Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Karksi Ratsu kiirturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    Ants Särgava    

Turniiri ID : 126
Karksi-Nuia
03.08.
Osalejaid : 52

1. Nikolai Kunitsõn [7.5p], 2. Tõnu Rauk [7p], 3.-6. Andrei Šiškov, Margus Sööt, Lauris Laimins, Uku Valner [6.5]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 -12 9 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Dragun Valentin 1849 1950 +29 9 T. Truusi MKK 1997  M 040379
3.  mk  Elmaste Gert 2216 2285 +2 9 Viljandi MS 1971  M 030051
4.  rm  Fomina Tatjana 2219 2260 -10 9 - - -  1954  N 030543
5.    Harujõe Toivo 2012 2003 -7 8 Tartu Kalev 1944  M 030073
6.    Jevtjukov Aleksander 1785 1776 +20 9 Valga MK 1992  M 030100
7.    Kaganski Sergei 2007 1943 -11 9 Valga MK 1987  M 030111
8.    Kaldma Arnold 1897 1860 -20 9 Viljandi MS 1929  M 030116
9.  mk  Kanep Siim 2239 2340 +0 9 Viljandi MS 1984  M 030124
10.    Kartau Rein 1807 1812 +12 9 Viljandi MS 1937  M 030133
11.    Kask Tõnis 0 1625 0 0 - - -    M 080804
12.    Krauze Anda 1972 1928 0 0 Läti   N 080803
13.  mk  Kukk Sander 2259 2363 -19 9 SK Reval-Sport 1987  M 030183
14.    Kuld Villu 2095 2060 +1 9 Viljandi MS 1943  M 030184
15.  mk  Kuldsepp Tanel 2233 2136 +2 9 Viljandi MS 1972  M 030186
16.  mk  Kunitsõn Nikolai 2218 2382 +19 9 K. Külaotsa MK 1989  M 030188
17.    Ladva Ottomar 2179 2246 +8 9 T. Truusi MKK 1997  M 040133
18.    Laimins Lauris 0 2247 0 0 Läti   M 080802
19.    Linroos Monika 1742 1648 -36 8 Pärnumaa MK   N 030574
20.    Medar Marti 1932 2020 +20 9 T. Truusi MKK 1996  M 060300
21.    Melderis Uldis 2140 2151 +15 9 Läti   M 071108
22.    Mõndresku Ion 2036 2071 -6 9 Viljandi MS 1951  M 030255
23.    Mölder Rudolf 0 1867 -1 9 - - -    M 060801
24.    Pavelson Arne 1816 1815 +3 8 Pärnumaa   M 030305
25.    Petrovs Aleksandrs 0 1943 +6 9 Läti   M 071111
26.    Piir Kalle 0 1875 -4 8 Viljandi MS 1939  M 070405
27.    Popman Genadi 1817 1785 +8 9 Võru MK 1937  M 030320
28.    Prii Ants 1606 1701 -2 8 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
29.    Prii Ants Marten 1592 1768 +16 9 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
30.    Põder Paul 1889 1791 -31 8 Viljandi MS 1954  M 030329
31.    Põlendik Tiina 1730 1645 -9 8 - - -  1948  N 030599
32.  m  Päären Hugo 2260 2258 +4 9 Rapla MK 1946  M 030333
33.    Raidväli Jüri 0 2044 -28 9 - - -    M 070807
34.    Rakitin Mihhail 1983 1948 +2 9 Valga MK 1989  M 030336
35.  mk  Rauk Tõnu 2161 2146 +15 9 Kadrioru MK 1970  M 030339
36.    Ruus Rein 2125 2059 -21 9 Viljandi MS 1955  M 030355
37.    Ruusmann Villu 0 1756 +3 9 - - -    M 080360
38.    Sagadijeva Anna 1821 1837 +15 9 T. Truusi MKK 1998  N 061004
39.  mk  Sarapik Kristjan 2157 2191 -2 9 MA Vabaettur 1990  M 030366
40.  mks  Silm Endel 2017 1930 -34 9 Viljandi MS 1936  M 030389
41.    Särki Juri 2044 2059 +4 9 Valgamaa   M 030413
42.  mk  Sööt Margus 2189 2320 +13 9 MA Vabaettur 1980  M 030414
43.  fm  Šiškov Andrei 2391 2349 +2 9 T. Truusi MKK 1978  M 030425
44.    Šukis Viktor 0 1789 -21 8 Tartumaa   M 060606
45.  rsm  Švõrjov Igor 2411 2373 -11 9 Kadrioru MK   M 030432
46.    Turu Indrek 1924 1995 +18 8 - - -  1988  M 070511
47.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +15 9 T. Truusi MKK 1988  M 030480
48.  mk  Vahtra Tuuli 2062 2099 -5 9 Viljandi CC Fellin 1989  N 030624
49.  mks  Valgmäe Heldur 1991 1996 +5 9 Viljandi MS 1930  M 030495
50.  mk  Valgmäe Toomas 2264 2346 +5 9 Viljandi MS 1966  M 071109
51.  mk  Valner Uku 2301 2322 +4 9 SK Reval-Sport 1990  M 030497
52.  rsm  Volpert Larissa 1962 1775 +8 9 Tartumaa   N 030627