Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Malepood.ee nädalalõputurniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Lidia Barbot de Marny    Natalja Glušakova    Igor Krupenski    Ivan Moskaljov    Aare Võsu    

Turniiri ID : 54
Tallinn
19.09. - 21.09.
Osalejaid : 29

1. Andrei Šiškov [6p], 2. Igor Švõrjov [5.5p], 3. Oleg Kortšagin [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 99
Tallinn
19.09. - 21.09.
Osalejaid : 11

1.-2. Ranel Tammela, Ralf Ahi [5.5p], 3.-4. Kalev Mänd, Ruben Airapetjan [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 100
Tallinn
19.09. - 21.09.
Osalejaid : 18

1.-2. Marti Medar, Valentin Dragun [6.5p], 3.-4. Eke Tominga, Maksim Migunov [4.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 101
Tallinn
19.09. - 21.09.
Osalejaid : 28

1. Georg Nero [6p], 2. Henrik Haavamäe [5.5p], 3.-4. Alex Hendrik Noormets, Erwin Liebert [5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Adermann Ivo 1856 +5 71844 MA Vabaettur 1992  M 030004
2.    Ahi Ralf 1696 +6 61610 MA Vabaettur 1993  M 050503
3.    Ainumäe Kristjan 1423 -39 51428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
4.    Airapetjan Ruben 1704 -6 61741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
5.    Aksjonov Deniss 1740 +-0 61767 MA Vabaettur 1994  M 040009
6.    Aljand Raigo 1452 -28 61457 Mustamäe Loomingumaja 1991  M 061000
7.    Atanesjan Semjon 1238 +0 61263 MA Vabaettur 1999  M 080105
8.    Biba Aleksander 1200 +0 41200 Lasnamäe NMK 2000  M 080366
9.    Boltunov Mihhail 1308 -11 51344 Lasnamäe NMK 1996  M 040347
10.    Chukavin Kirill 1659 -16 71727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
11.    Dragun Valentin 1849 +10 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
12.    Dzaniašvili Georgi 1965 -4 61994 MA Vabaettur 1992  M 030044
13.    Eensalu Martin 1200 -28 41200 Lasnamäe NMK 2000  M 080364
14.    Gabovitš Ilja 1915 +9 61906 MA Vabaettur 1995  M 040048
15.    Haavamäe Henrik 1807 +31 71854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
16.    Hanzatjan Anaid 1766 +27 61802 MA Vabaettur 1995  N 060612
17.    Hanzatjan Elvira 1782 +14 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
18.    Holvason Roman 1893 +15 71906 MA Vabaettur 1994  M 040067
19.  mk  Jakovlev Juri 2153 +6 72201 Haapsalu MK 1965  M 030092
20.    Kalasnikov Deniss 1333 -13 61370 MA Vabaettur 1998  M 060616
21.    Kalmet Johann 1250 +0 71266 MK Tahk 1996  M 060903
22.    Kalvik Taavi 1640 -1 61766 Nõmme Noortemaja   M 050300
23.  mks  Kiiver Vello 1782 -29 51707 Kadrioru MK 1937  M 030145
24.    Kivimaa Martin 1259 -8 61238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
25.    Kolesnikov Aleksander 1852 +12 71876 MA Vabaettur 1993  M 040100
26.  mk  Kortšagin Oleg 2216 +14 72173 MK Chess Continent 1965  M 030167
27.    Kuusik Joonas Karl 1369 +33 61315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
28.  rm  Kärner Hillar 2284 -5 72245 Viljandi MS 1935  M 030202
29.    Laigna Marko 1899 +8 71893 - - -    M 060201
30.    Liebert Erwin 1510 +19 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
31.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 -32 61445 MA Vabaettur 2001  M 070610
32.    Loretsyan Narek 1332 +20 61353 K. Külaotsa MK 2000  M 061012
33.    Lugovoi Artjom 1200 +0 41200 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
