Eesti Maleliidu reitingutabel - 29. juuli 2011
Reitinguarvestusest jäävad välja turniirid, mis ei ole saadetud läbi järgmise veebivormi :
Turniiride registreerimine reitinguarvestuseks
Turniirid Terve tabelKlubid Litsentsid CSV-fail Reitingumäärus
Sorteeri : [ perenimi ] [ tavamale ] [ kiirmale ] Otsi : [ nime ] [ reitinguid ] [ sugu ] [ sünniaastat ] [ tiitleid ] Näita : [ noori ] [ lisaveerge ]
 
MSL Jõud MV - 2008
Põhigrupi reitinguarvestus : kiir
Vabariiklik muu turniir
Turniiri kohtunikud : Gert Elmaste    

Turniiri ID : 278
Viljandi
15.03.
Osalejaid : 50

1. Siim Kanep [8p], 2. Hugo Päären [7.5p], 3. Villu Kuld [6.5p]

turniiri tabel 1

 
MängijaTavamaleKiirmaleLisaandmed
Nr.TiitelPerenimiEesnimiReitingMuutusPartiidReitingMuutusPartiidKlubiS/ASuguID
1.    Abozenko Georg 2045 2095 +18 9 T. Truusi MKK 1996  M 050529
2.    Arst Mart 1808 1920 -9 8 Tartumaa   M 061102
3.    Esvald Eelika 1234 1319 0 0 Nõmme Noortemaja 1991  N 070100
4.    Harujõe Toivo 2012 2003 +4 7 Tartu Kalev 1944  M 030073
5.    Ivainen Juhan 0 1801 +10 8 - - -    M 071102
6.  mk  Jakovlev Juri 2153 2201 -5 8 Haapsalu MK 1965  M 030092
7.    Kaldma Arnold 1897 1860 -7 8 Viljandi MS 1929  M 030116
8.    Kalvik Taavi 1640 1766 +6 7 Nõmme Noortemaja   M 050300
9.  mk  Kanep Siim 2239 2340 +13 9 Viljandi MS 1984  M 030124
10.    Kartau Rein 1807 1812 -14 8 Viljandi MS 1937  M 030133
11.  mk  Kasela Sten 2180 2298 +5 9 SK Reval-Sport 1990  M 040090
12.    Kass Viktor 1897 1927 +3 7 Põlva MK 1945  M 030136
13.    Koppe Jaan 2022 1928 -7 8 Haapsalu MK   M 030164
14.    Koppel Enn 1962 1955 -5 8 Lääne-Virumaa   M 030165
15.    Kuld Villu 2095 2060 +22 9 Viljandi MS 1943  M 030184
16.    Kõrge Kersti 1847 1885 -20 9 Põlva MK   N 030566
17.    Kõrge Ülar 1983 1959 +11 8 Põlva MK   M 070302
18.    Laigna Marko 1899 1893 +4 9 - - -    M 060201
19.    Lehemets Eiki 2071 2057 +6 9 Pärnumaa MK 1962  M 030214
20.    Liiv Elvar 2091 1988 -25 9 Haapsalu MK   M 030220
21.    Lillemäe Mary-Heleen 1512 1665 -2 8 Pärnumaa MK 1994  N 040150
22.    Lištšuk Vladimir 0 1545 0 0 - - -    M 080361
23.    Metsoja Vello 0 1896 +11 8 - - -  1937  M 051116
24.    Mõndresku Ion 2036 2071 -6 9 Viljandi MS 1951  M 030255
25.    Mänd Kalev 1692 1724 +9 7 Haapsalu MK 1992  M 050557
26.    Pagar Kalev 2101 2108 +1 9 Rakvere MK   M 030294
27.    Parts Tiit 1789 1772 -8 7 Tartumaa   M 030304
28.    Perolainen Virko 1588 1578 -20 6 E-maili MK 1990  M 051009
29.    Prii Ants 1606 1701 -1 9 Vaimastvere SK ILLI   M 070700
30.    Prii Ants Marten 1592 1768 +9 9 Vaimastvere SK ILLI 1996  M 040312
31.  m  Päären Hugo 2260 2258 +15 9 Rapla MK 1946  M 030333
32.  mk  Reimaa Sven 2191 2203 +3 8 Tartu Kalev   M 030344
33.    Reinup Hannes 1433 1437 -14 8 E-maili MK 1992  M 040209
34.    Ruus Rein 2125 2059 +17 9 Viljandi MS 1955  M 030355
35.    Ruusmann Villu 0 1756 0 0 - - -    M 080360
36.    Saar Lembit 1955 1949 0 0 - - -    M 080359
37.    Salupere Silvi 1548 1600 -18 7 - - -    N 070618
38.  mk  Sarv Arvo 2179 2130 -26 8 T. Truusi MKK   M 030367
39.    Sild Elin 1796 1885 +1 8 K. Külaotsa MK   N 030612
40.    Zeludkov Emil 1504 1600 -2 7 Tartu Kalev 1995  M 040317
41.    Tirol Tarmo 2018 2028 -5 9 Viljandimaa   M 030463
42.  mk  Truus Tõnu 2137 2078 -7 9 T. Truusi MKK 1946  M 030469
43.  mk  Tuul Tarmo 2165 2253 +9 9 T. Truusi MKK 1988  M 030480
44.    Uurits Karel 1865 1838 +1 9 Saue MK 1970  M 071202
45.  mk  Vaher Eino 2255 2249 -19 9 Rakvere   M 030490
46.    Viidu Raivo 1908 1951 -6 8 Saue MK 1950  M 030512
47.    Viikmaa Karmen 1746 1855 +3 8 Saaremaa MK 1983  N 051119
48.    Vipper Peedu 1984 1958 -3 8 Lääne-Virumaa   M 070316
49.  mk  Vorobjov Pavel 2334 2343 +2 9 Tartu Kalev   M 030700