Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
Eesti noorte K14 MV - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : 1
Eesti meistrivõistlus
Turniiri kohtunikud : Ivan Gavriljuk    Maris Korstin    Leonid Pelešev    Vjatšeslav Sõskov    Lembit Vahesaar    

Turniiri ID : 11
Narva
17.03. - 20.03.
Osalejaid : 22

1. Ottomar Ladva [6p], 2. Mark Lapidus [5.5p], 3.-4. Oleg Nikulin, Roman Holvason [5p]

turniiri tabel 1

Turniiri ID : 12
Narva
17.03. - 20.03.
Osalejaid : 18

1. Triin Narva [7p], 2.-3. Nika Divonina, Mai Narva [5p], 4.-5. Anna Sagadijeva, Enith Li Saag [4,5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 -11 72095 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Airapetjan Ruben 1704 -28 71741 MA Šahh & Garde 1995  M 030008
3.    Aksjonov Deniss 1740 +20 71767 MA Vabaettur 1994  M 040009
4.    Anikejeva Alina 1492 +0 71434 MA Vabaettur 1994  N 080100
5.    Divonina Nika 1671 +9 71693 Narva SK Maletäht 1994  N 040034
6.    Dragun Valentin 1849 +18 71950 T. Truusi MKK 1997  M 040379
7.    Gabovitš Ilja 1915 +5 71906 MA Vabaettur 1995  M 040048
8.    Gromova Anastasia 1354 -5 71288 SK Diagonaal 1994  N 040343
9.    Gubal Daniil 1855 +6 71618 Sillamäe SK Kalev 1994  M 040054
10.    Hanzatjan Anaid 1766 -5 71802 MA Vabaettur 1995  N 060612
11.    Hanzatjan Elvira 1782 -16 71659 MA Vabaettur 1995  N 060613
12.    Holvason Roman 1893 +7 71906 MA Vabaettur 1994  M 040067
13.    Indritsans Aleksander 1624 -6 71466 SK Diagonaal 1995  M 040071
14.    Ivanov Gleb 1665 -17 71649 Narva MK Kaissa 1996  M 040391
15.    Jaanimets Marten 1822 +6 71825 Pärnumaa MK 1994  M 040319
16.    Karassev Vladislav 1716 -6 71641 Narva MK Kaissa 1998  M 051008
17.    Korban Katrina 1912 -43 71782 Narva SK Maletäht 1997  N 040107
18.    Korol Angelina 1491 +13 71458 MA Šahh & Garde 1996  N 040346
19.    Krušatina Anna 1427 +4 71436 MK Avesta 1996  N 060410
20.    Kuusküll Mihkel 1505 -25 71496 SK Reval-Sport 1994  M 040320
21.    Ladva Ottomar 2179 +15 72246 T. Truusi MKK 1997  M 040133
22.    Lapidus Mark 2154 +1 72158 MA Vabaettur 1995  M 040137
23.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 -16 71665 Pärnumaa MK 1994  N 040150
24.    Narva Mai 1794 +7 71850 SK Reval-Sport 1999  N 051004
25.    Narva Triin 2042 +14 71983 SK Reval-Sport 1994  N 030584
26.    Nikulin Oleg 1878 +30 71877 Narva MK Kaissa, T. Truusi MKK 1996  M 040311
27.    Olmann Maria 1350 -3 71335 MA Vabaettur 1996  N 050518
28.    Orlova Kristina 1373 +0 71387 Narva SK Maletäht 1996  N 040414
29.    Prii Ants Marten 1592 -3 71768 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
30.    Saag Enith Li 1680 -2 71545 SK Reval-Sport 1994  N 040337
31.    Sagadijeva Anna 1821 +50 71837 T. Truusi MKK 1998  N 061004
32.    Sarapuu Annika 1231 -74 71350 Pärnumaa MK 1997  N 061212
33.    Siroš Ilja 2002 +7 71845 Sillamäe SK Kalev 1998  M 050525
34.    Smoljar Roman 1808 +9 71900 SK Diagonaal 1995  M 040235
35.    Švedova Anastasia 1356 -22 71296 MA Vabaettur 1994  N 040341
36.    Timmusk Kerda 1252 -40 71348 K. Külaotsa MK 1995  N 040380
37.    Tominga Ago 1661 +6 71625 MK Tahk 1995  M 040348
38.    Tominga Eke 1747 +28 71714 MK Tahk 1997  M 040378
39.    Tumanova Irina 1553 +88 70 - - -  1996  N 061115
40.    Virgus Andrei 1946 -21 71894 Narva SK Maletäht 1994  M 030518