Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daami kiirturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Elvar Liiv    

Turniiri ID : 53
Haapsalu
24.08.
Osalejaid : 61

1. Tarvo Seeman [6p], 2.-5. Margus Sööt, Ivan Moltšanov, Kaimar Puusepp, Oleg Tarakanov [5.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +10 7 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aksjonov Deniss 1740 1767 -2 7 MA Vabaettur 1994  M 040009
3.    Dragun Valentin 1849 1950 -10 6 T. Truusi MKK 1997  M 040379
4.    Dzaniašvili Georgi 1965 1994 +14 7 MA Vabaettur 1992  M 030044
5.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 -6 7 - - -  1954  N 030543
6.    Gabovitš Ilja 1915 1906 +8 7 MA Vabaettur 1995  M 040048
7.    Heinmets Tõnu 2028 2047 +8 7 Pärnumaa MK 1991  M 040061
8.    Jaanimets Marten 1822 1825 +22 7 Pärnumaa MK 1994  M 040319
9.    Kaar Anti 1734 1820 -2 5 T. Truusi MKK 1995  M 040315
10.    Kaljas Mart 2058 1979 +0 6 Harjumaa 1942  M 030118
11.  mk  Kasela Sten 2180 2298 +12 7 SK Reval-Sport 1990  M 040090
12.  mk  Keskel Marko 2107 2090 -15 7 K. Külaotsa MK   M 030141
13.  mks  Kiiver Vello 1782 1707 -20 5 Kadrioru MK 1937  M 030145
14.    Kolesnikov Aleksander 1852 1876 +6 7 MA Vabaettur 1993  M 040100
15.    Koppe Jaan 2022 1928 +0 7 Haapsalu MK   M 030164
16.    Koppel Siim 1727 1731 0 0 - - -    M 080807
17.    Krauze Anda 1972 1928 -6 6 Läti   N 080803
18.    Ladva Ottomar 2179 2246 +19 6 T. Truusi MKK 1997  M 040133
19.    Laigna Marko 1899 1893 -2 7 - - -    M 060201
20.    Lapidus Mark 2154 2158 +1 7 MA Vabaettur 1995  M 040137
21.    Lehemets Eiki 2071 2057 -1 6 Pärnumaa MK 1962  M 030214
22.    Liiv Elvar 2091 1988 -20 7 Haapsalu MK   M 030220
23.    Medar Marti 1932 2020 +5 7 T. Truusi MKK 1996  M 060300
24.    Melderis Uldis 2140 2151 +12 7 Läti   M 071108
25.  mk  Moltšanov Ivan 2151 2232 +30 7 MA Vabaettur 1992  M 030251
26.    Muzijenko Vladimir 1817 1649 +1 7 Keila MK 1931  M 030254
27.    Mänd Kalev 1692 1724 +12 7 Haapsalu MK 1992  M 050557
28.    Narusberg Peep 1993 2061 +12 6 Tartu Kalev 1961  M 030263
29.    Niinepuu Elmar 2061 1856 -6 7 Harjumaa 1943  M 030272
30.    Nõmmsalu Jüri 1951 1781 -19 7 Saue MK 1951  M 071104
31.  mk  Petrov Aleksander 2072 2063 -8 7 Kadrioru MK 1941  M 030310
32.    Petrovs Aleksandrs 0 1943 +12 7 Läti   M 071111
33.    Poom Mati 1844 1823 +0 6 - - -  1944  M 051203
34.  mk  Puusepp Kaimar 2268 2281 +8 7 Rapla MK 1976  M 030328
35.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 -1 7 Kadrioru MK 1970  M 030339
36.    Reede Arvo 1925 1879 -11 7 Haapsalu MK   M 030341
37.  mk  Reimaa Sven 2191 2203 -1 7 Tartu Kalev   M 030344
38.    Ruusmann Villu 0 1756 -22 5 - - -    M 080360
39.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +5 6 T. Truusi MKK 1998  N 061004
40.    Sander Jaan 2064 2005 +8 7 Kadrioru MK 1948  M 030363
41.  rm  Seeman Tarvo 0 0 +8 7 Võistluskeeld 16.11.2010-16.11.2011 1969  M 030371
42.    Sepandi Jaak 1776 1833 -19 7 - - -  1939  M 030376
43.    Sidorenko Artjom 1815 1762 +30 7 T. Truusi MKK 1991  M 030383
44.    Skuja Aivars 2221 2217 -4 7 Läti   M 080805
45.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +12 7 MA Vabaettur 1980  M 030414
46.    Šabarov Fjodor 0 2058 -17 7 - - -    M 070800
47.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 -4 7 T. Truusi MKK 1978  M 030425
48.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 -16 7 Kadrioru MK   M 030432
49.    Tamm Timo 1774 1809 -12 7 Pärnumaa MK 1993  M 040376
50.  mk  Tarakanov Oleg 2186 2186 +19 7 Kadrioru MK 1953  M 030450
51.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 -20 7 T. Truusi MKK 1946  M 030469
52.    Turu Indrek 1924 1995 -10 6 - - -  1988  M 070511
53.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +3 7 T. Truusi MKK 1988  M 030480
54.    Uurits Karel 1865 1838 -8 5 Saue MK 1970  M 071202
55.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 -4 7 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
56.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 +4 7 Viljandi MS 1966  M 071109
57.  mk  Valner Uku 2301 2322 -4 7 SK Reval-Sport 1990  M 030497
58.    Viidu Raivo 1908 1951 -8 7 Saue MK 1950  M 030512
59.  fm  Vovk Ilja 2295 2388 -10 7 MA Vabaettur 1988  M 030523