Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Valge Daami noorteturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Juri Jakovlev    Ivan Moskaljov    

Turniiri ID : 442
Haapsalu
05.09. - 07.09.
Osalejaid : 14

1. Ottomar Ladva [6.5p], 2. Kalev Mänd [5p], 3. Hendrik Osula [4.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 165
Haapsalu
05.09. - 07.09.
Osalejaid : 15

1. Georg Abozenko [6p], 2.-3. Valentin Dragun, Marti Medar [5.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 333
Haapsalu
05.09. - 07.09.
Osalejaid : 17

1. Anna Sagadijeva [6.5p], 2. Kirill Tšukavin [6p], 3. Henrik Haavamäe [5p].

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 +4 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Aid Aleksander 1372 +43 71384 Rakvere SK 1995  M 050563
3.    Ainumäe Kristjan 1423 +21 71428 Nõmme Noortemaja 1994  M 061002
4.    Airapetjan Ruben 1704 -14 71741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
5.    Bolotski Maksim 1470 -23 71497 MA Šahh & Garde 1993  M 040031
6.    Borodavin Maksim 1455 +7 61393 Lootuse Malekool 1997  M 050532
7.    Chukavin Kirill 1659 +52 61727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
8.    Dragun Valentin 1849 +9 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
9.    Fedorov Artjom 1756 +10 71572 Narva MK Kaissa 1998  M 060219
10.    Haavamäe Henrik 1807 +21 61854 T. Truusi MKK, MK Caissa 1998  M 080307
11.    Jaanus Andrus 1277 -12 61230 Lootuse Malekool 1998  M 070403
12.    Jurtov Aleksei 1522 -21 51436 Lootuse Malekool 1997  M 070400
13.    Karassev Vladislav 1716 -10 61641 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
14.    Kasak Martin 1404 +38 71319 Nõmme Noortemaja 1992  M 070109
15.    Kerma Jaanek 1200 -2 51202 Lasnamäe NMK 1999  M 070607
16.    Kermik Ken-Erki 1408 -41 71480 Saaremaa MK 1993  M 050604
17.    Kivimaa Martin 1259 -30 51238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
18.    Koel Joel Jakob 1344 +7 70 Saaremaa MK 1995  M 070630
19.    Kuusik Joonas Karl 1369 -55 71315 Nõmme Noortemaja 1993  M 070108
20.    Kuusküll Mihkel 1505 -21 71496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
21.    Laabe Anne 1234 +0 51212 Lootuse Malekool 1998  N 080302
22.    Ladva Ottomar 2179 +6 72246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
23.    Liebert Erwin 1510 -13 71436 SK Reval-Sport 1999  M 051010
24.    Lisetskaja-Golunova Marina 1236 +16 61250 MA Vabaettur 1999  N 070611
25.    Lisetski-Golunov Andrei 1421 +20 71445 MA Vabaettur 2001  M 070610
26.    Loretsyan Narek 1332 -38 41353 K. Külaotsa MK 2000  M 061012
27.    Medar Marti 1932 +12 62020 T. Truusi MKK 1996  M 060300
28.    Migunov Maksim 1417 -18 61512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
29.    Mohhov Mark 1290 +10 61261 Lasnamäe NMK 1998  M 071000
30.    Mänd Kalev 1692 +16 71724 Haapsalu MK 1992  M 050557
31.    Nero Georg 1580 +2 71678 T. Truusi MKK 1999  M 040404
32.    Noormets Alex Hendrik 1418 -15 71398 MA Vabaettur 1999  M 061213
33.    Oja Mihkel 1361 +14 61288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
34.    Olmann Maria 1350 +12 61335 MA Vabaettur 1996  N 050518
35.    Osula Hendrik 1731 +6 71731 SK Reval-Sport 1993  M 040193
36.    Paju Kristiina 1205 0 01288 Nõmme Noortemaja 1997  N 080210
37.    Porila Andree 1437 -15 51455 K. Külaotsa MK 1996  M 060109
38.    Reinap Raimond 1200 +0 51256 K. Külaotsa MK 1997  M 070802
39.    Rüütel Matis 1562 +9 71680 Saaremaa MK 1994  M 040221
40.    Sagadijeva Anna 1821 +30 71837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
41.    Sekk Kristen 1427 +4 71498 Nõmme Noortemaja 1996  M 060506
42.    Sooman Sten-Silver 1271 +5 61249 K. Külaotsa MK 1996  M 050722
43.    Svetlov Igor 1406 +18 71382 Lootuse Malekool 1996  M 051007
44.    Traumann Andres 1776 +2 71546 Saaremaa MK 1992  M 061008