34.    Luide Mart 1377 -26 50 Paul Kerese MK   M 070304
35.    Lukitšova Irina 1200 +0 71201 MA Vabaettur 1996  N 050519
36.    Lumiste Rene 1586 +75 61727 T. Truusi MKK, MK Caissa 1999  M 080309
37.  mk  Makin Kirill 2113 -13 72210 Sillamäe SK Kalev 1985  M 030238
38.    Medar Marti 1932 +13 72020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
39.    Mednikov Aleksander 1317 +27 71363 T. Truusi MKK 1997  M 050550
40.    Migunov Maksim 1417 +4 61512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
41.    Mihhaljuk Maksim 1274 -1 71350 MA Vabaettur 1996  M 050526
42.    Mikrjukov Aleksander 1502 +6 71482 Narva SK Maletäht 1997  M 050538
43.    Mohhov Mark 1290 +39 71261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
44.  mk  Moltšanov Ivan 2151 +7 62232 MA Vabaettur 1992  M 030251
45.    Mänd Kalev 1692 +4 71724 Haapsalu MK 1992  M 050557
46.    Nero Georg 1580 +31 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
47.    Noormets Alex Hendrik 1418 +19 71398 MA Vabaettur 1999  M 061213
48.    Oja Mihkel 1361 -5 71288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
49.    Ojari Aleksander 1242 -66 61292 MA Vabaettur 2001  M 080318
50.    Olmann Maria 1350 -10 71335 MA Vabaettur 1996  N 050518
51.    Paan Karel 1484 -6 71459 Pärnu Linna SK 1998  M 070631
52.    Paju Kristiina 1205 -68 61288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
53.  mk  Petrov Aleksander 2072 +19 72063 Kadrioru MK 1941  M 030310
54.    Porila Andree 1437 +14 71455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
55.    Pritulin Vladimir 1217 0 01208 SK Valge Ratsu 2001  M 080411
56.    Põlendik Tiina 1730 -16 51645 - - -  1948  N 030599
57.    Rozenblit David 1269 +5 61305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
58.    Rubin Stella 1203 +0 51200 MK Tahk 1999  N 080313
59.    Rubnikovits Oleg 1221 -44 71300 MA Vabaettur   M 071208
60.  mk  Rumjantsev Jevgeni 2117 -16 72202 MA Vabaettur 1991  M 040216
61.    Saaliste Kardo 1268 +5 70 MK Tahk 1996  M 070806
62.    Selivanov Mihhail 1515 -37 51526 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
63.    Semjonov Sergei 1324 +31 71360 MA Vabaettur 2000  M 080213
64.    Sepandi Jaak 1776 -30 61833 - - -  1939  M 030376
65.    Serhovets Maksim 1327 +3 61311 Lasnamäe NMK 2000  M 080363
66.  mk  Siemer Tambet 2192 -9 72310 Rapla MK 1969  M 030385
67.    Sooman Sten-Silver 1271 +25 71249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
68.  fm  Šiškov Andrei 2391 +4 72349 T. Truusi MKK 1978  M 030425
69.    Šmarov Maksim 1289 0 00 MA Šahh & Garde   M 080908
70.  rsm  Švõrjov Igor 2411 +4 72373 Kadrioru MK   M 030432
71.    Zaitšenkov Aleksei 1846 +1 71837 MA Vabaettur 1988  M 030434
72.    Zarri Vladislav 1411 +13 71408 MA Vabaettur 1996  M 040323
73.    Zigailov Sergei 2086 +0 72139 Sillamäe SK Kalev 1986  M 030436
74.    Taaber Sander 1235 +11 60 MK Tahk 1998  M 080306
75.    Tamm Taavi 1224 +7 71244 MK Tahk 1997  M 051206
76.    Tammela Ranel 1836 +18 71772 Mustamäe Loomingumaja 1993  M 061001
77.    Tenno Risto 1206 +9 51329 Paul Kerese MK 1994  M 040334
78.    Tominga Ago 1661 +6 61625 MK Tahk 1995  M 040348
79.    Tominga Eke 1747 +3 71714 MK Tahk 1997  M 040378
80.    Turu Indrek 1924 +29 71995 - - -  1988  M 070511
81.  fm  Vovk Ilja 2295 -24 72388 MA Vabaettur 1988  M 030523