Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Kõo valla jõuluturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 246
Pilistvere
14.12.
Osalejaid : 44

1.-3. Ilja Vovk, 2. Meelis Kanep, 3. Andrei Šiškov [7p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +7 9 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Alliksaar Valdeko 1621 1490 -23 8 - - -    M 070502
3.    Elbing Berni 1692 1662 -35 8 - - -    M 070506
4.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 -2 9 - - -  1954  N 030543
5.    Haidak Meelis 0 1685 +1 8 - - -    M 060802
6.    Heinmets Tõnu 2028 2047 +17 9 Pärnumaa MK 1991  M 040061
7.  mk  Holvason Jüri 2193 2229 +18 9 MA Vabaettur 1992  M 040066
8.    Hommik Hugo 2065 2011 -3 8 Vanad Olümpiaalad 1941  M 070417
9.    Innos Jürgen 1983 2090 -6 9 - - -  1976  M 051113
10.  mk  Jakovlev Juri 2153 2201 -9 9 Haapsalu MK 1965  M 030092
11.    Jürgen Erki 1580 1560 -20 8 Vanad Olümpiaalad 1972  M 070509
12.    Kaldma Arnold 1897 1860 +11 9 Viljandi MS 1929  M 030116
13.  rsm  Kanep Meelis 2528 2532 -2 9 Viljandi MS 1983  M 030123
14.    Kartau Rein 1807 1812 +4 9 Viljandi MS 1937  M 030133
15.  mk  Kasela Sten 2180 2298 -1 9 SK Reval-Sport 1990  M 040090
16.    Kiiman Karmo 1603 1730 +19 8 Viljandi MS 1992  M 040093
17.    Kiiman Kaspar 1788 1829 -16 9 Viljandi MS 1989  M 040421
18.    Kuhi Hillar 1731 1803 -18 9 Viljandi MS 1950  M 060310
19.    Kuld Villu 2095 2060 +2 9 Viljandi MS 1943  M 030184
20.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 +1 9 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
21.    Kõrge Kersti 1847 1885 -13 9 Põlva MK   N 030566
22.  rm  Kärner Hillar 2284 2245 +3 9 Viljandi MS 1935  M 030202
23.    Lapidus Mark 2154 2158 +6 9 MA Vabaettur 1995  M 040137
24.  rm  Lauk Ülar 2388 2440 +-0 9 Viljandi MS 1968  M 030209
25.    Lehemets Eiki 2071 2057 -1 9 Pärnumaa MK 1962  M 030214
26.    Mõndresku Ion 2036 2071 +1 9 Viljandi MS 1951  M 030255
27.    Oja Oksana 1527 1420 +10 8 MA Šahh & Garde 1974  N 080205
28.    Ojar Richard 1200 1304 -34 8 Võru MK 1998  M 080538
29.    Raudsepp Mart 0 1540 +41 9 Viljandi MS 1984  M 061207
30.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -20 9 Kadrioru MK 1970  M 030339
31.    Ruus Rein 2125 2059 -11 9 Viljandi MS 1955  M 030355
32.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +39 9 T. Truusi MKK 1998  N 061004
33.  mks  Silm Endel 2017 1930 -38 9 Viljandi MS 1936  M 030389
34.    Suvi Indrek 1272 1433 0 0 Võru MK   M 081106
35.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +2 9 T. Truusi MKK 1978  M 030425
36.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 +4 9 Kadrioru MK   M 030432
37.    Tamm Üllar-Peep 1842 1830 -5 9 Viljandi MS 1937  M 030447
38.  mk  Teelem Lauri 2145 2262 +15 9 T. Truusi MKK 1983  M 030453
39.    Tomson Enn 0 1693 -1 9 Viljandimaa   M 061206
40.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +2 9 T. Truusi MKK 1988  M 030480
41.    Vahtra Rein 1820 1879 -11 9 Viljandi MS 1956  M 030492
42.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 +21 9 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
43.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 +15 9 MA Vabaettur 1988  M 030523