Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MA Vabaetturi sarjaturniir 12 - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Aleksei Zaitsenkov    Ilja Vovk    

Turniiri ID : 440
Tallinn
29.11.
Osalejaid : 12

A-grupp : 1. Jevgeni Rumjantsev [4.5p], 2. Ivan Moltšanov [4p], 3. Elvira Hanzatjan [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
29.11.
Osalejaid : 24

B-grupp : 1. Ilja Ognestsikov [4.5p], 2.-3. Oleg Rubnikovits, German Šovkunenko [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 440
Tallinn
29.11.
Osalejaid : 20

C-grupp : 1. Aleksander Drozdov [4p], 2.-3. Elina Rossošenko, Sander Veske [3p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Drobov Aleksander 1390 1347 +0 2 MA Vabaettur 1996  M 061219
2.    Gerbergs Daniel 1200 1231 -6 3 MA Vabaettur 1999  M 070902
3.    Hanzatjan Anaid 1766 1802 -6 5 MA Vabaettur 1995  N 060612
4.    Hanzatjan Elvira 1782 1659 +9 5 MA Vabaettur 1995  N 060613
5.    Kadel Aleksander 1200 1227 +0 3 MA Vabaettur 1999  M 070905
6.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +6 5 MA Vabaettur 1993  M 040100
7.    Kolesnikova Jelena 1200 1219 +22 5 MA Vabaettur   N 080203
8.    Korsunski Erik 1395 1516 -10 5 MA Vabaettur 1997  M 070406
9.    Kovalenko Nikita 1247 1243 +8 3 MA Vabaettur 1996  M 060222
10.    Krukovski Jan 1203 1254 +0 3 MA Vabaettur   M 080524
11.    Matvejev Nikolai 1236 1294 -9 4 MA Vabaettur 1997  M 071112
12.    Meritee Anastassia 1358 1377 +12 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
13.    Meritee Ilja 1829 1807 -7 5 MA Vabaettur 1993  M 030045
14.    Mihhailova Anna 1201 1236 +0 4 MA Vabaettur 1997  N 070608
15.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 +13 5 MA Vabaettur 1996  M 050526
16.    Milevskaja Darja 1200 1200 +0 3 MA Vabaettur   N 081121
17.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 -1 5 MA Vabaettur 1992  M 030251
18.    Ognestsikov Ilja 1409 1447 +23 4 MA Vabaettur 1998  M 070315
19.    Ojari Aleksander 1242 1292 -5 3 MA Vabaettur 2001  M 080318
20.    Rubnikovits Oleg 1221 1300 +13 5 MA Vabaettur   M 071208
21.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 2202 +5 5 MA Vabaettur 1991  M 040216
22.    Semjonov Sergei 1324 1360 +2 5 MA Vabaettur 2000  M 080213
23.    Šmurov Maksim 1377 1332 -8 5 MA Vabaettur 1997  M 040397
24.    Šovkunenko Artur 1268 1203 +0 4 MA Vabaettur 1999  M 080104
25.    Šovkunenko German 1352 1263 +20 5 MA Vabaettur   M 080113
26.    Švedova Anastasia 1356 1296 -14 5 MA Vabaettur 1994  N 040341
27.    Zaitseva Anastassia 1240 1224 -12 2 MA Vabaettur   N 081113
28.    Taniberg Daniel 1226 1249 +2 4 MA Vabaettur 1999  M 080512
29.    Tähismaa Sander 1200 1254 -17 2 MA Vabaettur   M 080101
30.    Uibukant Pavel 1364 1344 -1 5 MA Vabaettur 1996  M 051220