Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MK Shahh & Garde kiirturniir - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Muu turniir
Turniiri kohtunikud : Jana Airapetjan    

Turniiri ID : 495
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 10

[ A ] : 1.-2. Paavel Dolotovski, Ruben Airapetjan [4p], 3. Aleksei Tihhontšuk [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 12

[ B ] : 1. Artjom Bahtejev [5p], 2. Mihkel Oja [3.5p], 3.-6. Anna Mihhailova, Sander Pabo, David Rozenblit, Anastassia Meritee, Anastassia [3p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 8

[ C ] : 1.-2. Maksim Ivanuškin, Jegor Olar [4p], 3. Jaroslav Ivanov [3.5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 32

[ D ] : 1. Nikita Rutkevits [5p], 2.-3. Nikita Virkunen, Viktor Prjadkin [4p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 495
Tallinn
09.05.
Osalejaid : 19

[ E ] : 1. Maria Borissova [5p], 2. Leonard Lan [4p], 3.-6. Kristjan Mansik, Diana sviridova, Daniil Svjatski, Nikita Vaštšenko [3.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Airapetjan Jana 1896 1912 -8 4 T. Truusi MKK 1987  N 030533
2.    Airapetjan Ruben 1704 1741 +5 4 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
3.    Bahtejev Artjom 1528 1457 +27 3 T. Petrosjani MA 1998  M 050602
4.    Chukavin Kirill 1659 1727 -26 5 T. Truusi MKK 2002  M 080381
5.    Dolotovski Paavel 0 1802 0 0 MA Šahh & Garde   M 080516
6.    Dragun Valentin 1849 1950 +4 4 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.    Grigor Aleksei 0 1200 +0 1 MA Šahh & Garde 2001  M 080377
8.    Ivanuškin Maksim 0 1208 +8 1 Tallinna Avatud NMK 1999  M 061025
9.    Kivimaa Martin 1259 1238 0 0 T. Petrosjani MA 2000  M 080376
10.    Labanov Samuil 1485 1444 -16 4 MA Šahh & Garde 1994  M 040132
11.    Lugovoi Artjom 1200 1200 +0 3 MA Šahh & Garde 2000  M 061108
12.    Meritee Anastassia 1358 1377 -15 4 MA Vabaettur 1997  N 040395
13.    Migunov Maksim 1417 1512 +6 3 MA Šahh & Garde 1996  M 051208
14.    Mihhailova Anna 1201 1236 +6 4 MA Vabaettur 1997  N 070608
15.    Murnik Artjom 0 1401 -13 1 MA Šahh & Garde 1997  M 080507
16.    Norin Daniil 0 1220 -21 3 MA Šahh & Garde   M 080506
17.    Oja Mihkel 1361 1288 +9 4 T. Truusi MKK, MA Šahh & Garde 2001  M 070602
18.    Pabo Sander 1391 1409 +12 4 MA Vabaettur 2001  M 080344
19.    Platonov Aleksander 0 1657 -8 4 - - -    M 060203
20.    Rozenblit David 1269 1305 +20 4 T. Truusi MKK 2001  M 061122
21.    Rubahhin Anatoli 0 1702 +6 4 MA Šahh & Garde   M 061011
22.    Rutkevits Nikita 0 1387 0 0 MA Šahh & Garde 1994  M 080517
23.    Tihhontšuk Aleksei 2046 2061 +2 3 MA Šahh & Garde 1989  M 030458
24.    Virkunen Nikita 0 1378 -13 1 MA Šahh & Garde   M 080511