Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MK Shahh & Garde järguturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Vabariiklik tavamale turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    

Turniiri ID : 495
Tallinn
10.04. - 10.06.
Osalejaid : 12

[ I ] : 1. Mihhail Selivanov [10p], 2. Oksana Oja [9p], 3.-4. Jegor Bogomolov, Maksim Migunov [8.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
10.04. - 10.06.
Osalejaid : 18

[ II - III ] : 1. Mihkel Oja [11.5p], 2-3. Kirill Tšukavin, David Rozenblit [11p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
10.04. - 10.06.
Osalejaid : 36

[ IV ] : 1. Patrick Sepp [14p], 2. Jegor Olar [13p], 3.-4. Viktor Prjadkin, Jaroslav Ivanov [10p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Akulistõi Aleksander 1200 -80 111264 MA Šahh & Garde 1990  M 061109
2.    Bahtejev Artjom 1528 -32 111457 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
3.    Bogomolov Egor 1468 +55 111524 MA Šahh & Garde 1992  M 060909
4.    Chukavin Kirill 1659 +3 91727 T. Truusi MKK 2002  M 080381
5.    Dudenkov Daniil 1200 +0 71310 G. Airapetjani MAK 1999  M 070300
6.    Kechek Hambardzum 1212 +0 111387 MA Šahh & Garde 1999  M 061218
7.    Kivimaa Martin 1259 +20 91238 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
8.    Korol Angelina 1491 -21 111458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
9.    Labanov Samuil 1485 +23 111444 MA Šahh & Garde 1994  M 040132
10.    Lugovoi Artjom 1200 +0 61200 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
11.    Makovei Jevgeni 1200 -6 81200 MA Šahh & Garde 1999  M 050565
12.    Meritee Anastassia 1358 -56 111377 MA Vabaettur 1997  N 040395
13.    Migunov Maksim 1417 +64 111512 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
14.    Mir Irina 1277 -51 111334 MA Šahh & Garde 1996  N 060901
15.    Mussienko Aleksander 1313 +39 91477 MA Šahh & Garde   M 080509
16.    Obolonin Filipp 1282 -38 111378 MA Šahh & Garde 1997  M 061105
17.    Oja Mihkel 1361 +77 101288 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
18.    Oja Oksana 1527 +233 111420 MA Šahh & Garde 1974  N 080205
19.    Pabo Sander 1391 +28 91409 MA Vabaettur 2001  M 080344
20.    Rozenblit David 1269 +79 101305 T. Truusi MKK 2001  M 061122
21.    Selivanov Mihhail 1515 +74 111526 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
22.    Sepp Patrick 1300 0 00 - - -    M 080801