolesnikov [4.5p], 3. Jevgeni Rumjantsev [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
10.01.
Osalejaid : 27

B-grupp : 1. Nikolai Matvejev [5p], 2.-5. Ilja Ogneshikov, Aleksandr Drozdov, Aleksander Drobov, Semjon Atanesjan [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
10.01.
Osalejaid : 19

C-grupp : 1. Uko-Rasmus Tiideman [4.5p], 2.-5. Artem Menkov, Mihhail Beljatskij, Daniel Eurich, Devid Gammer [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Atanesjan Semjon 1238 1263 +11 5 MA Vabaettur 1999  M 080105
2.    Drobov Aleksander 1390 1347 +13 5 MA Vabaettur 1996  M 061219
3.    Drozdov Aleksander 0 1205 +39 5 MA Vabaettur   M 081221
4.    Gammer Robert 1200 1201 -6 3 MA Vabaettur   M 080202
5.    Gladilstsikov Albert 0 1200 +0 3 MA Vabaettur   M 080362
6.    Kadel Aleksander 1200 1227 +0 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
7.    Kirejenkov Jan 1200 1220 +0 2 MA Vabaettur   M 081225
8.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +9 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
9.    Koppel Martin 1225 1411 +0 5 MA Vabaettur 2000  M 081115
10.    Korsunski Erik 1395 1516 -1 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
11.    Kozmik Artjom 0 1204 +12 5 MA Vabaettur   M 081114
12.    Kovalenko Nikita 1247 1243 -4 1 MA Vabaettur 1996  M 060222
13.    Krukovski Jan 1203 1254 +0 3 MA Vabaettur   M 080524
14.    Laherand Artur 1345 1344 -20 5 MA Vabaettur 1998  M 080111
15.    Laherand Kristjan 1308 1387 -20 5 MA Vabaettur 1998  M 070625
16.    Mazurov Juri 0 1215 +5 4 MA Vabaettur   M 080513
17.    Matvejev Nikolai 1236 1294 +30 4 MA Vabaettur 1997  M 071112
18.    Menkov Nikita 1530 1637 +1 5 MA Vabaettur 1995  M 060100
19.    Meritee Anastassia 1358 1377 -4 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
20.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 4 MA Vabaettur   N 081121
21.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 +4 5 MA Vabaettur 1992  M 030251
22.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +20 5 MA Vabaettur 1998  M 070315
23.    Ojari Aleksander 1242 1292 +6 4 MA Vabaettur 2001  M 080318
24.    Rakštis Robert 1225 1222 +-0 5 MA Vabaettur 1997  M 080910
25.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 -19 5 MA Vabaettur   M 071208
26.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +0 5 MA Vabaettur 1991  M 040216
27.    Semjonov Sergei 1324 1360 +1 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
28.    Stepanov Arseni 1282 1397 +18 5 MA Vabaettur 1998  M 050615
29.    Šovkunenko Artur 1268 1203 +3 5 MA Vabaettur 1999  M 080104
30.    Šovkunenko German 1352 1263 +6 5 MA Vabaettur   M 080113
31.    Švedova Anastasia 1356 1296 -2 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
32.    Taniberg Daniel 1226 1249 -12 4 MA Vabaettur 1999  M 080512
33.    Tochyan Albert 1342 1329 +0 3 T. Truusi MKK 2001  M 081129
34.    Urban Artur 1202 1200 -6 3 MA Vabaettur 1999  M 080112