Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Harjumaa kiirmale meistrivõistlused - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Maakondlik meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Nikolai Danilov    

Turniiri ID : 231
Tallinn
18.10.
Osalejaid : 26

1. Margus Sööt [6.5p], 2. Tarmo Tuul [6p], 3. Sergei Karjakin [5.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 367
Tallinn
18.10.
Osalejaid : 38

1. Kristen Sekk [6.5p], 2. Liparit Gjulumjan [6p], 3. Martin Kasak [5.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Ainumäe Kristjan 1423 1428 +15 6 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
2.    Altmäe Robert 1328 1387 -14 5 Saku MK 1998  M 071207
3.    Arukask Enn 1970 1883 -9 7 Paldiski MK   M 030024
4.    Ehala Kristina 0 1425 -30 3 Paul Kerese MK 1991  N 060210
5.    Ennik Viktor 1201 1200 +0 3 Saku MK 1997  M 070103
6.    Gammer Robert 1200 1201 +0 2 MA Vabaettur   M 080202
7.    Gjulumjan Liparit 1629 1556 +7 6 Maardu MK 1994  M 040354
8.    Kajak Kalju 2004 1933 +11 7 Keila MK 1929  M 030114
9.    Kaljas Mart 2058 1979 -14 7 Harjumaa 1942  M 030118
10.    Kalvik Taavi 1640 1766 +11 7 Nõmme Noortemaja   M 050300
11.  mk  Karjakin Sergei 2171 2259 +6 7 - - -    M 030130
12.    Kasak Martin 1404 1319 +24 4 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
13.    Kasak Roman 1200 1232 +7 4 Nõmme Noortemaja 1997  M 061005
14.    Kasak Tarmo 1202 1210 +8 5 Nõmme Noortemaja 2000  M 080349
15.    Kauge Aivar 2109 2050 -3 7 Saku MK 1955  M 050706
16.    Koskre Raivo 2094 2002 +-0 7 Saku MK 1948  M 030168
17.    Kulijev Bahtijar 1395 1406 +11 6 Nõmme Noortemaja 1990  M 070107
18.    Kuusik Jüri 0 2022 +10 7 Harjumaa 1975  M 061019
19.    Käes Endel 1711 1848 -7 7 Harjumaa   M 061202
20.    Leeduks Raul 1926 1835 +16 7 Saue MK 1958  M 030212
21.    Maide Rasmus 0 1228 +3 4 MA Vabaettur   M 080525
22.    Melis Heli 1381 1384 -31 4 Paul Kerese MK 1993  N 040358
23.    Melis Ullo 1423 1383 +1 5 Paul Kerese MK 1992  M 040167
24.    Melis Urmo 1418 1384 -36 5 Paul Kerese MK 1996  M 040324
25.    Mihhaljuk Maksim 1274 1350 -2 3 MA Vabaettur 1996  M 050526
26.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 +-0 7 Keila MK 1931  M 030254
27.  mk  Müütnik Ain-Valdo 2151 2178 +2 7 Kadrioru MK 1961  M 030260
28.    Noormets Alex Hendrik 1418 1398 +4 5 MA Vabaettur 1999  M 061213
29.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -5 7 Saue MK 1951  M 071104
30.    Onton Allan 1925 1875 +1 7 - - -    M 030283
31.    Porila Andree 1437 1455 +10 6 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
32.    Põlendik Tiina 1730 1645 +8 7 - - -  1948  N 030599
33.    Rattasep Valjo 1705 1775 -9 7 Saue MK 1938  M 060317
34.    Sekk Kristen 1427 1498 +38 5 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
35.    Sepp Mati 2018 1902 -4 7 Saku MK 1945  M 030377
36.    Sepp Mart 2034 1979 -8 7 Saku MK 1980  M 030378
37.    Sominskaja Ilana 1229 1246 +12 4 Maardu MK 1998  N 050517
38.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +13 7 MA Vabaettur 1980  M 030414
39.    Talisaar Elmar 1983 1963 -19 7 - - -    M 030444
40.    Tenno Risto 1206 1329 +6 5 Paul Kerese MK 1994  M 040334
41.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +13 7 T. Truusi MKK 1988  M 030480
42.    Urgas Jaan 1772 1811 -1 7 - - -  1972  M 051120
43.    Uurits Karel 1865 1838 +19 7 Saue MK 1970  M 071202
44.    Vahter Lea 1781 1627 -16 7 Harjumaa   N 030622
45.  mk  Veskimäe Enn 2129 2008 -15 7 Harjumaa 1949  M 030509
46.    Viidu Raivo 1908 1951 +1 7 Saue MK 1950  M 030512