Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MK Shahh & Garde kiirturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    

Turniiri ID : 495
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 13

[ A ] : 1.-2. Aleksei Tihhontšuk, Jana Airapetjan [4.5p], 3.-4. Ruben Airapetjan, Maksim Migunov [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 12

[ B ] : 1. Karen Ofljan [5p], 2.-4. Erwin Liebert, Mihkel Oja, David Rozenblit [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 12

[ C ] : 1. Maksim Ivanuškin [5p], 2.-3. Timofei Beresnjov, Jelizaveta Beresnjova [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 30

[ D ] : 1.-2. Artur Rutškin, Dmitri Kondratev [4.5p], 3.-6. Andrei Možejev, Artjom Murnik, Timofei Sõtšjov, Maksim Saipov [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
16.05.
Osalejaid : 15

[ E ] : 1. Maria Borissova [5p], 2.-3. Diana Sviridova, Mark Merkulov [4p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Airapetjan Jana 1896 1912 +6 5 T. Truusi MKK 1987  N 030533
2.    Airapetjan Ruben 1704 1741 -1 5 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
3.    Bogomolov Egor 1468 1524 +1 5 MA Šahh & Garde 1992  M 060909
4.    Chukavin Kirill 1659 1727 +33 4 T. Truusi MKK 2002  M 080381
5.    Gorodnikov Aleksander 0 1222 0 0 MA Šahh & Garde   M 080520
6.    Kivimaa Martin 1259 1238 -46 4 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
7.    Korol Angelina 1491 1458 -22 4 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
8.    Labanov Samuil 1485 1444 +5 5 MA Šahh & Garde 1994  M 040132
9.    Liebert Erwin 1510 1436 +14 4 SK Reval-Sport 1999  M 051010
10.    Lugovoi Artjom 1200 1200 +0 4 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
11.    Mednikov Aleksander 1317 1363 -15 5 T. Truusi MKK 1997  M 050550
12.    Meritee Anastassia 1358 1377 -14 5 MA Vabaettur 1997  N 040395
13.    Migunov Maksim 1417 1512 +10 4 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
14.    Mir Irina 1277 1334 +0 4 MA Šahh & Garde 1996  N 060901
15.    Norin Daniil 0 1220 -51 4 MA Šahh & Garde   M 080506
16.    Ofljan Karen 1381 1404 +34 4 MA Šahh & Garde 1995  M 040345
17.    Oja Mihkel 1361 1288 +14 4 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
18.    Oja Oksana 1527 1420 +54 5 MA Šahh & Garde 1974  N 080205
19.    Pabo Sander 1391 1409 +14 4 MA Vabaettur 2001  M 080344
20.    Platonov Aleksander 0 1657 -8 4 - - -    M 060203
21.    Rozenblit David 1269 1305 +10 3 T. Truusi MKK 2001  M 061122
22.    Rubahhin Anatoli 0 1702 -3 5 MA Šahh & Garde   M 061011
23.    Selivanov Mihhail 1515 1526 -12 4 MA Šahh & Garde 1994  M 050900
24.    Tihhontšuk Aleksei 2046 2061 +4 5 MA Šahh & Garde 1989  M 030458