Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Ararat Cup noortele - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    Lembit Vahesaar    Aare Võsu    

Turniiri ID : 393
Tallinn
13.12.
Osalejaid : 20

1. Timo Tamm [6.5p], 2.-3. Ranel Tammela, Ago Tominga [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 392
Tallinn
13.12.
Osalejaid : 18

1. Ottomar Ladva [7p], 2.-4. Marti Medar, Eke Tominga, Andree Porila [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 391
Tallinn
13.12.
Osalejaid : 52

1.-2. Anna Sagadijeva, Georg Nero [6p], 3. Carel Kuusk [5.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Airapetjan Ruben 1704 1741 -16 7 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
2.    Altmäe Robert 1328 +11 61387 Saku MK 1998  M 071207
3.    Bahtejev Artjom 1528 +10 61457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
4.    Bitšanina Ivetta 1265 +6 51278 T. Truusi MKK, Lasnamäe NMK 1998  N 070605
5.    Bollverk Oliver 1417 1373 +1 4 Järva Noorte MK 1994  M 071206
6.    Borissova Anastassia 1365 -5 41422 T. Truusi MKK 1999  N 080911
7.    Bortkevitš Eduard 0 1394 -56 5 Mustamäe Loomingumaja 1994  M 080519
8.    Chukavin Kirill 1659 -2 41727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
9.    Dolinin Artur 1200 -17 20 Lasnamäe NMK 2000  M 080912
10.    Dragun Valentin 1849 1950 -10 7 T. Truusi MKK 1997  M 040379
11.    Ennik Viktor 1201 1200 +0 5 Saku MK 1997  M 070103
12.    Gromov Kirill 1588 -5 71713 SK Diagonaal 1998  M 060412
13.    Haavamäe Henrik 1807 -2 71854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
14.    Haljand Martin 1364 1394 +11 6 Järva Noorte MK 1992  M 071205
15.    Hermanson Egon 1487 1484 +1 6 Järva Noorte MK 1992  M 040062
16.    Jaanimets Marten 1822 1825 -10 7 Pärnumaa MK 1994  M 040319
17.    Juzik Sergei 1200 0 01200 MA Šahh & Garde 2000  M 081004
18.    Kalmet Johann 1250 1266 -10 4 MK Tahk 1996  M 060903
19.    Kechek Hambardzum 1212 +13 41387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
20.    Kilp Rasmus Kaarel 1478 1538 -14 6 SK Reval-Sport 1995  M 040344
21.    Kivimaa Martin 1259 -1 11238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
22.    Komoza Artjom 1357 -11 51379 MA Šahh & Garde 1998  M 050568
23.    Korol Angelina 1491 1458 +2 6 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
24.    Kristal Kristiina 1200 1235 +2 5 Järva Noorte MK 1994  N 070510
25.    Kuusk Carel 1519 +7 61384 T. Truusi MKK 1998  M 080308
26.    Kuusküll Mihkel 1505 1496 +2 6 SK Reval-Sport 1994  M 040320
27.    Ladva Ottomar 2179 2246 +9 7 T. Truusi MKK 1997  M 040133
28.    Leht Madis 1206 0 00 Järva Noorte MK 1998  M 081012
29.    Liebert Erwin 1510 +9 51436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
30.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 -3 41250 MA Vabaettur 1999  N 070611
31.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 -6 51445 MA Vabaettur 2001  M 070610
32.    Lumiste Rene 1586 +10 51727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
33.    Medar Marti 1932 2020 +3 7 T. Truusi MKK 1996  M 060300
34.    Mednikov Aleksander 1317 1363 +4 7 T. Truusi MKK 1997  M 050550
35.    Migunov Maksim 1417 1512 +14 6 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
36.    Mir Irina 1277 1334 +1 5 MA Šahh & Garde 1996  N 060901
37.    Mänd Kalev 1692 1724 -1 6 Haapsalu MK 1992  M 050557
38.    Narva Mai 1794 1850 +-0 7 SK Reval-Sport 1999  N 051004
39.    Nero Georg 1580 +6 61678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
40.    Nilp Kristofer 1215 +18 51279 Järva Noorte MK 2000  M 080383
41.    Noormets Alex Hendrik 1418 -7 61398 MA Vabaettur 1999  M 061213
42.    Obolonin Filipp 1282 1378 +4 6 MA Šahh & Garde 1997  M 061105
43.    Oja Mihkel 1361 -6 21288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
44.    Oks Janar 1543 1562 +3 7 Pärnumaa MK 1993  M 040190
45.    Olde Grete 1312 -7 21383 T. Truusi MKK, MK Caissa 2002  N 080355
46.    Olde Margareth 1471 -14 31470 T. Truusi MKK, MK Caissa 2000  N 080354
47.    Olmann Maria 1350 1335 -17 5 MA Vabaettur 1996  N 050518
48.    Pabo Sander 1391 +0 31409 MA Vabaettur 2001  M 080344
49.    Pogodina Inga 1461 1527 -10 7 MA Šahh & Garde 1995  N 050566
50.    Porila Andree 1437 1455 +21 5 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
51.    Rozenblit David 1269 -8 41305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
52.    Rubin Stella 1203 -2 41200 MK Tahk 1999  N 080313
53.    Sagadijeva Anna 1821 +1 71837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
54.    Selivanov Mihhail 1515 1526 +13 6 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
55.    Sepp Gerd Eston 1254 0 01223 K. Külaotsa MK 1999  M 080645
56.    Švedovski Robert 1301 -2 51324 Lasnamäe NMK 2000  M 081003
57.    Taaber Sander 1235 -4 40 MK Tahk 1998  M 080306
58.    Tamm Hendrik 1550 1599 -15 7 Pärnu Linna SK 1996  M 050607
59.    Tamm Taavi 1224 1244 +9 5 MK Tahk 1997  M 051206
60.    Tamm Timo 1774 1809 +18 7 Pärnumaa MK 1993  M 040376
61.    Tammela Ranel 1836 1772 +13 7 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
62.    Tominga Ago 1661 1625 +15 7 MK Tahk 1995  M 040348
63.    Tominga Eke 1747 1714 +6 6 MK Tahk 1997  M 040378
64.    Tõnso Rando 1317 +5 41226 MA Vabaettur 1998  M 080208
65.    Ummus Andreas 1235 +4 31251 SK Reval-Sport 2001  M 080501